Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dziura/wnęka/na narty w tylnej kanapie


mmaarrcciinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zapytać może ktoś wie czy jeśli nie mam schowka/torby na narty z tyłu między siedzeniami to czy ta dziura jest tylko zakryta np plastikiem jakoś czy od razu jeśli nie było w wyposażeniu to dali całą ścianę metalową? Dodam że podłokietnik otwierany jest, jak na foto niżej. Mam tam jakiś plastik i pod nim drugi, musiałbym wywalać kanapę żeby zerknąć co jest pod. Może ktoś coś wie? Chciałem to do suba wykorzystać?

20181004_174243.jpg

Edytowane przez mmaarrcciinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, raczej nie ma tam nic. Ja mam kombi i również nie mam worka na narty. Zastanawiałem się nad przeróbką, gdzieś nawet były fotki jak to wykonać ale duzo roboty i kosztowne aby dobrze wyglądało. Patrz sobie na diagramach(bmwstore) co potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w E60 nie wiem czy wszędzie ale mam taką lipę że za siedzeniem jest przegroda metalowa.... Nie ma dostępu do bagażnika i co za tym idzie bagażnik jest wygłuszony... A gdybym miał tą dziurę to bym zdjął ewentualne zaślepki i tam w bagażniku suba umieścił.... Bo inaczej tylko z 1/3 dzwieku wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa nie doczytałem. Zrozumiałem, że chcesz sobie worek na narty założyć <facepalm> 

W e39 jest to samo. Przegroda metalowa. wiec mozesz tez rozwiązań z e39 poszukać. 

Nie wiem czy głośnik basowy w podłokietniku bedzie zadowalający. Jednak aby był dobry bas to musi być kawał skrzyni i rozmiar głośnika odpowiedni. 

 

A niskotonowe głosniki z LOGIC7? moze da sie je łatwo domontować?. One są gdzieś w podłodze. 

Ja mam LOGIC7 i polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w E39 nie miałem ściany grodziowej. Same siedzenia w sedanie mi odgradzały bagażnik. Wsadziłem suba i w samochodzie było lux. Mam co tam włożyć, materiał do przerobienia suba i głośnik który bym w siedzenie skierował, tylko czy tam jest metal czy może plastik zaślepka w tym miejscu.... Nie mam logica głośników więc koszt zakupu byłby a efekt nie ten sam. Wolałbym już zakupić cały komplet i zamienić wszystkie na fajne zestawy pewnej firmy ale to koszt 2tys których teraz nie chce w to wkładać . A tu z tym praktycznie wszystko mam. Chciałem coś podobnego jak w tym wideo, chodzi mi tu o sposób wykonania.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...