Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E91 kodowanie otwarcia tylnej szyby bagaznika


Pakitko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mistrzów pacjent E91 M47N2 2.0 D 2007r. Chciał bym zakodować znajomemu żeby otwierała się  tylna szyba, zamiast całej klapy bagażnika. Czy da się pogodzić obie rzeczy: np 1x klik otwiera klapę, 2 x klik otwiera szybę bagażnika, znalazłem parę wzmianek gdzie szukać lub czego szukać ale nie wiem czy są to dane kompletne, prosił bym o sprawdzenie czy są to poprawne informacje i czy przypadkiem nie trzeba będzie robić kopi modułów, bo kodowanie odbywać się będzie  po całym aucie :/. Poniżej zamieszczam info, i będę wdzięczny za pomoc w sprawdzeniu i pokierowaniu mnie w jakich modułach tego szukać . Dzięki z góry za pomoc Pozdrawiam :hi:  :drinks: :drinks: :drinks:

Informacje znalezione w Necie
moja podpowiedź szukaj w modułach CAS i JBBF czegoś co zaczyna się od słowa tylna klapa czyli heckklappe


( Nie ma wzmianki w jakich modułach szukać tych wartości
 HECKSCHEIBE_ENTR_SENDER_1
nicht_aktiv
HECKSCHEIBE_ENTR_SENDER_2
nicht_aktiv
HECKSCHEIBE_ENTR_SENDER_3
nicht_aktiv
HECKSCHEIBE_ENTR_SENDER_4
nicht_aktiv
 otwieranie klapa zamiast szyby
HECKSCHEIBE_ENTRI_INNEN
nicht_aktiv
nie jestem pewny do końca ale wydaje mi się że to )

otwarcie szyby zamiast klapy należy zmienić. Także nie ma wzmianki w jakich modułach zmienić tą wartość
ENTR_HKL_MGL_WENN_VER nicht_aktiv na aktiv,i powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...