Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś kto zajmuje się tematem martwych pikseli w liczniku we wrocławiu lub okolicy. Na forum 2 jedyne kontakty to 5soul którego już nie ma we Wrocławiu i gość ze Zgorzelca, ale nie bardzo mam czas na wycieczkę do Zgorzelca. Preferowałbym podstawienie auta i odebranie go po skończonej robocie. Ewentualnie mogę zdemontować licznik i go gdzieś podrzucić ale to w ostateczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szpadyzor71 napisał:

Szukam kogoś kto zajmuje się tematem martwych pikseli w liczniku we wrocławiu lub okolicy. Na forum 2 jedyne kontakty to 5soul którego już nie ma we Wrocławiu i gość ze Zgorzelca, ale nie bardzo mam czas na wycieczkę do Zgorzelca. Preferowałbym podstawienie auta i odebranie go po skończonej robocie. Ewentualnie mogę zdemontować licznik i go gdzieś podrzucić ale to w ostateczności.

Był gość na bocznej legnickiej jak jedziesz z centrum w kierunku magnolii ostatnia w prawo przed niedźwiedzia nie pamietam nazwy ani ulicy ale jakoś z Expert w nazwie. Słyszałem ze szef tam robi pixele ale ja osobiście podmieniłem poprostu licznik na taki bez martwych pixeli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dawid111 napisał:

Kamcio ostatnio robił piksele w E46. Może napisz do niego ;)

 

Kamcio przynajmniej w e39 nie robi bo pytałem o inne modele trzeba by pytać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2018 o 23:36, Pawel4freak napisał:

Dał bym sobie rękę uciąć, że @viviek naprawiał u siebie ale nie pamiętam, czy oddawał czy sam robił.

Ja Zrobiłem pierwszy raz sam ale bylo super kilka dni, potem oddalem do goscia do Olawy właśnie i dzialaja do dziś, zrobione na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2018 o 10:54, Ameryka napisał:

Mój sąsiad robi pixele mi w dwóch e39 już naprawił ten problem ;)  

Robi ci to od razu kwestia dogadania 

 

Kurde umknął mi ten temat na najcie, ehh..

 

15 godzin temu, viviek napisał:

Ja Zrobiłem pierwszy raz sam ale bylo super kilka dni, potem oddalem do goscia do Olawy właśnie i dzialaja do dziś, zrobione na miejscu

 

I to wyjście będzie chyba dla mnie najlepsze, a to jest tak że podstawiasz auto i gość sam ogarnia, czy podrzucasz licznik i na miejscu robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szpadyzor71 napisał:

 

Kurde umknął mi ten temat na najcie, ehh..

 

 

I to wyjście będzie chyba dla mnie najlepsze, a to jest tak że podstawiasz auto i gość sam ogarnia, czy podrzucasz licznik i na miejscu robi?

Ja sam wymontowalem licznik na miejscu i czas jego pracy cos kolo 1,5_2h

Edytowane przez viviek
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, viviek napisał:

Ja sam wymontowalem licznik na miejscu i czas jego pracy cos kolo 1,5_2h

 

Piękne dzięki, w takim razie już wiem gdzie uderzyć, to ten gość co ma ogłoszenie na OLX?

https://www.olx.pl/oferta/naprawa-pixeli-licznik-bmw-e38-e39-e53-CID619-IDpdXJx.html#2666a93de1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szpadyzor71 napisał:

 

Piękne dzięki, w takim razie już wiem gdzie uderzyć, to ten gość co ma ogłoszenie na OLX?

https://www.olx.pl/oferta/naprawa-pixeli-licznik-bmw-e38-e39-e53-CID619-IDpdXJx.html#2666a93de1

Tak no on powiedz ze ode mnie jesteś od Damiana z osiedla albo daj znać kiedy będziesz się wybierał ;) to może zrobi ci to szybciutko 

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ameryka napisał:

Tak no on powiedz ze ode mnie jesteś od Damiana z osiedla albo daj znać kiedy będziesz się wybierał ;) to może zrobi ci to szybciutko 

Na pewno będę w sobotę, ale mogę też podjechać w piątek jeśli pracuje. :)

Jeśli nie to przyszły tydzień myślę że spoko. ;)

Edytowane przez Szpadyzor71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Trochę odgrzeję już letniego kotleta, piksele zrobione w Oławie, 1h i temat załatwiony, przyjechałem z licznikiem, po skończonej robocie gość podłączył się do zapalniczki i potwierdził że wszystko działa. Zapomniałem wspomnieć o Tobie @Ameryka ale i tak gość wygląda na ogarniętego i uczciwego, robota szybka i profesjonalna więc polecam. ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś piksele zostały naprawione, a konkretnie Piotr z Oławy naprawił o 8 rano zadzwoniłem, o 12 z minutami byłem na miejscu, około 14 było po robocie szybko, uczciwie, solidnie, ogromny szacun dla Piotra szczerze polecam.

Dzięki Ameryka i Szpadyzor za kontakt. IMG-20190608-WA0003.jpgIMG-20190608-WA0005.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...