Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Naprawa/Regeneracja lamp przednich( ledy) Wrocław


DominWr

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie,

 

Zapewne ktos  spotkal sie  z ta przypadloscia. a mianowicie nie swieca  mi ledy w przednich lampach( pomaranczowe)  obstawiam zwarcie -  gdyz raz po myciu led sie zapalil. Obie lamy niby sa szczelne, ale widac kropelki wody w srodku na ledach. Czy ktos moze doradzic do kogo sie z tym udac, co by spojrzal i nie chcial milonow monet?  w opolskim znalazlem jednego fachmana ale swierdzil ze to moze zrobic w ramach kompleksowej regeneracji lampy za 900 sztuka :(.

Z gory dzieki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja wymieniałem u siebie tą brewke bo od święta mi tylko świeciła raz nie. Najpierw wyjąłem i bawiłem się w lutowanie sciezek  bo ledy były sprawne tylko coś z resztą płytki nie tak, ale jedna zawsze nie paliła no i w końcu kupiłem komplet, za lewą i prawą strone 130zl i wymieniłem. Godzina roboty i gitara. Szkoda że nie zrobiłem fotek tego. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci napisać co i jak.

Edytowane przez mmaarrcciinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebny Ci tylko nożyk ten z wymiennymi ostrzami do cięcia kartonu. Masz na zdjęciu zaznaczone czerwoną kreska to gdzie musisz ciąć i wygrzebać ten klej, będziesz widział do którego momentu bo natrafisz na plastik. Trzeba dużo wybrać bo nie wyjdzie i jak już będziesz widział że dużo nie zostało,  to tam gdzie zaznaczyłem żółtą kropką zrobisz dziurkę chyba że już masz, delikatnie dotkniesz czymś i cyknie dziurka, zrób sobie haczyk taki sprytny z czegoś żeby tam wszedł i delikatnie ciągnij, wtedy powinno powoli to wyjść i masz brewe na zewnątrz ??? zakładasz drugą, czyscisz ten plastik, czyścisz lampe z kleju starego i jakiś dobry silikon najlepiej czarny do zaklejenia tego na nowo. 

20181203_191244.jpg

Edytowane przez mmaarrcciinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...