Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E61 3.0 D xD


Mewa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) 

 

od dłuższego czasu szukam BMW E61 / E83, ciagle trafiam same gruzy. Poszukując na Dolnym Śląsku trafiłem na takie ogłoszenie, gość podaje vin. Jestem z Wrocławia trochę km mam a już sporo km przejechałem na marne. 

Co sądzicie ? Ktoś może oglądał ?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-525d-lci-x-drive-logic7-usb-hd-ID6Bq5CS.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące łe to na początku poszukiwań jesteś ;D

 

Tak po prawdzie jak nie pojedziesz, nie wejdziesz pod spód nie pojeździsz to i tak nie kupisz. Zdjęcia ok ale ważniejsze co ma "serducho" do powiedzenia i cała reszta mechaniki.
Przebieg mało prawdopodobny ale przynajmniej ładnie wygląda w ogłoszeniu.


Mi zeszło coś około roku na wycieczki i oglądanie samochodów a i tak wróciłem innym niż szukałem ;)

 

Także trzymam kciuki na pewno coś fajnego uda Ci się znaleźć. Cierpliwości :bmw_1:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PRZEMO napisał:

daleko do zielonej nie masz..... jedź , zobacz, kup lub nie... za te pieniądze szału nie będzie , pakiet startowy z 10 koła i będzie ładny wóz...?

 

Dużo osób piszę , nie będzie szału za te pieniądze co mam rozumieć przez to ?

 

Pakier startowy, o czym mówisz ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleje , filtry , hamulce , klapki w kolektorze , koło pasowe , wtryski , może  sprzęgło i dwumasa....

 

 

 to auto jest tanie bo to trochę biedna opcja- brak skóry , manual [ ja bym nie kupił już manuala], brak head up , bez m paka.... oczywiście wszystko można zrobić , tylko czy ci się chce robić /inwestoawać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pawel4freak napisał:

Można, E39, e46, audi a4, A6, s6c5, passaty, mercedesy, nie patrzył bym tylko na jeden model i markę.

 

Patrzyłem na właśnie te co wymieniłeś, słowem klucz bym napęd na 4 koła, sporo miejsca, ciekawy silnik i wygoda.

 

Z tych wymienionych póki co udało mi się trafić na E61 i E83.

 

Ciężko trafić coś ciekawego, tymbardziej w manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...