GregorN

Kluczy "Pilot" nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów ,

Mam mały problem ze swoją e61 mianowicie ani jeden ani drugi pilot nie chce mi otwierać auta ...muszę wyciągnąć kluczyk i dopiero kluczykiem otwierać i zamykać auto... 

A drugi temat to ze radio nie znajduje żadnych fal i tylna szyba nie grzeje wogole ...

Co się dzieje z moją bmka??

Pomóżcie proszę 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak, jak mówi Niedźwiedź sprawdź wiązkę moduł od pilota i antena radia jest w tylnym słupku i podsufitce. Znajdziesz w necie na 100% widziałem jak Wazzap się tym bawił w e60 właśnie :D   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Panów 🙂 

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc tu zadam pytanie. 

Potrzebuję, we Wrocławiu dorobić kluczyk do e61 - macie może jakieś sprawdzone zakłady ? Jaki jest tak plus/minus koszt dorobienia i zakodowania ?

Jeszcze jedno (będę pierwszy raz dorabiał kluczyk) może "głupie" - czy takie dorobienie i zakodowanie daje 100 % pewności, że będzie działał. Pytam się bo autko będzie zagranicą i ewentualnie sprawdzić czy działa będę mógł dopiero po kilku dniach jak wrócę. 

A kluczyk potrzebuję dorobić bo przestał kompletnie działać 😞 Jak dla mnie problem wiązki w klapie odpada, bo inne kluczyki normalnie działają, otwierają zamykają tylko ten jeden nawala. 

Z góry dziękuję za wszelkie informację 

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta