Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[Kupię] E39 lub E46 m54b30 sedan w ciemnym kolorze


Ans

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :D Witam Was serdecznie

 

Kupię jak w tytule, poliftowego sedana 530i lub 330i w manualu w cenie do powiedzmy około 30 tys. zł :D  najlepiej w czarnym kolorze zeby miała dodatkowo szyberdach (musthave :D )  czekam na propozycje

pozdrawiam!

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do @Tomek1989 ma fajne e39 teraz :

BMW 530i 231PS M PAKIET BOGATA OPCJA MANUAL GAZ NAVI PDC XENON SZKLANY SZYBER OPŁACONA

Witam do sprzedania posiadam BMW E39  poliftowe 530I 231PS na kompletnym oryginalnym M PAKIECIE (auto tak opuściło fabrykę do wglądu podeśle nr vin)

Auto w pięknym kolorze COSMOSWCHWARZ METALLIC

 

BARDZO BOGATO WYPOSAŻONE !!!

 

Auto sprowadzone z Niemiec PO OPŁATACH

rok produkcji 14.12.2000

Auto w świetnym stanie technicznym i wizualnym wszystko sprawne

W Niemczech zamontowana instalacja gazowa

Przebieg potwierdzony dokumentami ostatni wpis 17 tys km temu

Nowy komplet opon

4 oryginalne kluczyki plus 2 do dopinanego haku westafalia

Niemiecki przegląd TUV ważny do 8.2019r co świadczy o bdb stanie auta

 

Samochód jest w bardzo bogatej wersji wyposażenia duża navigcja ,el roleta ,el fotele kompletny m pakiet zewnętrzny i wewnętrzny xenon skóry tempomat …Jest parę niepowtarzalnych opcji jak 10 poduszek powietrznych , zintegrowane foteleki dla dzieci, czy S358A – szyba klimakomfort

 

Itd. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze tak wyjdzie jak napiszę jak jakiś Janusz, ale mogę dołożyć trochę więcej (50%) i mieć mniej przelotu i ciuteńke młodszą i wiem że się da za te pieniążki :)  ja widzę że jest piękna naprawde ale psychicznie chce miec spokoj sam ze sobą :Dmam nadzieje ze ta szybko znajdzie wlasciciela  

Edytowane przez Ans
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłeś cofnąć za wczasu :D  jeszcze napisac normalnie ze 2001 rok 

 

wiecie ja moge wydać 10 tys wiecej, nie szukam taniej, mam taką ze sprawdzonym 270 tys tylko jest prawie 10 tys droższa ;) to auto bedzie stalo w garażu wiekszosc czasu, bedzie trzecim autem wiec 375 tys bedzie mialo za 20 lat

 

sam sprzedaje samochody wiem o co chodzi ;) ludziom w 12 letniej e90 przeszkadzalo 220 tys km ale w koncu trafila dobrego nabywce

 

ta nie jest mi pisana, proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czułem, że koledze chodzi o przebieg hehe. 

Jeśli chodzi o mnie to wysoki przebieg nie był dla mnie nigdy  problemem, tym bardziej w bmw, które często bez problemu znosi przebiegi rzędu 0.5 mln km. Sam miałem e36 2.8 95 rok z prawie 400k nalotem i wizyta na hamowni pokazała, że jest w doskonałej formie. 

Wole wiedzieć, że 20 letnie auto ma przebieg ponad 300k, niż się oszukiwać, że mam igłę od Turka z nalotem 180k hehe.

@Tomek1989 ma auta z prywatnych rąk, z ważnym TUV, co jak sam podkreśla są w pełni sprawne techniczne, a tak wyposażonej e39 jak teraz ma to naprawdę ze świeczką szukać. 

Pzd  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...