Krisstow

E61 530d m57n problem z ogrzewniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie bo zima tuż tuż a moze i nawet juz jest:p mam problem z ogrzewaniem , wymienione oba termostaty na oryginalne aktualnie temp mam na zagrzanym silniku 86,95 stopnia,ale wracajac do sedna sprawy na zagrzanym aucie mam ogrzewanie na maxa 30stopno na klimatroniku a w aucie nie jest za ciepło.. wcześniej miałem e46 jak tam dalem temp na klimatroniku 22-24 to rozpłynąć sie szło a nie mowie o 30.. a tutaj poprostu noe umiem jakos zagrzać w idrive tez na ciepłe mam ustawione. Co mogę miec za problem? Dodam ze jak kupiłem te auto dwa lata temu padła chlodniczka oleju i olej dostał sie do zbiorniczka płynu chłodniczego i kto wie ile ktos na tym

jezdzil bo ja zaraz w poerwszy dzień to zauważyłem i juz chciałem auto oddawać bo myslalem ze uszczelka pod głowica..:) ale na szczęście nie. No i układ czyscilem kilka razy płukankami i nie wiem czy nie spieprzylo sie cos w nagrzewnicy albo jeszcze gdzieś indziej.. ale wydaje mi sie jakby cos w nagrzewnicy było mie tak to raczej by cała szwankowała ,ale mogę sie mylic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta