Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sterowniki świec żarowycj


arczieku

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Xaime91 napisał:

P.s jesli sterownik uwalony to bedzie walil tylko blad sterownika czy tez wysypie bledy wszystkich świec ??

U mnie był tylko błąd sterownika. Po wymianie sterownika wyskoczyły dopiero błędy uwalonych świec żarowych. 

 

Sterownik kosztuje ok ~250zł. Moim zdaniem naprawa to już niezła rzeźba. Za te cenę i dostępność części nie warto się brudzić zwłaszcza ze dostęp do niego nie jest jakiś wyborny(e61 m57n). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co z tego jak założysz nowy jak nowy ma trn sam problem co stary..
Problem leży w strukturze a ja tą strukturę naprawiam, sposób jest dobry i skuteczny, koszt waha się od 80 do 150 zl w zależności czy 4 cyl czy 6 i jak bardzo rozległa jest usterka.
Nowy kosztuje ok 300 zł ale wielu już sprawdziło że z nim dzieje się to samo co z poprzednim.

Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 godzin temu, marek.owies napisał:

No nie wiem, ja kupiłem nowy i jeździłem jeździłem i nic sie z nim nie działo. A samochód sprzedałem i gość dalej jeździ. Przecież te sterowniki nie padają po roku tylko po kilku ładnych latach, a w niekótrych przypadkach wcale ;)

 

Kupiłem nowy beru i był walniety. Zamówiłem po regeneracji od Rogera - wszystko śmiga. Nie wiem jak to możliwe, ale już nie raz słyszałem, że nowe trafiają się uszkodzone :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dixx37 napisał:

 

Kupiłem nowy beru i był walniety. Zamówiłem po regeneracji od Rogera - wszystko śmiga. Nie wiem jak to możliwe, ale już nie raz słyszałem, że nowe trafiają się uszkodzone :/

Bo to był beru a nie orginał. 

Tak samo jest np. z czujnikiem położenia wałka rozrządu lub położenia wału, można kupić Beru, Febi ale tylko orginał 2x droższy będzie działał poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Pawel4freak napisał:

Oryginał to nie jest Beru przypadkiem?

Logo BMW na podzespołach oznacza, że produkt przeszedł kolejną narzucaną przez firmę normę jakości. Co nie oznacza, że ten ze źródła nie będzie działał.

 

Całkiem możliwe, chodziło mi o to, że mimo że markowy zamiennik nie zawsze się w Bmw sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rudix-R1 napisał:

Bo to był beru a nie orginał. 

Tak samo jest np. z czujnikiem położenia wałka rozrządu lub położenia wału, można kupić Beru, Febi ale tylko orginał 2x droższy będzie działał poprawnie. 

 

Beru robi dla BMW, ale faktycznie, ta dodatkowa kontrola jakości o której wspomina @Pawel4freak może wyeliminować taką sztukę jak ja kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...