Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[SPRZEDAM] BMW E61LCI 3.0D MANUAL


cichyStw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

 

Do sprzedania mam prywatne BMW E61 3.0D LCI w kolorze Black Sapphire Metalic (475) z listopada 2007r. – jest to model po lifcie. Auto sprowadziłem w czerwcu 2014r. z Dusseldorfu od 2 właściciela i do dnia dzisiejszego jest autem bezwypadkowym. Obecny przebieg auta to 294 tys. km i jest on oryginalny. Na wszystkie części, naprawy posiadam FV do wglądu.

 

 

Auto serwisowane przez Adama Harych z BMW Expert Motosport Serwis Wrocław.

 

 

Auto garażowane, myte szamponem o neutralnym ph, nigdy nie widziało myjni automatycznej.

 

Olej wymieniany co 12 tys. – Motul 5w30 8100 X-Clean c3 + wszystkie filtry.

Przebieg rocznie to 15tys. km. z czego 75% to autostrady (zrobione przeze mnie w Polsce)

Ubezpieczenie ważne do 06.2019r. – AC na 54 000zł. (VIN B579551).

2 komplety kół.

 

 

 

 

Historia serwisowa:

 

08.2014r. – usunięcie klapek w kolektorze (mimo, że klapki w modelu poliftowym były poprawione i nie miały nagaru to zostały usunięte dla bezpieczeństwa)

11.2014r. – wymiana amortyzatorów tył (Sachs) +obniżenie auta (przód sprężyny HR, tył nivo)

04.2015r. - wymiana tarcz przednich wraz z klockami (oryginalne BMW)

06.2015r. - wymiana klocków tył (Ferodo)

07.2015r. – dołożenie oryginalnego pakietu wizualnego M za wyjątkiem progów

03.2016r. – zakup felg BMW Styling 128 (oryginalne) + wymiana świec żarowych

04.2016r. – wymiana koła pasowego (oryginalne BMW) + zakup 4 nowych opon letnich +dołożenie czujników parkowania tył wraz z modułem.

05.2016r. – detaling w Kraftpol Wrocław + strojenie w Vagtune Oborniki Śląskie (pierwszy pomiar wykazał 312 KM natomiast został zmniejszony do 294KM i 600Nm.)

12.2016r. – przyciemnienie szyb w Auto-Styl Wrocław

05.2017r. -  regeneracja turbo

03.2018r. – wymiana kompletnego rozrządu

06.2018. – wymiana amortyzatorów przód (Sachs) + elementów zawieszenia przedniego (drążki kierownicze itp.)

 

 

 

 

Stan techniczny auta jest wzorowy, wizualny do poprawy – auto posiada rysę na prawym tylnym boku (pozdrowienia dla życzliwego sąsiada). Sprzedaję auto ponieważ przesiadam się na nowszy model.

Na wszelkie pytania odpowiem przez telefon, a chętnych zapraszam na obejrzenie auta na żywo.

 

Cena - 39 900

 

 

Pozdrawiam Łukasz.

1.jpg

2.jpg

3.JPG

4.JPG

IMG_7212.JPG

Edytowane przez cichyStw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...


  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...