Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW F31 320d


mc_bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jest może ktoś na forum kto zna auto lub mógłby podjechać zobaczyć? Mam 400 km więc fajnie jakby się znalazła dobra dusza. Pozdrawiam. 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-m-pakiet-kamera-cofania-lopatki-184km-full-ID6BCZfr.html#fe78483d96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega może mieszkać dosyć daleko od miejscowości gdzie sprzedawany jest samochód... Więc po co ma jechać np. 200km żeby zajechać i zobaczyć że to szrot. Taka trasa wiąże się z wydatkami i dużą stratą czasu a jak ktoś mieszka niedaleko to mógłby podjechać albo nawet i podejść oraz obejrzeć dane auto czy w ogóle warto jechać taką trasę ^^ A gdyby samochód okazał się warty uwago to autor mógłby postawić np. 4pak dla tej osoby co poświęciła swój czas i pomogła :D 

Ja niestety nie mogę bo sporo km ode mnie :/ 

Edytowane przez M4K0
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na spocie w Toruniu i poznałem Foresta. Mówił, że jeżeli będę potrzebował pomocy w okolicach Wrocławia to mogę napisać na forum (podał mi nazwę). Mieszkam w Kościerzynie więc około 450 km od Was i koszt podróży to praktycznie cały bak paliwa. Jakbym miał jeździć po całej Polsce i tak sobie szukać to bym pewnie nie kupił sobie auta za takie pieniądze ponieważ wszystko bym wydał na dojazdy. Stąd moja prośba i liczę na zrozumienie. Pozdrawiam i dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, konik napisał:

Przemo a ja bym wsiadł i sam pojechał oglądać A nie liczyć na kogoś

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Wiem,ale przeczytaj to co napisałem ze zrozumieniem.... Kupowałem teraz felgi w Rzeszowie , i też poprosiłem i pomoc na BMW sport forum.... Kolega się odezwał, podjechał zobaczyć i okazało się że śmietnik....a miały być zajebiste.... Oszczędziłem cały dzień i z800 km... chłopak dostał na konto na dobrą wódeczkę za pomoc...

Edytowane przez PRZEMO
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest złego w prośbie o pomoc, ja nie raz podjezdzałem np do Dzidka zobaczyć a nawek odebrać części nawet dla osób z wro gdzie tylko jest 60km różnicy, a kolega ma 900 w 2str. 

Przemkowi też jeździłem oglądać auto które ogłoszone było w Namysłowie, a okazało się 23km ode mnie ?

Edytowane przez BASTARS
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...