Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przyciemnianie szyb


maniek71

Rekomendowane odpowiedzi

robilismy z ziomkiem tylne u Tomeksow, potwierdzam, zrobione dobrze i nic sie z nimi nie dzieje.

 

przednie zrobilismy u bociana, moje auto bylo pierwsze, wyszlo calkiem dobrze i estetycznie, ale przy drugim aucie juz byli upaleni i zostawili prawie centymetr od krawedzi szyby, wiec jakbys robil u nich to raczej podstaw auto na poczatku dnia ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nev napisał:

 

przednie zrobilismy u bociana, moje auto bylo pierwsze, wyszlo calkiem dobrze i estetycznie, ale przy drugim aucie juz byli upaleni i zostawili prawie centymetr od krawedzi szyby, wiec jakbys robil u nich to raczej podstaw auto na poczatku dnia ;d

A powiedz mi kiedys mialem przyciuemniony przod ale dlugo to nie trwalo bo duzo klopotow pozniej z tym bylo az zerwalem.

Normalnie przeglady przechodzi i niebiescy sie nie sadza o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam pecha bo wczoraj mi drugi raz dowod zabrali, ale to znajdujesz sobie ogarnieta stacje kontroli, podjezdzasz, robisz niepelny przeglad za 20 czy tam 50pln i dowod odzyskujesz.

 

przy pelnym przegladzie ktory robisz normalnie co roku nikt sie nie czepia (ale pewnie zalezy jak trafisz), dla pewnosci kazdy ci powie zeby wjezdzac z opuszczonymi szybami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w redGlass ul. Paprotna 5 Wrocław. 

Za e36 sedan, wszystkie szyby tzn. 5 szt. Dałem 500 zł, boczki z dzwi sam ściągnąłem.

Dowodu nigdy mi nie zabrali, bo szybko szyby opuszczałem jak już lizak widziałem. 

Na przegląd też opuszczone miałem ale to w lecie, a w zimie trochę głupio haha. 

Nie wiem czy demontują szyby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A dopytam was jeszcze po tym przyciemnianiu zauwazyliscie jakiekolwiek malenkie kropki lub paproszki pod folia lub czy poprawiali wam cos?

Zrobilem ale mam kilka takich malenskich kropeczek jak ziarenko piasku i 2 troszke wieksze te wieksze bede reklamowal ale czy te.mniejsze sa dopuszczalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...