mmaarrcciinn

Duży problem... Dławienie, odcinanie paliwa? Zasilania?

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.36478950aca245ffa1c52a9c68316a99.png

image.png.63a6d5237a9623281206b067cc6431a0.png

ELM pod BT pod telefon - 18 zł, aplikacja na telefon Torque pro - 14 zl , tym kasowalem błąd który wystapił. 

Edytowane przez Ans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tak że miałem błąd wykasowalem go w listopadzie i auto w grudniu dalej mialo muła czasami bądź gasło ale bez błędu zeby potem wywalic znow w styczniu. Tylko ze ja podpinam raz w tygodniu elma, podczas jazdy nawet zeby sprawdzic czy wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie miałeś błędu to na przyszłość jak wypinasz coś, to najpierw odepnij aku, wepnij rzecz z powrotem i podepnij aku, nic Ci wtedy nie wyskoczy 

Edytowane przez BASTARS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra, dziś ma takiego muła że się jeździć nie chce.... Naciskam gaz, z jedynki w miarę jak strzała ale później w górę jakby go coś trzymało i puszczało w miarę puszczania gazu. Ma ktoś jakiś pomysł?????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym właśnie że ma dziwnego muła, raz jedzie lepiej raz gorzej ale ogromnie rzadko tak jak należy. Jak chce szybko odejść 1 2 3 itp to ma mułka ale jeśli zrobię to wolniej to zbierze się lepiej. Tak jakby gdy odpuszczam gaz to on lepiej idzie.... Tak jakby coś było przypchane czy coś..... Zapłon na razie nie wypada ani nic tak jak wcześniej opisałem. Ten muł najgorszy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi