Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


22-07-2007 Spot BMW Klub Wrocław + mecz piłki nożnej


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mały update z mojej strony :mrgreen:

1. Maltarn

2. Bazylfox & Bogna + pies marki wyżeł :wink:

3. nibiru (tak na 10% )

4. Piotr + wife

5. Oskar

6. Mordulec & Pola

7. fenek+(renia na 50%)

8. Kosa i Żyłka

9.Gąsior

10. Carlos

11. Patryk i Paula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudowa,Kłodzko z tej strony. Jakoś powinienem dojechać,ale z tym bieganiem za piłką może być kiepsko...

Patryk

E67 (8)w kierunku Wrocławia,

Na wysokości miejscowości Łagiewniki kieruj sie na Strzelin(droga 39)

W Strzelinie kieruj sie na Oławę(droga 396)

W Oławie kieruj się na Jelcz-Laskowice(droga 455)

W Jelczu-Laskowicach kieruj się na Wrocław(droga 455)-(po wjeżdzie do Jelcza od strony Oławy na pierwszym skrzyżowaniu w lewo)

na tej trasie miniesz jeszcze miejscowości Łęg>Ratowice>Jeszkowice i już dobijesz do Gajkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr jasne ,że najlepiej byłoby wjechać prosto do Wrocka (w niedziele jest loozik na ulicach i spokojnie można się pokręcić po ulicach nawet jak ktoś nie zna miasta a już wogóle najmniej kłopotu dla Patryka to zajechać na któreś z miejsc zgrupowania-np.andersowo i razem z grupą do Gajkowa)Ja sugerowałem się tym co Patryk napisał

Jak trafie bez wjeżdżania do Wrocka to będziemy

Szkoda,że mam prace w ten spot bo nawet miałbym driver'a :arrow: Madzię i wtedy mógłbym nawet :arrow: :drunk: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze wymienić łożysko,końcówkę drążka,tuleje wachacza,łączniki stabilizatorów i pare innych,jeśli zdążę to moge nawet do Wrocka wjechać i Was szukać,żeby pojechać większą ekipą. Z moja kondycją kicha,ale stać przy :gril: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Musze wymienić łożysko,końcówkę drążka,tuleje wachacza,łączniki stabilizatorów i pare innych

.... to pewnie jak wiekszosc na forum :drunk: poprostu sie nie wymiguj tylko

przyjezdzaj na spota :gril: <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze wymienić łożysko,końcówkę drążka,tuleje wachacza,łączniki stabilizatorów i pare innych,jeśli zdążę to moge nawet do Wrocka wjechać i Was szukać,żeby pojechać większą ekipą.

Mam to samo do roboty, ale we wtorek auto idzie na podnośnik <bmw_2> Także na spota będzie funkiel nówka <bmw_1>

Zdążysz spokojnie - na bramkę to będzie po kilku chętnych :D :lol: bmw_beer <bmw_3>

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Zdążysz spokojnie - na bramkę to będzie po kilku chętnych

Heh o bramkarzy to sie nie trzeba martwic , mysle ze powinnismy juz zaczac jakas liste

ukladac zeby nie bylo wojny ze kazdy chce byc bramkarzem :drunk: bmw_beer :mrgreen: :cool: happy_bmw <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążysz spokojnie - na bramkę to będzie po kilku chętnych

Heh o bramkarzy to sie nie trzeba martwic , mysle ze powinnismy juz zaczac jakas liste

ukladac zeby nie bylo wojny ze kazdy chce byc bramkarzem

Ostatecznie napastnik to też jest podobna "pozycja" :P

Stoisz pod bramką przeciwnika i czekasz na podanie - potem kopiesz w stronę bramki i znowu stoisz i czekasz na podanie ... <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tygodniu zostanę pare razy po godzinach na warsztacie i zrobie autko. A ilu tych napastników może byc? :mrgreen:

P.S. Szkoda xkacio, myślałem,że jakąś kaszankę przywieziesz,bo ostatnio jakoś tak wyszło,że nawet nie spróbowałem... Miłego leżenia na plaży! Pozdro dla żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu tych napastników może byc?

Zastosujemy nową taktykę : (powiedzmy, że zespoły będą 5-osobowe)

__________|.... :gril: .. :gril: ....|________

---------------------------------------------

................. bmw_beer <bmw_1>

__________|...............|__________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak blisko, ze wpadnę chociaż na parę chwil, żeby wreszcie poznać towarzystwo bmw_beer

1. Maltarn

2. Bazylfox & Bogna + pies marki wyżeł :wink:

3. nibiru (tak na 10% )

4. Piotr + wife

5. Oskar

6. Mordulec & Pola

7. fenek+(renia na 50%)

8. Kosa i Żyłka

9.Gąsior

10. Carlos

11. Patryk i Paula

12. Jurek i Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend pomału się zbliża - i żeby nas nagle nie zaskoczył - może zaczniemy ustalac : skąd i o której start ?? o której na miejscu ??

Ja proponuję pierwszą bazę startową - parking przy wzgórzu Andersa - pytanie tylko, na którą planujemy rozpoczęcie imprezy plenerowej ?? bmw_beer :gril: bmw_beer :party: :gril: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Faktycznie w ciagu dnia upał moze nas pozabijac na boisku , dlatego

zrobimy tak :

15:00 - zbiórka na parkingu na Andersa :arrow:

15:30 - zbiórka na parkingu przy Mickiewicza :arrow:

15:45 - zbiórka na stacji benzynowej BP przed Gajkowem :arrow:

16:00 - jestesmy na boisku :gril: bmw_beer <bmw_2> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatecznie ustaliłam z Sołtysem naszego PIĘKNEGO GAJKOWA :P meczyk i ogólnie mówiąc rekreację na i przy boisku w niedziele :mrgreen: Tzn.,że mamy "pozwoleństwo" w razie gdyby ktoś inny niespodziewanie chciał zając boisko :P

Przy okazji rozmów poprosił o uczestnictwo naszego Klubu w organizowanym festynie Dni Gajkowa,który odbędzie się 12.08.07 ( niedziela) 8)

Wypowiedzcie się co o tym myślicie w oddzielnym temacie "Festyn w Gajkowie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...