Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


22-07-2007 Spot BMW Klub Wrocław + mecz piłki nożnej


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Liczcie mnie tak na 50%,bo jak do tej pory nie miałem kiedy zabrać się za naprawę auta,a to jednak ponad 200km do pokonania.

Moja już zrobiona dzięki super szybkiemu zaopatrzeniu w części od Piotra bmw_beer Teraz śmiga ciszej niż za nowości :shock: :mrgreen:

Rób to auto Patryk - do niedzieli godz. 15.00 masz jeszcze kupę (za przeproszeniem :wink: ) czasu.

Pozdr. bmw_beer

właśnie obejrzałem prognozę na polszmacie - kurcze na niedzielę zapowiadają deszcze w całym kraju. Mam nadzieję, że Gajków ominą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Tak w kwestii organizacyjnej to w miare mozliwosci proponuje zabrac

ze sobą :

- Grill + jakis węgielek

- Zaopatrzenie na grila

- i w miare mozliwosci jak ktos ma piłke nożną na zapas ja swoja wezme tylko

musze sprawdzic czy z niej powietrze nie schodzi wiec jak ktos moze to prosze zabrac :wink:

Co do pogody to dzisiaj tez wg "polsatu i innych" miała byc burza i siekies opady a

jest godzina 18 i jakos słonce swieci wiec jutro tez nie powinno byc zle :gril: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś fotki ??

I mam nadzieję, że ktoś liczył ile bramek strzeliłem i wszystkie asysty :mrgreen:

W końcu "stara gwardia" pokazała młodzikom jak się gra w piłkę ... eee a może jak bardzo nie mamy kondycji :mrgreen: :lol:

Wynik i tak był ustalony, a mecz sprzedany <bmw_2> i wszystko wina murawy <bmw_4>

PS. Kiedy rewanż ?? bmw_beer :gril: :gril:

Pozdr. i dzięki za wszystkie podania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie musialo byc wielka szkoda ze mnie nie bylo :( bylem w hiszpani i wylegiwalem sie na sloncu :D i bmw_beer pilem :D jechalem moja slicznotka, zrobilem okolo 5000 km łacznie i samochod pieknie sie spisal :D pozdro dla mojej buni :D ps szkoda tylko ze zaraz po przyjezdzie wyjechalem rano okolo 6.00 do bankomatu i ktos w laskowicach probowal mnie okrasc zalapalem taki wpierdol ze az strach mi w lusterko popatrzec :( nos zlamany w 3 miejscach :( alr o tym kiedy indziej. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ to nie ciekawie ale tak to bywa w naszym kraju :/ najlepiej jakaś pałe pod fotelem trzymać albo porządny klucz hehe mam nadzieje że ja się pojawie na następnym spocie na tym musiałem wyjechać do rodzinki...ale na 12.08 się szykuje na przyjazd :) bmw_beer pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...