Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


18 sierpnia kolumna weselna dla Tomskiego


maximus

Rekomendowane odpowiedzi

rekrutacja.jpg

Z uwagi iż jeden z naszych forumowiczow 18 sierpnia traci wolność i składa przysiegę małżeńska Tomski wyszedl z inicjatywą zrobienia kolumny BMW na swoim ślubie. O to co jest ustalone i zapraszam do poświecenia 2 godzinek na przejazd żeby zrobić koledze uroczyste pożegnanie wolności i tak:

1. Konwojenci spotykaja sie na andersowie 18 sierpnia o godzinie 14.00, gdzie nastapi delikatne oznakowanie aut.

2. Następnie udajemy się z placu Andresa do kosciola sw ducha na ul bardzkiej przy salonie forda (nie mylic z innym kosciolem)

3. Potem ok godziny 15.45- 16.00 konczy sie msza (a znia wolność Tomskiego) i konwoj wyrusza na sale na ulice minska "swojskie jadlo"

4. Jedziemy ulica armii krajowej > hallera > krzemieniecka i wedlug objazdu wjezdzamy na minska, od malego ronda jest to kilkadziesiat metrow po lewej stronie miedzy budynkami mieszkalnymi i wjezdzamy pod sama restauracje

LISTA KONWOJOWCÓW:

1. Oskar

2. Maximus

3. mirek

4. nibiru

5. beero

6. Bazylfox

7. BOKSA tylko nie wiem ktorym

Zapraszam wszystkich którzy dadza rade na gora 2 godzinny przejazd razem z kolegą, kto wie może w krótce któryś z nas będzie chciał coś takiego na swoim ślubie wiedz niezostawiajmy tego od tak sobie i pojedźmy w konwoju. DO DZIEŁA KONWOJARZE :D

rekrutacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Maximusie

Dziekuje za piekna oprawe mojego postu oraz jego relokacje (dopiero po czasie jarnalem sie ze to nie ten dzial :oops: ).Tak jak mowisz kto ma ochote i czas niech wpada.

Beero - twoj pomysl jest dobry gdy cala kolumna utrzyma sie w "kupie",mam takie tablice i beda zalozone w aucie weselnym.A z butami to musze pomyslec--nie wiem czy bede klekal :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec jest nas juz 8 happy_bmw

oby tak dalej chetni niech sie wpisuja na liste

im wiecej eskortujacych <bmw> tym lepiej :mrgreen:

na andersa czekamy do 14.30

do tej godziny nastapi dekoracja naszych <bmw>

i wyjazd pod kosciół sw. ducha...

pozdrawiam <bmw_1> i czekam na wiecej chetnych

brame tez trzeba zrobic wypasiona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomski ja moge cos pomyslec i u wydrukowac na 1 i ostatnie auto a u ojca mi to zalaminuja wiec koszty 0 a postaramy sie tak zrobic jak myslelismy wczoraj zeby sie utrzymac wiec mozna cos pomyslec

mozesz wydrukowac te tablice a juz wtedy postaramy sie zeby pierwsze i ostatnie auto konwoju trzymało sie razem na kazdych swiayłach i nie tylko :mrgreen:

pozdr <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomski ... zawsze mozesz powiedziec "nie"

jak by powiedział "nie" to wydaje mi sie ze pozniej z kosciola

to o własnych siłach by nie wyszedł :mrgreen:

bedzie dobrze Tomski tylko nie dawaj drapaka :mrgreen:

pozdr <bmw_1> i do jutera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........ale ja zajechałem dziś na andersowo i się dziwiłem czemu nikogo nie ma, aż mnie olśniło, że śluby to zazwyczaj sa w soboty a nie w niedziele... wybacz tomski.... jedyne co mogę zrobić teraz to życzyć Wam dużo miłości i wyrozumialości we wspólnym stąpaniu przez ścieżki życia... <bmw_2>

to jest FORUM !!!!! przypominam o słownictwie - MODERATOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...