Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer Dzieciom - Spot w Jedlinie Zdrój


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś dzwonilam do DD i potwierdziłam na 100% nasz przyjazd :mrgreen:

Dzieci jest ok 40, jeżeli nam się uda to postaramy sie zrobić paczki, aby każde miało coś dla siebie. Dziś wywołalam zdjęcia z naszej ostatniej wizyty( 50 sztuk), kupiłam album (taki duży, z żyrafą :mrgreen: )

Beero pomysł z pastami superowy :) Myślę, że na bank im się przydadzą happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola tylko przypomnij mi w sobote pm albo amilem badz na gg 4718077 zebym nei zapomnial bo ja jestem starsznie roztrzepany odrazu jeszcze doszlo mi ze sie z dziewczyna rozszedlem to juz wogule

Łukasz przypomniec mogę Ci najpóźniej w czwartek, bo w piątek wyjeżdzam :)

Oglądałam dzisiaj pogode i podobno weekend ma być słoneczny i ciepły ( 20st) :party:

[ Dodano: 2 Październik 07, 09:12 ]

Wpłaty:

1.Nibiru

2.Beero

3.Pola&Mordulec

4.Byq'u

5. Gizbern

6.Szwajnos 007ts

7.Ktoś nie napisał nicka,tylko w tytule Jedlina Zdrój (przyznać się kto :P ) ale sądzac po szczególach przelewu sądzę, że to Marc

8.Dziki&Magda

Razem 325 zł happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola, Witam serdecznie sorry za brak nicka przyznaje sie .Ten pospiech ,wazne ze doszly na czas .Pozdrowienia
marc napisał/a:

Pola, Witam serdecznie sorry za brak nicka przyznaje sie .Ten pospiech ,wazne ze doszly na czas .Pozdrowienia

Czy to ważne od kogo? Ważne dla kogo :)

Oczywiście, że liczy się gest i chęc pomocy :) za które bardzo dziękuje, ale chcę być w porządku wobec tego kto wpłaca, dlatego prosiłam o nicki :)

Jak to się mówi : dobro się mnoży, jeżeli się nim dzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola, Witam serdecznie sorry za brak nicka przyznaje sie .Ten pospiech ,wazne ze doszly na czas .Pozdrowienia
marc napisał/a:

Pola, Witam serdecznie sorry za brak nicka przyznaje sie .Ten pospiech ,wazne ze doszly na czas .Pozdrowienia

Czy to ważne od kogo? Ważne dla kogo :)

Oczywiście, że liczy się gest i chęc pomocy :) za które bardzo dziękuje, ale chcę być w porządku wobec tego kto wpłaca, dlatego prosiłam o nicki :)

Jak to się mówi : dobro się mnoży, jeżeli się nim dzieli :)

Ja od serca daje, mnie lista niepotrzebna.

Ten co wpłaca, wpłaca żeby pomóc, a nie po to żeby być na liście - moją poprzednią wypowiedzią chodziło mnie o skromność,

w końcu ten "niewpłacający" może się gorzej poczuć będąc w Jedlinie a nie o to nam chodzi, następnym razem to podziękujmy wpłacającym za wpłaty niepodając kto i ile wpłacał, w końcu dajemy od serca, to nie reklama :) - to tylko taka mała rada 8)

Mam nadzieje że nikogo nie uraziły moje słowa :)

Pozdrawiam Raddar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co wpłaca, wpłaca żeby pomóc, a nie po to żeby być na liście - moją poprzednią wypowiedzią chodziło mnie o skromność,

w końcu ten "niewpłacający" może się gorzej poczuć będąc w Jedlinie a nie o to nam chodzi, następnym razem to podziękujmy wpłacającym za wpłaty niepodając kto i ile wpłacał, w końcu dajemy od serca, to nie reklama - to tylko taka mała rada

Raddar tylko wiesz sprawa wygląda tak ze nie mamy konta klubowego , tylko wpłaty

idą na konto prywatne dlatego Nicki osób wpłacających pomagają zidentyfikowac

dobroczyńce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radar, masz sporo racji i generalnie podzielam Twoje zdanie, ale rozwiązanie jakie jest teraz zwiększa szanse na to, że ktoś nieznający Poli wpłaci jej kilka złoty bo będzie widział na forum, że kasa do niej dotarła i suma wpłat oficjalnie jest dostepna dla wszystkich.

pamiętam jak w maju była akcja zbierania kaski a ja właściwie nikogo tu nie znałem i czort wie co ta Pola, której w życiu na oczy nie widziałem zrobi z kasą??? tym bardziej, że nie mialem jak tego skontrolować, bo nie jechałem (i znów nie pojadę) do Jedliny, bo niestety mam inne plany. i nie wiem czy bym wtedy jej coś przelał gdyby właśnie nie ta lista.

sytuacja jest inna dla osób które ją znają , bywają na spotach itp... teraz jak Was poznałem to też ta lista jawi mi się "dziwnie" , ale pamiętam jak było pół roku temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi przedmówcy wyjaśnili sytuację ;) jest to moje konto prywatne, tak jak pisał Gizbern, wiele osób, które wpłaca pieniązki mało mnie zna, więc dlatego ta lista. W maju biłam się z myślami, bo nie wiedziałam czy mam pisać ile kto wpłacił. Ale doszłam do wniosku, że każdy daje tyle ile może, ile chce i ważna jest cała kwota, którą razem wspólnymi siłami uzbieramy :) Bo w końcu liczy się radość i uśmiech na twarzy 'naszych' dzieci :party:

popieram twoje zdanie gizbern bo ja mialem tak samo :twisted:

a ja dzisiaj w pracy chlopakaq powiedzialem ze albo daja po 5 na dom dziecka albo nic dzisiaj nie robie i tym sposobem zebralem dodatkowe 20 plnow ktore dzisiaj wyjda odemnie z konta

Dzięki beero uklon_bmw

bmw_beer

Wpłaty:

1.Nibiru

2.Beero

3.Pola&Mordulec

4.Byq'u

5. Gizbern

6.Szwajnos 007ts

7.Marc

8.Dziki&Magda

9.E-34 Patryk

Razem 350 zl :)

Bardzo dziekuje za wszystkie wpłaty uklon_bmw

uklon_bmw uklon_bmw JUtro, czyli w czwartek jedziemy na zakupy :)

[ Dodano: 3 Październik 07, 22:30 ]

Gdy wszystkie pieniązki do mnie dojdą, to uaktualnie liste :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok, niechce flame robić :D, piszcie co chcecie :)

To ilu nas bedzie?

bump

1. BOKSA 1

2. BOKSA 2 ?

3. nibiru (jak każe tradycja: sam)

4. Bazylfox (postaram się ale nie obiecuję)

5. Mordulec & Pola

6. Kasia&Kosa

7. łazik iza patrycja

8. Patryk & Paula

9. Beero

10.Raddar (z familią)

11.Dziki&Madza

12.Marcin E46 & Kasia(Kasia w stanie błogosławionym więc nasz przyjazd zależy od samopoczucia a z Sobótki mamy bliżej to prosze o adres my dojedziemy )

13. OskaR (na 50%)

14. Oggy i Wife :) (mam nadzieje ze jesli nie bede mial wlasnej buni jeszcze ktos nas zabierze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. BOKSA 1

2. BOKSA 2 ?

3. nibiru (jak każe tradycja: sam)

4. Bazylfox (postaram się ale nie obiecuję)

5. Mordulec & Pola

6. Kasia&Kosa

7. łazik iza patrycja

8. Patryk & Paula

9. Beero + Evan

10.Raddar (z familią)

11.Dziki&Madza

12.Marcin E46 & Kasia(Kasia w stanie błogosławionym więc nasz przyjazd zależy od samopoczucia a z Sobótki mamy bliżej to prosze o adres my dojedziemy )

13. OskaR (na 50%)

14. Oggy i Wife :) (mam nadzieje ze jesli nie bede mial wlasnej buni jeszcze ktos nas zabierze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniam listę: :cry: :? :(

1. BOKSA 1

2. BOKSA 2 ?

3. nibiru (jak każe tradycja: sam)

4. Mordulec & Pola

5. Kasia&Kosa

6. łazik iza patrycja

7. Patryk & Paula

8. Beero + Evan

9.Raddar (z familią)

10.Dziki&Madza

11.Marcin E46 & Kasia(Kasia w stanie błogosławionym więc nasz przyjazd zależy od samopoczucia a z Sobótki mamy bliżej to prosze o adres my dojedziemy )

12. OskaR (na 50%)

13. Oggy i Wife :) (mam nadzieje ze jesli nie bede mial wlasnej buni jeszcze ktos nas zabierze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty:

1.Nibiru

2.Beero

3.Pola&Mordulec

4.Byq'u

5. Gizbern

6.Szwajnos 007ts

7.Marc

8.Dziki&Magda

9.E-34 Patryk

10.Rafal Beny

11.Radosław Suszka

12.Mirosław Kaczyński

Razem ... 520 zł uklon_bmw

ludzie jestescie wielcy uklon_bmw , mysle ze jeszcze dzisaj podskoczy bo niektorzy gotowka rzuca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oggy nie kupujcie nic, wczoraj zrobiliśmy zakupy, najwyżej dorzucicie się do kiełbasek. Ważne, że będziecie happy_bmw

Wpłaty:

1.Nibiru

2.Beero

3.Pola&Mordulec

4.Byq'u

5. Gizbern

6.Szwajnos 007ts

7.Marc

8.Dziki&Magda

9.E-34 Patryk

10.Rafal Beny

11.Radosław Suszka

12.Mirosław Kaczyński

13.Agnieszka Chowaniec

14.Andrzej Sękowski

15.Kosa&Kasia

Razem 600 zł :)

Wczoraj bylismy na zakupach, kupiliśmy słodycze, owoce,zrobilismy paczki. Zaopatrzyliśmy również dzieci w gry planszowe (zima idzie, będą miały co robić w zimowe wieczorki :wink: ) oraz kupiliśmy piłki do gry.

:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...