Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer Dzieciom - Spot w Jedlinie Zdrój


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przede wszystkim dziękuje tym co byli, super, że można na Was liczyć <bmw_2> wiem, troszkę kilometrów trzeba było pokonać, ale mimo to zjawiliście się-DZIęKUJE :party: Podziękowania dla Marc'a , który pokonał 260 km, aby dołączyć do nas i dzieci <bmw_2>

Dziękuje również za pieniązki uklon_bmw , za które mogliśmy kupić gry planszowe, słodycze itp. rzeczy, które spowodowały uśmiech na twarzach milusińskich happy_bmw

Mam wielką nadzieję, że jeszcze nie raz odwiedzimy dzieci z Jedliny Zdrój, bo jak widać coraz bardziej są do nas ..... przywiązane? ( choć nie wiem, czy nie bardziej do naszych samochodów :wink: ) i jeszcze raz dziękuje za wszystko, a przede wszystkim za to, że sprawiliśmy radość dzieciom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłącze sie do podziękowan dla Wszystkich którzy pomogli w przeprowadzeniu

akcji dla Dzieciaków z Jedliny <bmw_2> :party: bmw_beer :gril:

Mnie rozłożyło jedno zdanie jakie usłyszałem : "... plose to dla pana , ode mnie ... "

podpisane Tomek lat 5 mam na mysli laurke którą wykonały dzieci ... normalnie świeczki

w oczach ...

... chyba wiecej komentarza nie potrzeba , dla nas to tylko pare godzin a dla nich mega

frajda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My równiez dziękujemy za spotkanie,było świetnie,chociaż jeszcze nie wszystkich znamy(to nasz drugi spot). Nie dostałem laurki :cry: chyba dzieciaki się mnie bały :twisted: Pozdro dla wszystkich,do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot nr 2 w DD jak widzę udał się wybornie. myślę, że DD w Jedlinie weźmiemy pod swoje skrzydła na dłużej i chyba już czas najwyższy zakładać nowy wątek i zacząć robić ściepę na prezenty pod choinkę.

termin 9 lub 16 grudnia będzie wg mnie wyborny na kolejną wyprawę do Jedliny.

ponieważ pogoda raczej nie będzie odpowiednia do grilla i grania w piłkę mam propozycję na coś innego. mam w Jedlinie dobrego znajomego, który już wielokrotnie opowiadał mi o rewelacyjnej restauracji z rybkami, położonej w urokliwym miejscu kilka kilosów od Jedliny. zapraszał mnie już nie raz twierdząc, że lepszej rybki to na 100% w swoim życiu nie jadłem. niestety nigdy tam nie dotarłem, ale czas to zmienić. proponuję zorganizowanie w tym lokalu wspólnej wigilii z dzieciakami. kolegę juz wysłałem tam na rozmowy co i za ile. wiem, że kolacja dla kilkudziesięciu osób to nie będzie tania sprawa, ale obiecuję, że postaram się o wsparcie finansowe dla tej akcji wśród moich przyjaciół i znajomych, a oni mnie już kiedyś przekonali, że można na nich liczyć przy tego typu akcjach.

również na naszym forum jak zaczniemy akcję wcześniej to liczę na wpłaty, które pozwolą na zabranie dzieciaków do restauracji. (myślicie, że kiedyś miały okazję zjeść w lokalu?)

z prezentami to myślę, że będzie łatwiej - zbiórka zabawek wśród znajomych zrobi swoje.

trzeba spytać dyrekcję DD czy wyrażą zgodę na taką imprezę i na to by dzieciaki dowieźć do lokalu te kilka kilosów naszymi buniami.

oczywiście jeszcze jakieś atrakcje dla dzieciaków wymyślimy, bo przecież nie będziemy tylko siedzieć i jeść, ale tutaj wierzę w super pomysły maxbimmerów(ek)

co o tym myślicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny ale wydaje mi sie ze nie tego oczekuja dzieciaki , rozmawialismy z

wychowawczyniami i lepszym pomysłem była by wycieczka dla dzieciaków np do

sztolni albo gdzies w okolicy kłodzka itp problem tylko pojawia się taki ze idzie

zima i jak bedzie nawet 1cm sniegu albo lekki mrozik to tam do nich nie wjedziemy

moze troche przesadze ale podjazd (a co za tym idzie zjazd) do DD jest niemal pionowy :shock:

Sam napisałes ze zrobienie imprezy w lokalu bedzie kosztowało sporo i co wlasciwie

dzieciaki zjedza i pojedziemy spowrotem ? Wiem ze mozna liczyc na ludzi z forum jesli

chodzi o zrzutke na ten cel ale skoro napisałes ze to jakis lepszy lokal to powiedzmy lecąc

po kosztach za dziecko wyjdzie 20zł - jest ich 50 -> 1 tys zł ?? to jak dla mnie kupa szmalu

w błoto bo za taka kase to mozemy wynajac autobus ktory przewiezie dzieciaków z jedliny

do kłodzka i spowrotem + starczy na wstęp i mozliwe ze przy niewielkim jeszcze nakładzie

da rade kupic im piłki i skakanki o których dzieciaki mowiły ze im brakuje :wink:

Dlatego Gizbern pomysł jak dla mnie fajny tylko mysle ze nie tego dzieciaki potrzebują <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam racje Marcinowi niestety :evil: (bo pomysl gizberna mi sie spodobal) faktycznie są wieksze potrzeby ubrania z tego co sie Magda dowiedziala obuwie i chyba lepiej by bylo na to przeznaczyc sciepe swiateczna bo dzieiaki niektore na boso biegaly dlatego trzeba ciuchow pozbierac u mnie w pracy juz ruszyla akcja na ten dom dziecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko panowie pamietajmy o łańcuchach a sale sie znajdzie tylko trzeba sie tym zajac <bmw_2>

jak rozmawialem z tym kierownikiem to lancuch tam nie pomagaja, wiadomo spadnie snieg, w dzien troche sie stopi, wieczorem mroz zetnie a tam gora stroma

odsapnijmy tydzien, dwa i zajmiemy sie sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...