Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


2 Urodziny BMW KLUB WROCŁAW 14-10-2007


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh chyba jedna z lepszych fotek z niedzielnej wyprawy -> Junior prawie jak na bungee :lol:

Anetta :arrow: jak cos to zawsze mozna podesłac zdjecia do mnie na maila

mord@go2.pl tylko jesli to mozliwe w formacie 800x600 :wink:

PS :arrow: galeria sie juz sortuje , czekam jeszcze na fotki z placu boju (paintballa) <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać wszystko, a nie tylko ostatni post Ciężko raczej , żeby każdemu wysyłać po kolei fotki No i oczywiście jeszcze trudniej zgrać wszystkie fotki do jednego *.rar

Z pewnością wkrótce ukażą się pozostałe fotki. Cierpliwości

czytam wszystko i te od Ciebie juz widziałem (są ok)

ale chodziło mi o te fotki od syndroma, madzi i innych

pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec to w takim razie ja w miarę możliwości pozmniejszam je i wtedy Ci podeślę wszystko na @ a Ty już z tym zrobisz co trzeba. :D Bo ja jeszcze sie w tym nie oriętuję. A teraz pedzę do pracy hihi dzis drugi dzień, na szczęście to jeszcze szkolenie hihi

Pozdrawiam miłego dnia papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż moja kobietka już dziękowała za przednią zabawę, ja również chcę wszystkim podziękować uklon_bmw . Najgoręcej dziękuję gizbernowi bo to dzięki niemu mogłem was wszystkich poznać i spędzić uroczo czas.

Gizbern dzięki za <bmw_2>

Pozdrowionka. HEEJ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec to w takim razie ja w miarę możliwości pozmniejszam je i wtedy Ci podeślę wszystko na @ a Ty już z tym zrobisz co trzeba. :D Bo ja jeszcze sie w tym nie oriętuję. A teraz pedzę do pracy hihi dzis drugi dzień, na szczęście to jeszcze szkolenie hihi

Pozdrawiam miłego dnia papa

Dzieki za fotki własnie odebrałem 3 maile od Was bmw_beer

Jesli ktos jeszcze ma zdjecia które chciałby opublikowac to prosze podesłac dzisiaj

do mnie na maila , bo chciałbym wieczorem skonczyc galerie :wink: :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniosłem dzisiaj maskę bo musiałem żarówkę wymienić, i dosłownie wszystko było w tym pyle z tej drogi.masakra

To widze czesto tam nie zagladasz skoro podkresliles ze musiales zarowki wymienic. :wink:

A co do tego pyly to ja jakos wiekszej roznycy w zabrudzeniach pod maska nie widzialem .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...