Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


18.11.07 Spot Maxbimmer BMW KLUB WROCŁAW


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Kosa&Kasia

2. Mordulec & Pola

3. Borsuk (może+1)

4. cichy83 (prawdopodobnie +1)

5. Patryk & Paula (a co tam! 100km-18litrów Pb=pchi )

6. Madziulka&Krzysiek (na 90%)

7. Leszek na 88%

8. Jay

9. Niedzwiedz

10. mat, rafals, +moze jeszcze 1bunia

11.Michu & familia

12. rookie (po raz 1szy)

13.kaspri84+pare osob+moze jeszcze jedne autko)

14. Beny (tym razem sam,choć pewnie z karkóweczką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie,chcialbym wszystkim serdecznie podziekowac za swietny spocik z przygodami :P

I tu moje gorące podziekowania w ratowaniu autka. Heh,kto by sie spodziewal ze zrobie drugie ognisko ale bywa,troszke przesadzilem i efektem byl maly pozar :wink:

Jeszcze raz dzieki za pomoc i prosze o adresy lub ksywy czyje gasnice poszly. Z moją bylo chyba 5 czy 6,juz sam niewiem. jutro,pojutrze na spokojnie kupie 6 sztuk wiec zapraszam do odbioru dzielnych strazakow maxbimmera :D

<bmw_2> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu moje gorące podziekowania w ratowaniu autka. Heh,kto by sie spodziewal ze zrobie drugie ognisko ale bywa,troszke przesadzilem i efektem byl maly pozar

No no widzę ,że spocik się udał :D

Mnie niestety ominął ale czekam na foto i video realcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw problemy z rozpaleniem ogniska a pozniej samo sie zapaliło :lol: :lol: :lol:

Przyznam szczerze ze takiego zakonczenia to sie nie spodziewałem , rózne rzeczy sie

juz działy na spotach ale pożaru to nie mielismy uklon_bmw

Kaspri ważne ze furka uratowana bmw_beer a tak na pocieszenie to mam cały Twój

"przejazd" na kamerce jak domyjesz bume z tego proszku to chyba Ci sie spodoba

bo fajnie latałes bokami :lol: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh chyba najwieksza "atrakcja" była na końcu :lol: ale to juz Kaspri napisze jak to dokładnie było :lol:

Ja chciałbym podziekowac wszystkim ktorym chciało się troche pomarznąć razem z nami

w skarbim , mimo 0 stopni mysle ze sie kazdy dobrze bawił bmw_beer

Jak ktos ma fotki ktore chce aby znalazły sie w naszej galerii to prosze o przesłanie

do mnie na maila mord@go2.pl najlepiej zmniejszone do formatu 800x600 <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj co tu duzo gadac,komendant strazy Mordulec ma film ktory wam zobrazuje co bylo przyczyną samozaplonu(normalnie cud :P )

Zjechalem z placu zabaw gdyz wirując zobaczylem ze kopce na niebiesko i pierwsza mysl jaka mi przeszla to ze zakatowalem autko,

wysiadam ,a tu krzyczą do mnie ze bunia sie pali i wtedy sie zaczelo!!!!!!

Okazalo sie potem ze zajela sie guma na tlumiku koncowym(cale szczescie ze tylko to) ,w ruch poszlo 5 czy 6 gasnic , wspomniana,uzyczona nam woda cytrynowa i sporo łabędziówy(wody z kałuży)

W pogotowiu czekaly jeszcze puszki z piwem :lol: . Dzieki profesjonalnej interwencji OSPM

(Ochotniczej Straży Pożarnej Maxbimmer) opanowalismy sytuacje. Fotek bedzie sporo gdyz byla to atrakcja dnia :P Tak mniej wiecej to wyglądało w moich oczach.

Kontrolowalem temp.silnika i bylo cacy ale co z tego jak moj uklad wydechowy malo ma wspolnego z orginalem i temp. byla chyba naprawde przyjemna jak doszlo do takiej sytuacji.(a chce wkoncu wyciąć katy to bedzie jeszcze ciekawiej) To co na filmie Mordulca to tylko chwila tego jak dlugo sie bawilem i moja lekcja dla samego siebie na przyszlosc jest taka-że duzo krócej!!!!!!! a bedzie dobrze.Jednak niezawsze sprawdza sie powiedzenie "dłużej znaczy lepiej" :mrgreen:

Bylo ciekawie ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik super milo niskiej temperatury, podobal mi sie tekscik przy gaszeniu auta nie powiem czyj :P :

- macie chociaz wode mineralna ?

- ja mam ale smakowa :D

Kosa to były moje słowa :P:P:P

Ogólnie spocik bardzo udany, doborowe towarzystwo, atmosferka jak zwykle wyjątkowa :)

Dziękuje wszystkim za miło spędzoną niedzielę, do nastepnego :mrgreen:

Ps. Wezmę więcej wody smakowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,jak ja pojechałem to zdjęcia grupowe robiliście,dobra wiem o co chodzi,o tą rdzę na mojej E36. Wkrótce bedzie remont,wtedy też sie ustawie do zdjecia :mrgreen:

Wiesz jak przez ten pożarek ciezko było ustawic ludzi do zdjecia :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...