Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


IV SPOT 29-01-2006


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak na marginesie to kto byl kim bo pogubilem sie bo sporo bylo ludzi ale niewiadomo ilu uzytkownikow BMW a ilu sympatykow ? Ja oczywiscie dzisiaj bylem ale bez fury bo #^$*& ladowanie padlo i cholera wie dlaczego . Tak po tablicach mniejwiecej i po autach staram sie ludzi skojarzyc i wywnioskowalem juz pi razy drzwi kto jak wyglada . Yan00sh-a kojarze po e36 DKL... z zepsuta uszczelka :P , Kose kojarze ale to bardziej po lataniu z aparatem , a reszta troszke rozmazana . Kto byl w czym tak bardziej o ksywki prosze i o model i kolor samopchodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maltarn zes mnie rozszyfrowal :) Jest dokladnie tak jak piszesz :) kolejna osoba ktora kojarze juz z wygladu :)

aha i wielkie dzieki Konrad za podwiezienie . bmw_beer

Tak na marginesie to szkoda ze nikt nie sfilmowal baletu na lodzie :) polewkowo troszke wyszedl balet tyle ze miejsca troszke za malo.

Aha tak przy okazji do kolegio z niepomalowana maska w e30 to w miare tani lakiernik jest na terenowej dodatkowo zajmuje sie on spawaniem aluminium i spawaniem plastiku . Z tego co pamietam u niego ceny byly w miare niskie .

Mam nadzieje ze moj rekinek pojawi sie na nastepnym spociku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..nom ogolnie spocik bylby spoko tylko z matrixem sie spoznilismy...na andersa a potem myjnia itp hehe..zdarza sie...natomiast myslalem ze bedzie wiecej furakow..oby next time bylo ich zdecydowanie wiecej...a i zaplanujcie spot jak bedzie wiosna albo cos to wpadniemy na aluskach bo na stalakach to tak lipa zdeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spot konkretnie wyszedł , na andersa myslalem ze bedzie troche lipna frekwencja

ale okazało sie ze na milenijnym przyjechalo sporo aut <bmw_2>

Szkoda ze nie mielismy zadnej kamerki bo przejazd przez miasto całkiem fajnie

wyszedł , zwłaszcza na "ostatnim groszu" ale oczywiscie jak zawsze przepisowo 50-60kmh

<bmw_1>

Baletu na osobowicach nie da sie opisac to poprostu trzeba bylo przezyc , troche bylo

duze zagęszczenie slizgajacych sie bum na stosunkowo małej powierzchni , niezłe miny

mieli ludzie na parkingu :lol:

Nie wiem jakim sposobem ale zgubił nam sie Meles po drodze z andersa na milenijny :?

Super ze sporo nowych osob z forum postanowiło przyjechac <bmw_1> oczywiscie

stara gwardia tez nie zawiodła <bmw_1>

Jesli chodzi o pogode to było całkiem ciepło , tzn na ostatnim spocie znacznie bardziej

mozna bylo zmarznac bmw_beer

Wiec teraz tylko czekamy na fotki happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo :!: :!: :!:

Spocik jak zwykle ZAJEfajny, pojawiły się nowe bumy <bmw_1> <bmw_2>

Miło było poznać nowe twarze, lubie Was człowieki bmw_beer

Ja zawinąłem do chaty dopiero po 01.20 więc nie dałemrady podrzucić adminowi zdjęć na ftp.

Zaraz postaram sie to zrobić, a dla tych co chcą być bardziej kojażeni proponuje odwiedzić dział

jak wyglądamy

na andersa troche wydygałem bo frekfencja była mała, ale pojechaliśmy pod milenijny za mordulcem,

oczywiście 50 kmh według jego licznika :D mysle ze bylismy zauwazeni na miescie

szkoda że meles gdzies zaginal w akcji

pod milenijym bylo juz fuuuulllll ludzi, ale chyba dlatego ze byla jakas impreza na hali :lol:

postalismy tam chwile, pare osob dojechalo, i ruszylismy na osobowice, wiec wiadomo

jezeli jest plac i jezeli wjezdza tam bmw to nie moze byc normalny wiazd <bmw_1> <bmw_1>

pare baczkow pare bokow czasami na lusterka ale wszystko pod kontrola oczywisce

bajura 20 pln, bmw troche wiecej, miny ludzi stojacych na parkingu NIESAMOWITE happy_bmw pytanie_bmw happy_bmw <bmw_1>

reasumujac, spot, super ludzie, pogoda humor dopisaly

pozdro @ll

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim sposobem ale zgubił nam sie Meles po drodze z andersa na milenijny :?

Ano się zgubił bo dostał telefon od siły wyższej gdzie się pałęta i musiał wracać. Następnym razem dziewczynę wezmę to zobaczy sobie i nie będzie narzekać.

Wiec teraz tylko czekamy na fotki happy_bmw

No ja też czekam na fotki z tego co mnie ominęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem jak bedzie trza zmotac jakis ludzi na spota bmw to dajcie znac..wpadne z kilkoma jeszcze znajomymi... w zespole

JA ,,, matrix ... bmw e36 2,5 vanos coupe.. , e 30 cabrio 1,8 , bmw e30 kombi 335 ...(ostatnie gt) no i jeszcze moze kilka jak cos pozdrowka

no i panowie jakies zawody przejazd przez miasto z filmikiem... i straszeniem ludzi z wydechow tak jak to jest w dg...buyuuhe pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadne z kilkoma jeszcze znajomymi... w zespole

JA ,,, matrix ... bmw e36 2,5 vanos coupe.. , e 30 cabrio 1,8 , bmw e30 kombi 335 ...(ostatnie gt) no i jeszcze moze kilka jak cos pozdrowka

i straszeniem ludzi z wydechow tak jak to jest w dg...buyuuhe pozdrowka

Serek, e30 cabrio to pewnie masz na mysli Irasa moze na nastepny spot upora sie z

wariujacą temperaturką w cabriolecie , 335 to Tomek Kozłowski ma

takie ( mysle ze tak czy inaczej bedzie na nastepnym ) i sporo wczesniej byl od Ciebie na

tym forum :lol:

A jesli masz zamiar "straszyc ludzi" tak jak macie to w zwyczaju w klubie zwanym

Degeneracja to z całym szacunkiem dla Ciebie sory ale jakos srednio mi sie to

podoba i jak ma być festyn na drodze (albo cos w stylu napierdzielania sie z

gasnic czy jakies inne fantastyczne zabawy ) to szkoda bajury zeby zawijac na spota

happy_bmw

Na spocie było spoko pogadalismy porobilismy zdjecia mysle ze Tobie tez sie podobało

wiec niech tak zostanie PEACE i do nastepnego <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka mordulec ale zle sie zrozumielismy... to ze tomek byl wczesniej na forum to spoko..ale jakos na spocie sie nie pojawil tak samo jak iras... i jeszcze jeden kumpel chyba za bardzo nie naswietliliscie im tematu... co do zabaw z gasnica to powiem ci ze czasem milo oderwac sie od szarej zeczywistosci a przy okazji ma sie szybki kurs odpalania gasnicy w naglych wypadkach..do wszystiego trza podejsc z humorem... do do straszneia ludzi no to hallo...ja nie mowie tu o gazowaniu na maxa przy przestankach tylko przejezdzie nieco innym przez centrum miasta zeby nas bylo widac i slychac.... zreszta bmw ma to do siebie ze zawsze w parze z wizerunkiem idzie piekny odglos wydobywajacy sie z silnika...wiec ludzie zwracaja na te autka uwage od tak...

P.S. a moj tlumik spelnia normy glosnosci <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...