Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


IV SPOT 29-01-2006


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

... co do zabaw z gasnica to powiem ci ze czasem milo oderwac sie od szarej zeczywistosci a przy okazji ma sie szybki kurs odpalania gasnicy w naglych wypadkach...

Wiesz , powiem ci Serek tak , jak mielismy 1-szego spota bmw pod milenijnym to własnie

widzielismy jak sie Degeneracja "odrywa" od rzeczywistosci i nie bede przytaczał

komentarzy jakie były po waszym przejezdzie z milenijnego autami ktore byly

całe uwalone w proszku gasniczym , bo poprostu na forum nie wypada :lol:

Słuchaj te plany ktore masz o ryczeniu wydechem itp to spokojnie mozesz realizowac

na waszych spotach przeciez i tak sie widujecie co tydzien wieczorem wiec zaden

problem , spoty bemek robimy raz w miesiacu i fajnie by bylo zeby zainteresowac

ludzi jakims bardziej sympatycznym podejsciem do zycia i ze kierowca beemki to

ktos kto ma całkiem równo pod sufitem <bmw_2> lepsze wrazenie na przechodniach

czy innych kierowcach robi spokojny przejazd przez miasto w kolumnie , niz

zapierdzielanie po 130-150 kmh (wtedy to nikt nawet nie zdazy zobaczyc co to pojechało) :lol:

Mysle ze chyba nakreslilem o co biega <bmw_1> PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... co do zabaw z gasnica to powiem ci ze czasem milo oderwac sie od szarej zeczywistosci a przy okazji ma sie szybki kurs odpalania gasnicy w naglych wypadkach...

Wiesz , powiem ci Serek tak , jak mielismy 1-szego spota bmw pod milenijnym to własnie

widzielismy jak sie Degeneracja "odrywa" od rzeczywistosci i nie bede przytaczał

komentarzy jakie były po waszym przejezdzie z milenijnego autami ktore byly

całe uwalone w proszku gasniczym , bo poprostu na forum nie wypada :lol:

Słuchaj te plany ktore masz o ryczeniu wydechem itp to spokojnie mozesz realizowac

na waszych spotach przeciez i tak sie widujecie co tydzien wieczorem wiec zaden

problem , spoty bemek robimy raz w miesiacu i fajnie by bylo zeby zainteresowac

ludzi jakims bardziej sympatycznym podejsciem do zycia i ze kierowca beemki to

ktos kto ma całkiem równo pod sufitem <bmw_2> lepsze wrazenie na przechodniach

czy innych kierowcach robi spokojny przejazd przez miasto w kolumnie , niz

zapierdzielanie po 130-150 kmh (wtedy to nikt nawet nie zdazy zobaczyc co to pojechało) :lol:

Mysle ze chyba nakreslilem o co biega <bmw_1> PEACE

... i wszystko na temat... , propagujemy bezpieczenstwo na drodze, mysle nadmiar adrenaliny

bedziemy mogli upuścić na zlotach na terenach zamkniętych, typu lotnisko, tor itp....

pozdro bmw_beer <bmw_3> <bmw_2> happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz mordulec tu ci przyznam racje... wyproszkowane autka wygladaly mega polewkowo...(i tu sie zgodze ze obciach byl) natomiast polewka tez i to sie liczy...juz zaprzestalismy takich zabaw bo gasnice sie skonczyly a nowych szkoda(przy okazji wszyscy co mieli juz niewazne gasnice mogli troche sie wyszalec... natomias przejazd autek po miescie oczywiscie ze powolny jestem jak najbardziej za...lubie jezdzic szybko to nie znaczy ze nie mozna sie przelansowac na miescie powoli..hehe sami rowniez mielismy i takie spoty ... wiec spoko loko...next time bedzie gitarka..peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcąc być w naszym klubie brałem pod uwage ludzi jacy tam występują !!

i chce nadal należec do tego klubu gdyz sa tu normalnie ludzie którzy mają poukładane w głowie a jesli ktos chce szalec itp to bezemnie .albo niech sam dla samego siebie zrobi spot. ale na pewno ja na takowy nie zawitam!! My musimy pokazywac ze jestesmy normalnie a na wygłupy jesli ktos ma ochote to poza drogą!! Jesteśmy tylko ludźmi i niektórych praw fizyki nie mozemy przeskoczyc!! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś mile widziany na spotach :wink: chłopakom chodzi o to że trzeba by sie powstrzymać od polewki :mrgreen: poprostu nie chcemy zapadać w głowach ludzi jako ,,polewkowicze'', tylko bmw klub wrocław :wink: na każdego spota zapraszamy :mrgreen: <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze ogolnei nie jestem mile widziany na waszych spotach bo zachowuje sie w sposob odbiegajacy od waszego...tak to mam rozumiec???

Serek to sie nazywa nadinterpretacja :lol: :lol: :lol:

Nikt tak nie napisal przeciez happy_bmw Jak najbardziej jestes mile widziany , tylko

po tym poscie o straszeniu ludzi itp wzbudziłes takie jakies mieszane uczucia wsrod

forumowiczów :lol:

PEACE i zapraszamy na nastepnego spota , bedzie Iras e30 cabrio , jego kumpel E30tka

i znajoma E46 compact <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi tu o to mordulec ze obraziles nie tylko mnie ale pojechales po klubie w ktorym sie znajduje...to ze ty juz do niego nie nalezysz (a jak pamietam to dobrze jakos sie czules pedzac i scigajac sie ze mna na swiatlach i ogolnie w naszym gronie a potem swojego czasu unikales nas jak ognia i nawet mijajac nas nie potrafiles pomachac czy cos...) nie znaczy ze mozesz jezdzic po nim...bo ogolnie to jacy jestesmy i jaka paczke tworzymy nie powinno cie obchodzic jednak musiales dodac swoje 5 groszy odnosnie tego ze w d.g jest tak i tak.. i w sumie to to mnie boli bo jako posiadacz bmw utozsamiam sie z nia i mimo tego ze naleze do klubu DEGENERACJA to wpadlem na spot bmw ...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi tu o to mordulec ze obraziles nie tylko mnie ale pojechales po klubie w ktorym sie znajduje...to ze ty juz do niego nie nalezysz (a jak pamietam to dobrze jakos sie czules pedzac i scigajac sie ze mna na swiatlach i ogolnie w naszym gronie a potem swojego czasu unikales nas jak ognia i nawet mijajac nas nie potrafiles pomachac czy cos...) nie znaczy ze mozesz jezdzic po nim...bo ogolnie to jacy jestesmy i jaka paczke tworzymy nie powinno cie obchodzic jednak musiales dodac swoje 5 groszy odnosnie tego ze w d.g jest tak i tak.. i w sumie to to mnie boli bo jako posiadacz bmw utozsamiam sie z nia i mimo tego ze naleze do klubu DEGENERACJA to wpadlem na spot bmw ...

pozdro

Serek nie bylo moim celem napewno obrażenie kogokolwiek , jesli ktos takie odniosł

wrazenie to BARDZO GO PRZEPRASZAM :!: Jesli pamięć mnie nie myli to odchodzac z Dg

grzecznie sie pozegnałem po czym dostałem gratis bana na forum mimo ze mialem

opłaconą składke (zreszta mniejsza z tym było mineło i do nikogo nie mam zalu) nie wiem

kogo mijałem i mu nie pomachałem ale jesli tak było to pewnie nie zauwazyłem a napewno

celowe to nie było , owszem pewna osoba mnie bardzo nie trawiła ale reszta ekipy w tym

Ty była spoko i dalej mam dla was szacunek <bmw_1>

Ale do rzeczy jak słusznie zauważyłes napisałem o pewnej waszej zabawie ktorą wybacz

ale nie tylko ja widziałem a to co pozniej wstawiłes o straszeniu ludzi itp spowodowało

ze napisałem takiego posta zeby nakreslic jak maja wygladac spoty i zeby uniknąc pozniej

jakichs dziwnych sytuacji <bmw_1>

Mam nadzieje ze juz wyjasnilismy sprawe PEACE <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja jak wracałem ze spota to jechał kosa którego wpuściłem i pozniej zblokowałem gazująca felicje i swiatła 4 pasy na ostatnim groszu przed wiaduktem (estakadą) pierwszy lewy pas nie wiem co tam stało ale tylk odało sie w lewo jechac :) drugi pas tylko prosto stoje ja :) trzeci pas troszke cofniety kosa :) i ostatni pas felicja koles sie patrzył kto go zblokował i gazował jak głupi :) zem tylko poczekał na zółte i 1,2,3 i ja byłem juz jak sie zaczyna podajzd pod górem iałem 110 km/h a koles felicja był kolo przystanku 136 na estakadzie :) pojechałem go jakis cwaniaczek bo sie chciał wpychac :) a za mna wydarła civic 1.6 16v bo jeszcze mnie na wiadukcie wpyprzedziła :) ale pozniej koles czekał na mnie na klecińskiej bo wolniej jechał :) a na hallera sie patrzył kto jedzie :) od czasu do czasu musze przycisnac jak sytuacja mnie zmusza :) a do serka jesli cie urazilismy to soryy lecz my jestesmy sobą i sie spotykamy w miłej i przyjemnej atmosferze i u nas bynajmniej ja na spotach nie mam zamiaru szaleć!! pozdr. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Serek napisal przed chwilą że już wszystko sobie wyjaśniliscie i jest ok. Że bedzie na spocie następnym wiec chyba zmuszać go nie trzeba...

A sie czepiliście z tym straszeniem ludzi :wink: mi sie wydaje, ze chodziło o dobra zabawe

ale w pozytywnym sensie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Serek napisal przed chwilą że już wszystko sobie wyjaśniliscie i jest ok. Że bedzie na spocie następnym wiec chyba zmuszać go nie trzeba...

A sie czepiliście z tym straszeniem ludzi :wink: mi sie wydaje, ze chodziło o dobra zabawe

ale w pozytywnym sensie....

dokladnie tak jak wyzej napisane...

pozdrowka i see ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz rożnie to bywa Bo to nie jest tak do końca !! zabawa i wygłupy moga byc lecz jesli załatwie ten tor i jesli bedą chetni zrobi liste i pojedziemy wszyscy szalec. a póki co spotykamy sie na małych parkingach (milenijny) i taka zabawa moze zakończyc sie pisaniem oświadczenia a to nie było by zbyt przyjemne !! aha i chaiłem dodac ze jeździmy po normalnych drogach na których sa ludzie niczemu winni wiec myśmy tez o nich no oki jesli nie ma nikogo wiesz ze akurat nikt nie wyjedzie to mozna lecz brac kazdy wolny kawałek drogi do zabawy to ja tego nie popieram!! sam startuje w rajdach i my nie trenujemy na mieście lecz na drogach gdzie wiemy ze nikt sie nie pojawi lub na zamkniętych placach! pozdr. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok wporządku ale nikt nie napisal przecież ze ma zamiar jechac 200kmh przez miasto czy coś, a to szalenstwo to np. ślizganie sie na parkingu to chyba nic złego :) a to szaleństwo to chyba niektórzy źle interpretują :wink:

Dajcie już sobie spokój wszyscy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odbiegając od tematu:

to szaleństwa lubimy ale w pożądnych warunkach, jak wspomnę skarbka to micha mi się cieszy,

na spoty może wjechać każdy a do klubu wstępować nie musi <bmw_1> <bmw_2> bmw_beer

Hyhyhyhy

Skarbek fajny był :mrgreen:

A tak wogóle to jest jeszcze na czym się poślizgać na lotnisku?Pewnie już wszystko wyślizgane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...