Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław <=> 9-12-2007


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nom spocik udany , tylko szkoda że wieś tjunerzy się wrąbali :?

A tutaj foty

a5119fb112f3f28cm.jpg

d3955b7bf81b65e1m.jpg

49eb1b92750e30f8m.jpg

dde61ff7414ea4f8m.jpg

Ilu potrzeba Bimmerów do podłączenia e34 do kompa :?:

Opowiedź poniżej :mrgreen:

17310ec432c9ab48m.jpg

18846054100709cbm.jpg

d17cda473b2bcda3m.jpg

e3d1e145a96db3fcm.jpg

a4916aca5d73f741m.jpg

078ddcfbb18407c1m.jpg

Nie mogę się już doczekać następnego spota :wink:

[ Dodano: 9 Grudzień 07, 18:41 ]

PS: Dzięki wielkie dla Poli i Mordulca za podwózkę "na" i dla Damona (chyba dobrze napisalem ksywke) za podwozke "z"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również bardzo sie pobało i cieszę się bardzo że zostałem tak ciepło przyjęty do Grona Maxbimmera ;] Dzieki wiekie za wszystko zwłaszcza dla Kosy za prace przy aucie i Rafals'owi za wiele cennych rad.

Nie ma sprawy gniewek89 wiesz po prostu policze cie jak za taryfe przy następnej okazji :lol:

P.S. Jako zainteresowany kontaktuje sie w prawie radia:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Heh na Siechnicach mała frekwencja ................................................... bo wszycy juz byli

na lotnisku :lol: :lol: :lol:

Szacuneczek dla Patryka&Pauli i Marca ze znów przejechali sporo kilosków zeby się z nami

spotkac :gril: bmw_beer <bmw_2>

.... a na lotnisku , ściganie + latanie bokami a w przerwach ognisko + kiełbaski bmw_beer <bmw_2>

Tak juz wstępnie rozmawialismy na spocie zeby zorganizowac .... hmm ostatniego spota

w tym roku a tym samym pożegnać sezon 2007 w niedziele 30 grudnia , wypić szampana

bezalkoholowego i moze o ile aura dopisze poslizgac sie wkoncu na sniegu , co Wy na to ?

PS: jak ktos ma fotki jeszcze z dzisiaj i chce je dołączyc do galerii to mozna przesłac

do mnie na maila -> mord@go2.pl <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no nieprzezaluje,wszystkie plany mialem tak ulozone zeby byc z wami ,a tu ci los splatal kolejnego figla i rozlozylo mnie na dobre,a w sobote jeszcze bylo cacy. Bardzo mnie ucieszyla wiadomosc od Mordulca o jeszcze jednym wiekszym spotkaniu 30.12. gdyz bedzie to moje ostatnie co najmniej do wakacji(pieniązka trzeba zarobic a w kraju sie nie da)

Po za tym kto jak nie ja da wam drugie ognisko :P a i naszej klubowej strazy pozarnej przyda sie kolejne szkolenie. gasnice juz mam wiec nie myslcie ze zapomnialem o tych co pomagali w gaszeniu.

Moglby ktos strescic o co chodzi z tymi tunerami co sie podpieli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie,a Ci tunerzy to mieszanina różnych aut była. Ople.volkswageny,audi,a nawet STAR! Facet volkswagenem (chyba T2) próbował kręcić bąki. Dla mnie nieźle było nawet z tymi "intruzami". Policja chyba też chciała stanąć z kimś na kreskę,ale jakoś chętnego nie znaleźli. Zastanawiam się tylko które to 535 było Niedzwiedzia chyba to czarne co spaliło gumę. Jeśli tak to kolega pojechał nie do tego klubu,ale mocy zapas faktycznie ma. Dziki znajdę Cie i podmienię tą przepływkę :twisted:

Marc trzeba było zabrać tą gaśnicę i ugasić pragnienie bumy na paliwo. Ja zrobiłem wczoraj 343km i spaliła 30litrów,więc bardzo przyzwoicie tym bardziej,że deptałem ostro,wyprzedzałem naprawdę często. Czekamy z Paulą na następne spotkanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh na poczatku bylo luzno tzn my + beemki z namysłowa / nysy itp ale pozniej

ekipa ktora smigała na głównej płycie lotniska przeniosła sie do nas bo chyba troche wiecej

sie działo u nas bmw_beer

Ale swoją drogą Nuta porozwalał na kresce praktycznie wszystkie beemki az jeden gosciu

się uparł i przyprowadził swoją zabawke (czyt. opel corsa + calibra engine 150KM) heh

niezłe starcie było :lol:

Ogólnie spoko było , duzo scigania i troche palenia gumy , Niedzwiedz zmasakrował

2 opony do zera no i trzeba przyznac ze ładnie daje rady jego E34 na kresce tez

masakrował E36 325i <bmw_1>

Aha no i podziekowania dla Marc'a bo przytargał na spota nowiutką gasnice 4kg która ma

być na przyszłe spoty na wszelki wypadek (jakby co to jest w moim bagazniku) bmw_beer <bmw_2> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak by nie bylo na spocie to i tak warto jest sie spotkac.Troche namieszali goscie ze tak powiem ,no i momentami bylo dosc niebezpiecznie i dobrze ze tylko bylo.Dobrze jest bedzie lapiej .A prawda jest ze przyjezdzajac ze spotu juz mysli sie o nastepnym .Tak ma byc.

[ Dodano: 10 Grudzień 07, 15:37 ]

A co do tego apetytu na paliwo mam pelny zbiornik i zobaczymy co z tego wyjdzie

Jadac do Was naprawde grzalem po 170 dosc dlugimi odcinkami i prawde mowiec mogla to faktycznie spalic .Test pokaze jak bylo juz niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuta ma bordowe E36 a dokładniej Calypsorot metalic a pod maską 2,5
które szło dośc dobrze ale nasze a4 dało mu rady :) p.s. ale moje 325 wciągnął wiec gratuluje
trzeba przyznac ze ładnie daje rady jego E34
daje rady chyba z e30 325 / on miał chyba z 9 do setki
ekipa ktora smigała na głównej płycie lotniska przeniosła sie do nas bo chyba troche wiecej

sie działo u nas

Było świetnie,a Ci tunerzy to mieszanina różnych aut była. Ople.volkswageny,audi,a nawet STAR! Facet volkswagenem (chyba T2) próbował kręcić bąki. Dla mnie nieźle było nawet z tymi "intruzami"
dobra reasumujac wasze słowa / zawsze zachowujecie sie jak małe dzieci i stajecie z boku kręcąc bączki na piasku / tym razem BCC wyszło wam na przeciw / lecz niestety uznaliście nas za inwazje obcych pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec napisał/a:

Nuta ma bordowe E36 a dokładniej Calypsorot metalic a pod maską 2,5

które szło dośc dobrze ale nasze a4 dało mu rady p.s. ale moje 325 wciągnął wiec gratuluje

No tylko ze audiczka ma na 4 butki napęd + troche wiekszy motor bmw_beer

Mordulec napisał/a:

ekipa ktora smigała na głównej płycie lotniska przeniosła sie do nas bo chyba troche wiecej

sie działo u nas

E34-Patryk napisał/a:

Było świetnie,a Ci tunerzy to mieszanina różnych aut była. Ople.volkswageny,audi,a nawet STAR! Facet volkswagenem (chyba T2) próbował kręcić bąki. Dla mnie nieźle było nawet z tymi "intruzami"

dobra reasumujac wasze słowa / zawsze zachowujecie sie jak małe dzieci i stajecie z boku kręcąc bączki na piasku / tym razem BCC wyszło wam na przeciw / lecz niestety uznaliście nas za inwazje obcych pzdr

Heh jaką znowu inwazje ? :lol: Bylo w porzadku , myśle ze uważacie podobnie jak

i my ze imprezka się udała ja Was bynajmniej nie traktowałem jako intruzów a wręcz

przeciwnie na samym początku poszedłem i zaprosiłem że jak ktos ma ochote to

robimy ognisko itp i chłopaki powiedzieli ze "Ok , dzieki za zaproszenie" bmw_beer

Co do kręcenia "bączków na piasku" to zazwyczaj nie mamy kapci na zmiane a i nasze

autka to w wiekszości KEINE 325i tylko troche słabsze silniki wiec i popalić na betonie

to nie ma za bardzo czym , natomiast na tym asfalcie z boku i szuterku jak najbardziej bmw_beer

Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na następnym spocie bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...