Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław 30-12-2007


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Świetnie było,chociaż zapomniałem obiecanego śniegu przywieźć :mrgreen:

Marcin z Paulą nie zapomnieli ani drzewa na ognisko,ani herbatki,ani Piccolo. Dzięki,że jest taki klub zrzeszający normalnych użytkowników jedynej słusznej marki. Kosa fajnie zdjęcie zrobione (nie widać tego podkładu na moim błotniku=super!) Grający compact zapewnił muzę,było świetnie. Warto pokonać te "pare" kilometrów,żeby się z Wami spotkać,prawda Marc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Patryk lekkie sprostowanie :

Drewno na ognisko rzeczywiscie przywiezlismy ale szampaniki to przywiozła Kasia

no i tez kilka innych osób przyjechało z własnym "sprzętem" toastowym bmw_beer

Tak czy inaczej fajnie było wypic symboliczny toascik w takim gronie <bmw_2> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez watpienia Patryk WARTO BYLO ,bez dwoch zdan .Kilometry kilometrami ,ak sie jedzie doWas jakos inaczej sie na nie patrzy .Dziek za fajnie spedzony czas w tak doborowym towarzystwie ,zawsze bylo extra ,a wczoraj bylo troche inaczej oczywiscie w dobrym znczeniu tego slowa.Tyle lat nie zdarzylo mi sie skosztowac pico ,no i trafilem wczoraj byl pierwszy raz .Zawsze jest pierwszy raz nawet z pico.

Zycze dobrej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ostatni spocik <bmw_1> bomba oby w przyszłym roku było więcej. Wszystkim życzę spełnienia najskrytszych marzeń w 2008r.

Specjalne pozdro dla klubowiczów i nie tylko.

A propo pozdro i wszystkiego naj dla Barana (już zajarzyłem dlaczego masz ksywe Baran jesteś strasznie uparty ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu)

Pozdrowionka od Nuty z rodzinką

:party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez zycze wszystkie dobrego aby szklanki nie grały , benza była tania a beeemy bokiem latały :)

Baran ta ksywa to od nazwiska a uparty jestem w zwiazku z tym ze chciałem jeszcze raz z Tonba pojechac:P

Mam nadzieje ze przytrafia sie jeszcze okazje :P tymczasem ide wiazac krawat :)

Wszystkiego dobrego zyczy Baran i Brzeg Car Club

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemandero wszystkim :D dla mnie był to trzeci spocik i szczerze powiem ,że co spot to lepszy <bmw_1> narazie niestety tylko jako pasażer sie pojawiam ale nikt nie wie co przyszłość przyniesie i może furki się dorobię <bmw_3> a wtedy Nucie zrobię konkurencję bo narazie robię jako balast w jego samochodzie :lol: jeżeli chodzi o spocik to wszystko cacy:świetna atmosferka,super ludziska,muza jak sie patrzy ,słowem kulturka na poziomie <bmw_2>

Z nowym rokiem wszystkim życzę wszystkiego najlepszego,udanej zabawy i jak najwięcej takich super spotkań bmw_beer szczęśliwego Nowego Roku!!! bawcie się dobrze!!! :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się spodobało. Pierwszy raz byłem na spocie i teraz w miare możliwości będę na każdym. Dzięki Mordulcu żeś wyjaśnił jak tam dojechać. Szkoda że nie udało się przyjechać z całą ekipą w kolumnie. Myślę że następnym razem uda mi się. Szkoda że nie mogę pościgać się, moim demonem 1.8 nie da się pokręcić kółka ale na piachu da radę. :D A compakt fajnie nadawał z głośników. Ciekawie jaki ma sprzęt. Może jakieś wideo da się umieścić na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja staram sie być co niedziele :) ale ten zlocik mi wpadnie w pamiec na długo :) szkoda troche że musiałemsie matizem "ścigać" ale i tak mi siepodobało :) dzieki wszystkim za spotkanie... samochodów dużo i ludzi jeszcze wiecej :P fajny klimat i wogóle. szczesliwego nowego roku :) pozdro :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mordulcu żeś wyjaśnił jak tam dojechać. Szkoda że nie udało się przyjechać z całą ekipą w kolumnie.

Heh nie ma sprawy <bmw_2> mam nadzieje ze nie błądziłes po moich objasnieniach

trasy :drunk: A nastepnym razem to zapraszam na przejazd w kolumnie , 20 pare

beemek jadących jedna za drugą robią niezłe wrażenie happy_bmw

szkoda troche że musiałemsie matizem "ścigać" ale i tak mi siepodobało

Dałeś rady , ściganie ze Sławkiem (beemka leciała na wstecznym) rewelacja :drunk:

jakby była troche dłuższa skrzynia w bumie to nie wiem czy bys wygral :drunk:

Może jakieś wideo da się umieścić na forum?

Wideło będzie ale najprawdopodobniej dopiero jutro wieczorkiem , chociaż nie

wykluczam ze uda mi się jeszcze dzisiaj skonczyc bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik extra udany :wink: Towarzystwo jak i pogoda dopisały 8)

Szkoda tylko , że jako pasażer byłem :( ale za to piłem prawdziwe winko musujące , a nie picolo :P Kółka do utylizacji były , ale chetnych było brak .

Ja już bunię uruchomiłem i czekam na następnego spota

Happy New rok :P <bmw> dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie moglem sie poscigac. co to za cwiartka na autmacie :/

Hehe no nie tak do końca , Marc swoim rekinkiem 525eA przypadkowo scignął się z

318iS i kick-down zrobił swoje , Rekin górą :drunk: bmw_beer <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie miałam okazji napisać wcześniej, więc teraz naprawiam swój błąd :wink:

Spocik bardzo udany, atmosferka jeszcze lepsza- było warto troszkę pomarznąć :wink:

Życzę Wam wszystkim, aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego, ale nie gorszy od następnego happy_bmw Pomyślności <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec to z isa to tak do konca nie wiem jak bylo ,bo isa cos tam nie chodzila jak powinna ,a ja do konca tez nie jestem pewien ,jesli chodzi kick-down czy zadzialal jak powinien,wiesz o czym mowie ,razy dwa w guziczek w podlodze.NIc chyba nie zostaje jak w koncu skonfrontowac babcie ,i wtedy bedziemy mieli porownanie.

[ Dodano: 4 Styczeń 08, 06:55 ]

bedzie to dosc ciekawe porownanie roznic w pojemnosci ,konikach ,elektronice ,wadze no i momencie obrotowym , pojemnosc i moment obrotowy tu chyba tkwi cala tajemnica .Zobaczymy co z tego wyjdzie na spocie .

[ Dodano: 4 Styczeń 08, 22:37 ]

Kregaan, Wiat mpowiedz mi co znaczy wedlug Ciebie cwiarttka w stosunku do e28,bo wersji znam pare i nie wszystkie sa mile .Z calym szacunkiem chcialbym wiedzec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. cwiartka dla mnie zawsze znaczy jedno: perfekcyjna zmiana biegów. jesli dobrze zmieniasz to smigniesz kolesia znacznie slabszym samochodem pod warunkiem ze tamten bedzie slabo zmienial biegi. automat zmienia biegi za ciebie i nie zawsze robi to jak trzeba. tyle

Kregaan, Wiat mpowiedz mi co znaczy wedlug Ciebie cwiarttka w stosunku do e28,bo wersji znam pare i nie wszystkie sa mile .Z calym szacunkiem chcialbym wiedzec .
nie bardzo wiem o co Ci chodzi. oswiec mnie plz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...