Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław - 27 stycznia 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.fotka.pl/imprezy/impreza.php?id=52017 chyba zaczyna się z tego robić ogólny spot a nie tylko zjazd śmigieł... cóz... no i z tego info można wywnioskować że chyba tuningowisko jeszcze dodatkowo bedzie...

Niby INWAZJA BMW a pewnie znowu większość aut to będą inne marki... <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotka.pl/imprezy/impreza.php?id=52017 chyba zaczyna się z tego robić ogólny spot a nie tylko zjazd śmigieł... cóz... no i z tego info można wywnioskować że chyba tuningowisko jeszcze dodatkowo bedzie...

Niby INWAZJA BMW a pewnie znowu większość aut to będą inne marki... <bmw_4>

Racja :) postanowilem zrobic rozglos tej imprezy, wyslalem rowniez maila do 24opole.pl i moze bedzie info na stronce. generalnie trzeba korzystac z lotniska póki jest i wraz ze spotem bmw odbedzie sie spot ogolny samochodow. duzo ludzi zapowiada swoj przyjazd i na to tez liczymy bo im wiecej osob, tym wieksza zabawa :) wszystkie okoliczne fora sa juz poinformwane, nawet na streetracing.pl jest zalozony temat dotyczacy imprezy, na fotka.pl jest zalozona impreza, byc moze na 24opole.pl bedzie informacja. mysle ze jezeli nie bedzie zbyt zimno to ludzi bedzie duzo, tak jak 18.03.2007 na otwarciu sezonu :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotka.pl/imprezy/impreza.php?id=52017 chyba zaczyna się z tego robić ogólny spot a nie tylko zjazd śmigieł... cóz... no i z tego info można wywnioskować że chyba tuningowisko jeszcze dodatkowo bedzie...

Niby INWAZJA BMW a pewnie znowu większość aut to będą inne marki... <bmw_4>

Racja :) postanowilem zrobic rozglos tej imprezy, wyslalem rowniez maila do 24opole.pl i moze bedzie info na stronce. generalnie trzeba korzystac z lotniska póki jest i wraz ze spotem bmw odbedzie sie spot ogolny samochodow. duzo ludzi zapowiada swoj przyjazd i na to tez liczymy bo im wiecej osob, tym wieksza zabawa :) wszystkie okoliczne fora sa juz poinformwane, nawet na streetracing.pl jest zalozony temat dotyczacy imprezy, na fotka.pl jest zalozona impreza, byc moze na 24opole.pl bedzie informacja. mysle ze jezeli nie bedzie zbyt zimno to ludzi bedzie duzo, tak jak 18.03.2007 na otwarciu sezonu :) pozdrawiam serdecznie

Mozesz mi powiedziec gdzie wyczytałes na tym plakacie ze jest to zlot wszystkiego na

kołach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już skontaktowalem sie z Mordulcem, wszystko wyjasnilem, wszystko wyedytowalem, mam nadzieje ze teraz jest ok :)

No juz kwestia "reklamy" na innch forach została wyjasniona <bmw_1>

LISTA :

1.Pola & Mordulec

2.Michu

3.Dziki & Madzia

4.Patryk & Paula

5.Nuta & Girmix

6.Madziulka&Krzysiek

7.Rafałs

8. Kosa + Kasia

9. asik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już dawo nie udzielałem się na forum... ale ten temacik mnie przyciąga :)

Postaram się zebrać ekipe BMW... i dołączyć do Was... <bmw_2>

Zbiore ekipe... na pewno kilka beemek będzie... we Wrzoskach koło obwodnicy... Stacja Paliw koło małego ronda... zbiore ich na 11.30- wyruszymy ok 11.45

Mam pytanko... czy ktoś od Was będzie leciał na CBki? Można było by się na nim ugadać i przyda się bo już przez jedną osobe, która pisała na różnych stronach np: 24opole.pl Policja już wie i na pewno będzie z 2-3 auta nieoznakowane... :(

Fajnie jak bym dostał nr. telefonu jednego od Was... przyda się... happy_bmw

[ Dodano: 20 Styczeń 08, 16:53 ]

Mam nadzieje, że nie będzie trzaba wyciągać mnie z śniegu jak rok temu- czarna 535 :) POZDRAWIAM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzwiedz, nie wiem czy też ty ale z Namysłowa zapowiedziła sięgrupa na stacje w Wrzostakch :) Pozdrawiam i dozobaczenia :)

1.Pola & Mordulec

2.Michu

3.Dziki & Madzia

4.Patryk & Paula

5.Nuta & Girmix

6.Madziulka&Krzysiek

7.Rafałs

8. Kosa + Kasia

9. asik

10.goglin

11.Niedzwiedz

12.CAMEL (i jakaś ekipa z Opola <bmw> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórki niestety nie będzie... :cry:

Ale widze że mój brat się wybiera...

Życzę więc wszystkim miłośnikom śmigieł udanej imprezy i ładnej pogody <bmw_3> oraz jak najmniej samochodów innych marek <bmw_4>

Pozdrawiam serdecznie <bmw_2> - Magda <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórki niestety nie będzie... :cry:

Ale widze że mój brat się wybiera...

Życzę więc wszystkim miłośnikom śmigieł udanej imprezy i ładnej pogody <bmw_3> oraz jak najmniej samochodów innych marek <bmw_4>

Pozdrawiam serdecznie <bmw_2> - Magda <bmw_1>

WybacZ Wiewióra ale nie wiem dokładnie co kieruje Tobą jak piszesz takie pierdoły ale wydaje mi sie ze to rasizm / a koledzy z maxbimmera chyba tacy nie sa / sam jeżdzę bmw ale jak przyjezdza auto inne i mnie przegania to taki jest los poprostu:)

widzę szykuje sie jakaś grubsza impreza :) pozatym gdzie sie wszyscy widzimy ? na płycie ? Brzeg Car Club melduje sie na pasie około 12_15:)

Wraz z kolegami z Bcc mysle o jakiejs integracji i pożadnych ścigankach :D Srdecznie pozdrawiamy BCC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WybacZ Wiewióra ale nie wiem dokładnie co kieruje Tobą jak piszesz takie pierdoły ale wydaje mi sie ze to rasizm / a koledzy z maxbimmera chyba tacy nie sa / sam jeżdzę bmw ale jak przyjezdza auto inne i mnie przegania to taki jest los poprostu:)

To nie rasizm :)

Nawet nic takiego nie miałam na myśli i chyba zostalam źle zrozumiana :?

Nie mam nic przeciwko innym markom :D nie faworyzuję tylko BWM jednak jeśli spot bawarek to spot bawarek a nie innych marek ;)

PS. Z tego co pamiętam to rok temu chyba nie za bardzo beemkowicze byli zadowoleni że zrobił się z tego spot wszystkiego co ma cztery koła...

No i widzę że nawet Mordulec na poprzedniej stronce napisał Piterowi "Mozesz mi powiedziec gdzie wyczytałes na tym plakacie ze jest to zlot wszystkiego na

kołach ??"

Pozdrawiam serdecznie i nie róbmy OT bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu w Polsce i w końcu sie zalapie pozdro dla all

1.Pola & Mordulec

2.Michu

3.Dziki & Madzia

4.Patryk & Paula

5.Nuta & Girmix

6.Madziulka&Krzysiek

7.Rafałs

8. Kosa + Kasia

9. asik

10.goglin

11.Niedzwiedz

12.CAMEL (i jakaś ekipa z Opola <bmw>)

13.Carlos

[ Dodano: 22 Styczeń 08, 10:23 ]

wiem ze siechnice nie sa duze ale moze ktos dac namiar (ulica czy cos) na Ogrodnictwo - tam gdzie jest strart pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu w Polsce i w końcu sie zalapie pozdro dla all

Hehe no dawno Cie nie było na spocie :drunk:

wiem ze siechnice nie sa duze ale moze ktos dac namiar (ulica czy cos) na Ogrodnictwo - tam gdzie jest strart pozdro

Mapka jak znalezc siechnice :drunk: parking po prawej stronie raczej nie ma opcji

zeby nie zauwazyc :gril: bmw_beer

WybacZ Wiewióra ale nie wiem dokładnie co kieruje Tobą jak piszesz takie pierdoły ale wydaje mi sie ze to rasizm / a koledzy z maxbimmera chyba tacy nie sa / sam jeżdzę bmw ale jak przyjezdza auto inne i mnie przegania to taki jest los poprostu:)

Baran nie chodzi o inne auta tylko o "reklame" która w pierwotnej formie była zrobiona

na zasadzie "kopiuj" nasz temat + dopisane drugie tyle textu od PiterOKL + tytuł

Zlot Tuningowy organizuje Maxbimmer i rozwieszone po róznych forach bez naszej

wiedzy . O ile nic nie mamy przeciw inicjatywie spotykania sie roznych marek aut

na lotnisku o tyle przypisywaniem nam organizacji "spotu tuningowego" to przegięcie

i wprowadzanie ludzi w błąd <bmw_4> Wiec jak juz ktos chce reklamowac nasz spot

niech to zrobi na zasadzie wklejenia / zacytowania całego pierwszego posta a nie

doklejania swoich pomysłów do tego co napisalismy i przypisywania nam całej

organizacji , wstep na lotnisko przeciez ma kazdy miejsca równiez jest wystarczająco

duzo a my robimy spotkanie posiadaczy bawarek <bmw_2>

widzę szykuje sie jakaś grubsza impreza pozatym gdzie sie wszyscy widzimy ? na płycie ? Brzeg Car Club melduje sie na pasie około 12_15:)

Wraz z kolegami z Bcc mysle o jakiejs integracji i pożadnych ścigankach Srdecznie pozdrawiamy BCC

Mysle ze jak nie bedzie sniegu to chetnych do scigania nie zabraknie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baran nie chodzi o inne auta tylko o "reklame" która w pierwotnej formie była zrobiona

na zasadzie "kopiuj" nasz temat + dopisane drugie tyle textu od PiterOKL + tytuł

Zlot Tuningowy organizuje Maxbimmer i rozwieszone po róznych forach bez naszej

wiedzy . O ile nic nie mamy przeciw inicjatywie spotykania sie roznych marek aut

na lotnisku o tyle przypisywaniem nam organizacji "spotu tuningowego" to przegięcie

i wprowadzanie ludzi w błąd <bmw_4> Wiec jak juz ktos chce reklamowac nasz spot

niech to zrobi na zasadzie wklejenia / zacytowania całego pierwszego posta a nie

doklejania swoich pomysłów do tego co napisalismy i przypisywania nam całej

organizacji , wstep na lotnisko przeciez ma kazdy miejsca równiez jest wystarczająco

duzo a my robimy spotkanie posiadaczy bawarek <bmw_2>

jeszcze raz sorki :oops: teraz pozmienialem wszystko i wyszlo na to ze ja jestem organizatorem, masa ludzi do mnie pisze i wczoraj od tego az mnie glowa rozbolała bo nie nadarzalem z odpisywaniem na necie, na gg itd. dzis dokonczylem odpisywanie ludziom. moge powiedziec tyle ze ludzi z opola paru bedzie, bmw z opola przyjada, z kluczborka pare bmw tez chce przyjechac (i normalne auta tez), wielun przyjechac chce, namyslow tez wbija. z krapkowic sie narazie zastanawiaja. uff dobrze ze to tylko ''wirtualna organizacja'' bo nie dalbym rady zorganizowac calego zlotu, napewno nie w tak krotkim czasie. do tego trzeba miec doswiadczenie a ja go nie mam z racji wieku (18lat mam ale nie przyjade swoim autem bo go nie mam a ze jestem z grudnia to dopiero chodze na prawo jazdy). pozdrawiam i jeszcze raz wielkie sorry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

", wstep na lotnisko przeciez ma kazdy miejsca równiez jest wystarczająco

duzo a my robimy spotkanie posiadaczy bawarek" mordulec czy mam to wraz z BCC rozumiec jako ANTY ? poniewaz my nie jestesmy klubem zrzeszajacym tylko bmw ? czy tutaj chodzi tylko o to ŻE mam bmw i przyjezdzam na zlot a każda inna marka jest lipna ?

czy że miejsca jest wyatarczająco to klub który w nie ma w gronie tylko bmw ma stac z boku ? wyprostuj moja wypowiedz o ile sie mylę / a mam żywa nadzieje , że tak jest :) na nasyzm forum nikt tego zlotu nie reklamował / tylko został z waszego forum wklejony link pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

", wstep na lotnisko przeciez ma kazdy miejsca równiez jest wystarczająco

duzo a my robimy spotkanie posiadaczy bawarek" mordulec czy mam to wraz z BCC rozumiec jako ANTY ? poniewaz my nie jestesmy klubem zrzeszajacym tylko bmw ? czy tutaj chodzi tylko o to ŻE mam bmw i przyjezdzam na zlot a każda inna marka jest lipna ?

czy że miejsca jest wyatarczająco to klub który w nie ma w gronie tylko bmw ma stac z boku ? wyprostuj moja wypowiedz o ile sie mylę / a mam żywa nadzieje , że tak jest :) na nasyzm forum nikt tego zlotu nie reklamował / tylko został z waszego forum wklejony link pzdr

Jakie znowu ANTY :?: nie chce mi sie tego od nowa tłumaczyc ale w skrócie :

jak rozumiem nie czytałes "pierwszej wersji" zaproszenia jakie porozwieszał po roznych

forach PiterOKL a brzmiało ono mniej wiecej tak ze Maxbimmer organizuje zlot

samochodów tuningowych (co jest kompletną bzdurą) bo nic takiego nie organizujemy

dlatego napisałem zeby PiterOKL nie wprowadzał ludzi w błąd i poprawił to co skopiował

od nas i podopisywał swoje informacje co do zlotu tuningowego który On organizuje.

I sprawa została wyjasniona i poprawiona na stronach SR.pl / fotka.pl i innych.

Reasumując nie mamy nic przeciwko vw / opel / honda / toyota itp itd bmw_beer a wrecz

przeciwnie jak ktos ma ochote przyjechac na lotnisko to nie ma z naszej strony zadnych

przeciwskazan , poprostu chodziło o wyjasnienie zamieszania że niby to my organizujemy

zlot tuningowy w skarbim :wink:

czy tutaj chodzi tylko o to ŻE mam bmw i przyjezdzam na zlot a każda inna marka jest lipna ?

Heh no trudno zebysmy jako klub BMW organizowali spotkanie pod kryptonimem

"zaprezentuj swojego 126p" nie obrazając kierowników maluchów <bmw_1>

Tak czy inaczej do zobaczenia na lotnisku i mam nadzieje ze juz rozwiałem wszelkie

wątpliwości co do naszego POZYTYWNEGO nastawienia do innych samochodów bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...