Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław - 24 lutego 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec

Niestety klip dopiero jutro bedzie wrzucony na serwer bo czekam jeszcze na materiał

od PIT'a (dostane go rano) wiec w ciagu dnia jakos postaram sie dokonczyc filmik

i wieczorkiem przesłac na serwer :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisać... więc napisze to co wszyscy... świetna robota :wink: i miło się oglądało :mrgreen:

[ Dodano: 29 Luty 08, 22:56 ]

A i muszę Wam powiedzieć, że zabrałem na tego spota mojego kolegę i tak mu się spodobało, że w piątak wziął kredyt i jutro jedziemy po BMW dla Niego aż do Katowic.... uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol - goglin super star :D

Jak na amatorskość, film jest bardzo dobry. Zabrakło jedynie ludzi, bo aut to jest dostatek.

Że się jednak powymądrzam co do filmu :

- na pewno statyw to bardzo dobry pomysł. Trzeba jednak pomyśleć nad jego usztywnieniem (telepanie kamery na długim zoomie)

- zdjęcia wpięte w film są ok, jednak coś dziwnego się dzieje z ich rozdzielczością (pixeloza)

- kompersja do WMV - gubią się klatki. Albo błędy kompresji, albo za duże klatki i moj niesłaby wszak komp nie nadążał z renderowaniem. Jakby tak zmiejszyć rodzielczość w pionie? A może divix?

- często na spocie rozmawiamy a nie wiemy kto jest kim na forum - moze plakietki zaczniemy nosić? A gdyby na następnym filmie pokazać buźki i nicki?

Ja maruder jestem, więc sorry - ogólnie to dobra robota, mnie by się nie chciało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

- na pewno statyw to bardzo dobry pomysł. Trzeba jednak pomyśleć nad jego usztywnieniem (telepanie kamery na długim zoomie)

- zdjęcia wpięte w film są ok, jednak coś dziwnego się dzieje z ich rozdzielczością (pixeloza)

- kompersja do WMV - gubią się klatki. Albo błędy kompresji, albo za duże klatki i moj niesłaby wszak komp nie nadążał z renderowaniem. Jakby tak zmiejszyć rodzielczość w pionie? A może divix?

- a pamietasz jak wiało wtedy, żaden statyw tego nie wytrzyma :P

- u mnie wszystko wygląda ładnie , żadnej pixelozy nie widać

- na celeronie 800 nic się nie gubi i nie wiesza - zmień kompa 8)

PS GOGLIN na prezydenta :mrgreen: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

- na pewno statyw to bardzo dobry pomysł. Trzeba jednak pomyśleć nad jego usztywnieniem (telepanie kamery na długim zoomie)

- troche wiało i mimo statywu , lekkie drgania na max zoomie było trzeba by chyba

zabetonowac statyw na stałe w skarbimy :drunk:

- zdjęcia wpięte w film są ok, jednak coś dziwnego się dzieje z ich rozdzielczością (pixeloza)

Ewentualna pixeloza moze sie pojawic przy przejsciu z jednego zdjecia do drugiego

ale nie jest to spowodowane niska jakoscia zdjec / filmu tylko w tym wypadku

rodzajem efektu przejscia który przybliza obraz do srodka po czym zmienia zdjecie

na kolejne i oddala do pełnego obrazu stąd moze sie tak wydawac ze to pixelki :wink:

- kompersja do WMV - gubią się klatki. Albo błędy kompresji, albo za duże klatki i moj niesłaby wszak komp nie nadążał z renderowaniem. Jakby tak zmiejszyć rodzielczość w pionie? A może divix?

Nastepny klip bedzie juz w duzo lepszej rozdzielczosci / jakosci troche zmodernizujemy

sprzet :wink: natomiast celowo robione sa do wmv zeby ludzie nie mieli problemów

z odtworzeniem tego filmu na kompie , kiedys zrobiony był w divx / rmvb juz nie

pamietam dokładnie to potem 20 PW o to czym to odpalic i jakie kodeki potrzebne :wink:

- często na spocie rozmawiamy a nie wiemy kto jest kim na forum - moze plakietki zaczniemy nosić? A gdyby na następnym filmie pokazać buźki i nicki?

Co do identyfikatorów to są juz zrobione , od przyszłego spota mogą byc obecne na

spocie , jesli chodzi o sam materiał to nie widze problemu mozna nastepnym

razem zrobic prezentacje kazdej bumy + własciciela , ja tam jestem ZA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na pewno statyw to bardzo dobry pomysł. Trzeba jednak pomyśleć nad jego usztywnieniem (telepanie kamery na długim zoomie)

- troche wiało i mimo statywu , lekkie drgania na max zoomie było trzeba by chyba

zabetonowac statyw na stałe w skarbimy :drunk:

- zdjęcia wpięte w film są ok, jednak coś dziwnego się dzieje z ich rozdzielczością (pixeloza)

Ewentualna pixeloza moze sie pojawic przy przejsciu z jednego zdjecia do drugiego

ale nie jest to spowodowane niska jakoscia zdjec / filmu tylko w tym wypadku

rodzajem efektu przejscia który przybliza obraz do srodka po czym zmienia zdjecie

na kolejne i oddala do pełnego obrazu stąd moze sie tak wydawac ze to pixelki :wink:

- kompersja do WMV - gubią się klatki. Albo błędy kompresji, albo za duże klatki i moj niesłaby wszak komp nie nadążał z renderowaniem. Jakby tak zmiejszyć rodzielczość w pionie? A może divix?

Nastepny klip bedzie juz w duzo lepszej rozdzielczosci / jakosci troche zmodernizujemy

sprzet :wink: natomiast celowo robione sa do wmv zeby ludzie nie mieli problemów

z odtworzeniem tego filmu na kompie , kiedys zrobiony był w divx / rmvb juz nie

pamietam dokładnie to potem 20 PW o to czym to odpalic i jakie kodeki potrzebne :....q..

- często na spocie rozmawiamy a nie wiemy kto jest kim na forum - moze plakietki zaczniemy nosić? A gdyby na następnym filmie pokazać buźki i nicki?

Co do identyfikatorów to są juz zrobione , od przyszłego spota mogą byc obecne na

spocie , jesli chodzi o sam materiał to nie widze problemu mozna nastepnym

razem zrobic prezentacje kazdej bumy + własciciela , ja tam jestem ZA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...