Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław - 24 lutego 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za chwile zaczne wrzucac fotki a filmiki i klip bedzie pozniej :) bylo naprawde super. pogoda jak latem. tylko ten dzwon był niepotrzebny... ale mimo wszystko super <bmw_1>
dzwon oczywiście był niepotrzebny ale niestety sie tak dzieje przez mało ostroznych cymbałów , którzy dostaja szału tyłka jak zobaczą kawałek pasa ( ja wywaliłem ale sam w wał ) , niestety kumpel ma troche skasowane e39 ale wszystko da sie naprawic - patrzac na moje auto:)

widziałem waszą nową organizacje zmyslny pomysł z tą taśma :)

dzięki za znaczki beeem <bmw> :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 130 fotek wiec prosze o cierpliwosc. nie wrzucalem wszystkich bo na niektorych nie ma BMW - a takich fotek tu nie lubicie :P oczywiscie jest pare wyjatkow, ale godnych obejrzenia :) fotek dzwonu nie zalaczam bo juz mialem nieprzyjemna sytuacje... zapraszam go ogladania

http://www.speedyshare.com/599449505.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zdjęcia Mnie "urzekły" :P

8b557f755f26fc22dn3.jpg

Piękna e30 (brakuje tylko black helli)...

nie widziałem jej wcześniej ani na forum ani na lotnisku

99c4775631886ac4jc0.jpg

lustro Rafała:) ---> kosmos :shock:

a na koniec ogólnie napisze...

nie bardzo mnie interesują zdjęcia japońskich szlifierek i innych mercedesów (szczególnie na forum BMW) i myślę, że nie jestem jedynym, który tak uważa <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki(szczególnie,że ja tam jestem :D ) ale koledzy z głównego pasa(audi,ople itd.) nie należą do maxbimmera. Nie wiem czy się pomyliłeś,że tam pojechałeś,czy chciałeś się z nimi zaprzyjaźnić,ale spoko,ja tylko chce powiedzieć,ze maxbimmer był na tym bocznym pasie,tam gdzie taśma była rozciągnięta i gdzie Kosa kasował błędy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak chcesz opublikować tak dużo fotek jednorazowo , to zrób sobie galerię na jednym z bezpłatnych stronek (np jpg.pl) , a tutaj załącz tylko linka . Tyle fot bardzo zamula stronę :wink: ( to tak na przyszłość :P )

Spocik extra , pogoda i ludzie dopisali <bmw_3> Oby tak dalej happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E34-Patryk, bardziej naleze do Tuning Opole niz do maxbimmera, a bylem tu i tu wiec zaliczylem wszystkie miejscowki :)

Moim zdaniem... jeżeli bardziej należysz do Tuning Opole to po co dajesz na to forum zdjęcia z waszego spota.... Nie rozumiem tego !!!

Zarazem ja i pewmie wiele osób nie ma ochoty ogląda tamtych zdjęc -to nie nasza impreza...

[ Dodano: 24 Luty 08, 21:00 ]

a tak ogólnie to bawiłem się świetnie :D

dzięki <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...