Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław - 16 marca 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec
No lipa straszna :cry: Nutę połamało i nie da rady pojechać :( zostałem bez transportu...co pech to pech :evil: bawcie sie dobrze

Girmix ustaw sie tak jak ostatnio na Shellu to Cie zgarniemy jakos bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze bardzo mi sie dzis podobalo ,a pogoda wcale nieprzeszkadzala.Mialem kiepski dzien na placyku wiec sie niepopisalem ,ale wielkie dzieki za przekonanie do sprintu z E32-750 co sprawilo mi duzo frajdy. AcS sie spisal(wymiana sprzegla sprawi ze bedzie tylko lepiej :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Cóz potwierdza sie teoria ze im gorsza pogada tym lepsza frekwencja na spocie bmw_beer

Mimo lekkich opadów deszczu spocik wyszedł konkretnie <bmw_1> Mam nadzieje

ze tym razem juz zakończylismy sezon zimowy i na nastepnym spocie aura będzie iście

wiosenna :gril: bmw_beer

PS-1 - komu brakuje Siekiery na wyposazeniu beemki ?? - jak cos to jest u mnie w bagazniku do odbioru na next spocie

PS-2 - Michu mam Twoje fotele w bagazniku

PS-3 - Kaspri "a nie mówiłem" ze dasz rade z tą 750i nie ma co wymiekać przed wiekszymi

silnikami , kreska weryfikuje nie tylko furaka ale i kierownika bmw_beer

PS-4 - Nie obyło sie bez strzelaniny na spocie , cóż mielismy juz rózne "akcje" na spotach

ale tego jeszcze nie grali <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie w godzine sie wybralem na spot :D nie planowalem przyjazdu ale przyjechalem :) bylo bardzo milo, a mżawka nie przeszkadzala chyba nikomu :) do zobaczenia na kolejnych spotach, lub z niektorymi na rozpoczeciu sezonu 06.04 :)

prawie 100 fotek (11mb) :)

http://www.speedyshare.com/908372783.html

a na zachętę pare z nich

image00002nf1.jpg

image00005za0.jpg

image00006la2.jpg

image00062co5.jpg

image00065fo9.jpg

image00071wl3.jpg

image00076xl8.jpg

image00080cn4.jpg

image00082tk5.jpg

image00098ro7.jpg

image00102co4.jpg

przy okazji info dla Mordulca : wyrazam zgode na publikowanie moich fotek na stronie maxbimmer :)

pozdrawiam wszystkich <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka mimo że byliśmy troszkę krótko to też nam się podobało mam kilka fotek i jutro je dostarczę jakoś . Następnym razem i ja zabiorę swą Dankę z lupką i Waltherka CP99 compact to popykamy jak ktoś będzie chętny <bmw_4> :mrgreen: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko :!: :!: :!: bedzie jakis filmik ze zlotu ale Maxbimmera :?: :?: :?: z ostatniego jak smigalismy lub jak bylismy na miejscu w Skarbim. :?: :?: :D

dzieki wielkie za odpowiec <bmw_2> bmw_beer

Filmik jest zawsze :wink: pewnie Mordulec zrobi go pod koniec tygodnia... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jutro moj juz bedzie gotowy, ale nie obiecuje bo moj komp jest w naprawie i musze klip robic na starym kompie brata (procek 400MHz i 192MB ram) i wedlug wstepnych testow dam rade zrobic klip na tym kompie, jednak wszystko trwa baaardzo dlugo a na to juz wplywu nie mam. filmikow troche mam wiec jesli bede mial mozliwosc to napewno klip powstanie :) moze jutro, moze w czwartek. ale napisze jeszcze o tym <bmw_2> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...