Gość Mordulec

Spot BMW Klub Wrocław - 16 marca 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie mimo pogody - bombowo <bmw_2> . Już tylko pozostaje czekać na filmik, a potem kombinacja z załatwieniem wolnego lub urlopu na wyjazd do Karpacza :gril: bmw_beer Pozdrawiam całe grono klubowiczów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

elo spx klip ... modrulec a tak na marginesie masz moze wiesci od innych ktorzy kamerowali droge do skarbimierza i pozniej jeszcze zabawy OPLA itp.. ?? jak masz jakis namiar na tych ludzi to podaj linka od ich stronki bo u nas chyba nie wystawia ... pozdro for all

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Mordulec
elo spx klip ... modrulec a tak na marginesie masz moze wiesci od innych ktorzy kamerowali droge do skarbimierza i pozniej jeszcze zabawy OPLA itp.. ?? jak masz jakis namiar na tych ludzi to podaj linka od ich stronki bo u nas chyba nie wystawia ... pozdro for all

Marcin zapytaj najlepiej u chłopaków z BCC http://www.bcc.forumbrzeg.pl/ moze cos

bedą wiedzieli , bo u nich na forum za bardzo nie widze zadnego linka do filmików ze

spota , albo napisz do Barana on jest najbliżej źródła bmw_beer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spx bo jakbys mial namiary do kogos bezposrednio to daj im znac zeby przeslali ten klip ... pozdro

[ Dodano: 21 Marzec 08, 09:31 ]

bo ja ogolnie to u nich nie mam mozliwosci posta wyslac itp, a nie chce mi sie logowac na kolejnej stronce ;/ oki to wsio narazie elo do zobaczyska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajny klipek...

kaspri84 widzę, że kawał z Ciebie kierownika, na żywo nie widziałem ale 750 o długość auta, no no... uklon_bmw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

filimik fajny <bmw_1> oj było nas troche widac to dokładne na klipie :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie ma co tu duzo sie wypowiadac :P Mordulec jak zwykle spisal sie super !! filmik swietny jak zawsze :drunk:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mordulec klip jak zasze ok,ale jesli chodzi o kompozycje calego klipu tzn.obrazu do muzyki ,czasow poszczegolnych ujec to powiem ,ze wyszlo extra .Dobry jestes strzal w 10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta