Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer w Plenerze - Spot BMW - Karpacz 13-15 czerwca 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Projektor załatwiony.

No to rewelacja bmw_beer :drunk: <bmw_2>

Ja tylko przypomne :

zbiórka 18:00 na parkigu obok stacji JET na bielanach

proponuje zabrac ze sobą jakies stoliki / krzesełka / foteliki ogrodowe itp zreszta

kto był na tuningowisku to wie o co biega bo organizacja była spoko

i oczywiscie najlepiej zrobic zaopatrzenie spozywczo-monopolowe przed wyjazdem

zeby pozniej nie szukac sklepów tylko zabrac sie za rozkładanie namiotów / grilowanie

Na autobanie nie popierdzialmy 200 tylko tak w normie zeby dało rade nakrecic klipa

z przejazdu , kto chce sie pobawic w kubice to od razu moze pociskac do karpacza nie

czekajac na reszte

bmw_beer :drunk: <bmw_2> <bmw_3> <bmw_1> :gril: :party:

[ Dodano: 13 Czerwiec 08, 10:11 ]

Aha jak ktos ma jakas piłke do siatki / nogi to jak moze to prosze zabrac bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do gościa z Parku Linowego,umówiłem nas wstepnie na sobotę na godzinę 12.00.Zarezerwowałem dla nas 30 kompletów uprzęzy.Cena biletu 25 zł - dla naszej grupy zniżka do 20 zł.Dziś wieczorem trzeba podać dokładną ilość osób które biorą udział w zabawie ale listę zrobimy już na miejscu,w Miłkowie.Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pałkosz1

Własnie wrocilem Miłkowa camping ładny tylko troche mniejszy niz na fotkach.

Bedzie super pozdrawiam!!

[ Dodano: 13 Czerwiec 08, 16:21 ]

Jak ktoś ma czajnik elektryczny to było by fajnie jakby go zabrał... (jakaś kawa rano :wink: )

czajnik mam spakowany takze niema problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :D dzieki tym wszsytkim co byli a tym co nie byli powiem tylko tyle że mogą załować :P wrzucam kilka fotek żeby troche przybliżyć to wszsytko co sie tam działo :D

bmw_beer :drunk: happy_bmw <bmw_2>

[ Dodano: 15 Czerwiec 08, 18:55 ]

aha no i prośba do wszsytkich któży mają foty żeby wrzucili je na jakiś serwer lub przesłali mi na maila ;) uklon_bmw bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza rewelacyjna , jak plener to minimum 3 dniowy :drunk: bmw_beer

Lekkie zawirowanie z tą włascicielką i "cykorem" z tej przyczepy kempingowej co byl

taki niewyspany przez 2 dni ale generalnie super wyszło :gril: bmw_beer :drunk:

Lekkiego zgona juz zaliczam nad klawiatura wiec dłuzsze wypracowanie o zlocie

napisze z rana bmw_beer POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY BYLI a kto nie był

to jak zobaczy foty to mniej wiecej zobaczy co go omineło :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Paulą pojechaliśmy jeszcze do parku miniatur do Kowar,mamy pełno zdjęć,ale teraz ich nie wrzucę,bo spadam do pracy. P.S. fajny był przejazd przez Karpacz na sam koniec,ludzie oglądali sie i liczyli nasze cudeńka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super imprezka, kto nie był może tylko żałować. Zamieszczam parę fotek ze zlotu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzięki za miłe przyjęcie i świetną zabawę. Pozdrowienia dla wszystkich <bmw_1>

ja już żałuje ale niestety praca !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie był to chyba najlepszy "spot" na jakim byłem :mrgreen: , atmosfera była wyśmienita, ludzie weseli i ładna pogoda.... całe zorganizowanie od strony techniczno-rozrywkowej też sie udało (tylko w sobote były problemy :lol: )

to teraz na filmik trzeba poczekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myślcie już nad jakimś następnym spotkaniem :lol: Ja też postaram się wrzucić wieczorkiem kilka fotek ze spotu.Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę.Cieszę się,że przeżyliście te chłodne noce w namiotach.Szczególne pozdrowienia dla ekipy z domku sołtysa.Szkoda trochę tych 200 zł i 4 punktów Maćka i oczywiście uszkodzonych autek.Dobry był ten ponapinany kolo bez koszulki co skakał po płotach jak Wałęsa :party: Udał się mamie chłopak :twisted: Do następnego razu.Pozdrowienia dla całej ekipy.

P.S.Maciek i Aga pamiętajcie o 28 bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: słowa tego nie oddadzą, to trzeba przeżyć ;) Nie popsuła tego ani zła dyrekcja ośrodka i ciągłe pretensje, ani nie za dobra pogoda(brrr zimno było ;) chociaz nie padało, a to duży plus :lol: ), ani uszkodzone autko bmw_beer

Oby więcej takich wyjazdów i spotkań z takimi ludźmi, bo to ludzie tworzą atmosferę <bmw_2> bmw_beer :mrgreen: <bmw>

Do następnego :drunk: :party: :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chwilka to napisze troche wiecej niz wczoraj bmw_beer :drunk: :gril:

Generalnie imprezka wyszła super , cały przejazd z bielan do karpacza bez jakichs

wyczynów i scigania , ładnie w kolumnie tak jak miało byc co prawda przejechałem

autostrade z predkoscia około 90-110kmh (bo czekalismy az wszyscy sie włączą,

na bielanach krótkie swiatła były) ale generalnie ekstra wyszło.

Pare akcji co prawda było ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu np przypadkowa

blokada stacji benzynowej (straszne kolejki za benzyną ostatnio :lol: :P ) albo juz

przed samym Mikołowem rewelacyjne "parkowanie" na tym szerokim parkingu az

ludzie powyłazili z budynku bmw_beer

Faktycznie szkoda tego mandatu no ale co poradzic , dobrze ze Macka podliczyli tylko

za dwie kreski a nie za predkosc bo takiej promocji by juz nie było , wniosek tylko

taki ze mieli "za wolny" videoradar zeby dogonił Macka :lol:

Jesli chodzi o kwestie "zakwaterowania" to smiało mozna powiedziec ze to kemping dla

singli / emerytów / rencistów i głuchoniemych , powiem tak byłem juz na wielu

imprezach rózne rzeczy sie działy , od latających lewarków , siekierek na kilofach

wbitych w klape bagaznika kończąc i z cała pewnosci moge powiedziec ze z naszej

strony było na prawde w porzadku i własciwie jadac w plenery powinnismy sie z kims

zamienic na auta pojechac nie wiem skodami/oplami/wolcwagenami bo nastawienie

"starszych panstwa" z recepcji było kompletnie nie zrozumiałe a juz tekst z tym

wózkiem zeby przeniesc go przez płot to jakas totalna masakra , mysle ze kazdy z nas

juz odpowiednio "zareklamuje" wsrod znajomych "super" obsługe tych Państwa , mysle

ze ten młody gosc który był na samym początku w piatek był bardziej spoko no ale

cóz przez sobote/niedziele go nie było wiec za bardzo nie było z kim wyjasnic sprawy :wink:

Co do samego biwakowania to WIELKIE dzieki dla Sebastiana za projektor i dla

Rafała za uzyczenie swojego Audio-Kompakta do zmontowania oprawy wizualnej

imprezy , jak dla mnie to zarabiscie było poogladac na duzym ekranie w takim gronie

wszystkie klipy ze spotów Maxbimmer'a no i oczywiscie kilka fajnych teledysków od

Rafała :drunk:

Trudno nie wspomniec o składaniu tego duzego namiotu bez instrukcji , niezłe jaja

wyszły jak wysypalismy cała zawartosc kartonu i .......... error nie ma kartki ze

schematem ............ ale po browarze wszystko sie dało poskładac i nawet

zadne czesci nam nie zostały bmw_beer :drunk:

Heh jeszcze mi sie przypomniały zawody w strzelaniu , tak w sumie bym sie chetnie

dowiedział kto wygrał bo jakos z soboty nie pamietam rozdania nagród :lol: :P

Ogólne impreza na pełnym wypasie z rewelacyjnym klimatem (nie mówie o pogodzie)

super ze udało sie to przeprowadzic , mam nadzieje ze w podobnym składzie

wybierzemy sie 28-29 do Nysy bmw_beer :drunk:

Dzieki WIELKIE wszystkim którzy sie z nami wybrali na ten plener i dobrze sie bawili :gril: bmw_beer :drunk: <bmw_2>

Aha jak ktos ma zdjecia ktore chce opublikowac to mozna smiało przesyłac do mnie na

skrzynke ja to poskładam w jedno archiwum i wrzuce linka do wszystkich fotek ,

oczywiscie zdjecia znajda sie tez w naszej galerii :gril: mord@go2.pl

Ludzie myślcie już nad jakimś następnym spotkaniem

No najblizszy spocik to w nysie 28-29 czerwca fajnie bedzie spotkac sie w jeszcze

wiekszym gronie miłosników beemek bmw_beer

A co się stalo z autkami?

... pod wieczór autka troche zmarzły i z tego zimna sie przytuliły do siebie :wink:

troszku zimno było ale dalismy rade

:lol: a co ogrzewanie Ci w domku wysiadło czy co ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...