Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer Dzieciom - 1 czerwca 2008 -


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W lipcu dużo dzieci pewnie wróci do swoich rodzinnych domów ( ktosaś z wychowawczyń tak mi kiedyś mówiła), więc też może być problem :|

[ Dodano: 23 Maj 08, 18:02 ]

Wpłaty dla dzieci

1.Madzia & Krzysiek

2.Pola & Mordulec

3.Leszek

4.E34-Patryk

5.Magda&Dziki

6.PIT

7.Michu

8.Kasia&Kosa

9.Marc

10.Leszek Robert Lipczyński

11.Sowa

Razem 632,73 uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Dziękujemy wszystkich, którzy zainteresowali się akcją <bmw_2>

Jako, że Akcja Dom dziecka zupełnie nam sie rozjezdza, jak na razie wstrzymujemy wpłaty. Pieniądze będą sobie czekały na wyjazd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

1. PIT & Ela

2. tazunio & Ewa

3. Rafałs (myśle ze na 100% bo juz po egzaminach będę)

4. BANAN (na 51% bo moge nie być w stanie ;D [po bibie] ) hehe

5.leszek (na77% praca,lakiernik)

6.harry71 & Alaszi

7.leszekli & Co. (na 80% i może sie uda full obsada 4 osoby)

8.Pola & Mordulec

9.Madziulka&Krzysiek

10.Piotr Gackowski

11.Carlos + Ira

12. Krzysio + Kasia

13. Kabi & Kicia

14. Paula & Patryk

Słuchajcie kto z tej listy jedzie z nami do Książa prosze sie wpisywac do nowego

tematu , bo troche sie zrobiło zamieszanie :drunk:

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics10/1-czerwca-zamek-ksiaz-vt8133.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam :!: W momencie kiedy piszę tego posta było 1561 wyświetleń (nie ja sam je nabijałem :mrgreen:), więc widzę że "jakieś" zainteresowanie tym tematem nadal jest :wink: Nie chcę być źle odebrany tu, że się o kasę upominam czy coś w tym rodzaju bo to małe zmartwienie z mojej strony :wink:

Do meritum... zbliża się 6 grudzień... na święta może być podobny problem jaki był z długim "łikendem"...

Pozdrawiam Sowa

Ps. mam nadzieje że wzniosłe idee szybko nie upadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniążki są nic nie uciekło, co do wyjazdu to ostatnio rozmawialiśmy nawet czy jedziemy na mikołajki czy czekamy do wiosny, ciężko sie dogadać co do terminu z kierownikiem placówki, jeżeli byśmy jechali w grudniu to może być problem jeżeli chodzi o pogodę, jak spadnie śnieg to będzie problem z podjazdem druga sprawa to nie posiedzimy z dzieciakami bo jako takiej świetlicy nie mają a na dworze może być zimno, no chyba że kupimy za tą kasę ubrania na zimę..... macie pomysł zaproponujcie ja jestem otwarty na wszystko i mogę jechać w każdej chwili... mam też parę rzeczy dla nich

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniążki są nic nie uciekło

Jak pisałem wcześniej-nie o pieniądze mi chodzi :wink:

chyba że kupimy za tą kasę ubrania na zimę.....

Przy takiej liczbie dzieci za tą kwotę co jest zebrana, to wątpię żeby starczyło na koszulki ("maxbimmera" :wink: )dla każdego (myślę że tam nie ma wybrańców), a co dopiero na jakieś "grubsze ciuchy" :|

macie pomysł zaproponujcie

Szczerze to nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy, w takich placówkach brakować może wszystkiego :| Nie wiem :?: Może zadzwonić i zapytać bezpośrednio co najbardziej im potrzebne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adzwonić i zapytać bezpośrednio co najbardziej im potrzebne

na dzwonilismy mowili nam zeby kupic cos dzieciom, nie zadna chemie czy cos tam. czyli jakies paczki ze slodyczami, jakies gry, ja mam 2 rowery moze ze 3 komputery z ori wondowsem uda mi sie wyrwac takie na PIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witka ale się to wszystko rozjechało nam :( mam nadzieję że do 01.06.2009 zdążymy się przygotować i dopiąć wszystko na ostatni guzik . Proponuję w tym roku zorganizować znów zbiórkę potem zsumować kasiorę i z" pełnym portfelem " :D podjąć decyzję o prezentach dla dzieciaków . Piłki do nogi, siatki , rakietki do tenisa stołowego(kilka kompletów) ba nawet może cały zestaw stół siatka rakietki ( stół z ręcznie zrobionym napisem ( sprajem z szablonu od Maxbimmera ) czy coś w tym stylu , albo i nie ( bez napisu ) opcja , fresbi kilka sztuk , a może jak mają tam miejsce to postawić kosza albo słupy do siatkówki oczywiście mam na myśli naszą pracę wkład i zaangażowanie ( w kupie siła )łopaty trochę betonu i słupy stoją , albo kosz .Komentarze, sugestie propozycje mile widziane . Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam takie info. mój brat żeni sie 25 kwietnia i zamiast kwiatów będize zbierał zabawki pluszaki itp gadżety, które chce oddać do jakiegoś domu dziecka. Pogadam z nim i myśle ze nie będzie problemu żebyśmy zawieźli te prezenty które dostanie do Jedliny (o lie dobrze pamiętam :D ). PIT podjął gróbe wyzwanie a tymi rzeczami od mojego brata napewno jakoś wspomoge tą akcje.

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zawodowo zajmuje się pomaganiem :) ponieważ jestem troszku daleko, ale jak bedzie potrzeba i wyrwe sie z roboty to i ,,fizycznie" pomoge, a tymczasem jak by co służe w kwestiach formalnych (gdzie, jak i z kim gadać, jakie dokumenty, itp.) tak sobie pomyślałem, że można by z dzieciakami jakiego spota suskutecznić <bmw_3> tak naprzykład :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Siema, słyszałem że wybieracie się do Jedliny. Pracuję w firmie NG2, pewnie nikt nie wie co to jest- firma która ma 3 brendy Boti, CCC i Quazi. Ze swojej strony załatwię dla dzieciaków darowiznę w formie obuwia, muszę tylko skontaktować się z Dyrektorem placówki i ustalić pewne sprawy. Buty są oczywiście nowe ale nie jakieś super, będą to różne modele, starsze i nowsze ale wiem, że Domy Dziecka, które już od nas dostały taką darowiznę były bardzo wdzięczne i zadowolone. Nie wiem ile osób jest w tym Domu Dziecka ale myślę, że wszyscy będą zadowoleni. Postaram się aby termin dostawy zgrał się z Waszym wyjazdem. Jeśli pomysł jest kiepski to walcie śmiało. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z różnych względów niezależnych do końca od nas zdecydowaliśmy pojechac do dzieciaków z Oławskiego Domu Dziecka.Młoda rozmawiała już z Panią Dyrektor,wstępnie ustaliły,że odwiedzimy dzieci we wrześniu bo teraz są w rozjazdach wakacyjnych.W połowie sierpnia kilku klubowiczów pojedzie tam jeszcze ustalic szczegóły.Mamy w planach zakup sprzętu sportowego,jakies piłki,paletki,itd.Pola może załatwi artykuły szkolne z logo BMW.Są jeszcze pieniążki z poprzedniej zbiórki ale jeśli ktoś chciałby się dorzucic niech skontaktuje się właśnie z Polą która jest naszym skarbnikiem :) Myślimy o jakimś meczu z dzieciakami,wspólnym ognisku,przygotowaniu paczek ze słodyczami,zbiórka odzieży,może jakiś przejazd ulicami Oławy z dziecmi na pokładach naszych Beemek ale to jeszcze trzeba dokładnie ustalic.Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tej inicjatywie proszę o śledzenie tematu.Brzoza co do butów powiem jedno - JESTEŚ WIELKI <bmw_1> Dzieciakom te butki napewno się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje posłusznie, że z poprzedniej akcji zbierania pieniążków mamy ....

Wpłaty dla dzieci

1.Madzia & Krzysiek

2.Pola & Mordulec

3.Leszek

4.E34-Patryk

5.Magda&Dziki

6.PIT

7.Michu

8.Kasia&Kosa

9.Marc

10.Leszek Robert Lipczyński

11.Sowa

Razem 632,73

Jeżeli chodzi o teraźniejsze wpłaty, to oczywiście, jeżeli ktoś wyraża taką chęć i chce wspomóc naszą akcję już teraz, to proszę o informację na PW.

W okolicach sierpnia rozpoczniemy od nowa akcję i wtedy podam nr konta do ogólnej wiadomości <bmw_3>[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...