Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


TUNINGOWISKO 2008


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

TUNINGOWISKO 2008 to już IX edycja tej imprezy :wink:

Z racji tego że jesteśmy największym klubem BMW we Wrocławiu nie powinno Nas tam zabraknąć <bmw_3> Zabawa trwa cały weekend tj. 7-8 czerwca :mrgreen:

W czasie trwania zlotu odbywać się będą atrakcje towarzyszące, występy oraz impreza z dj-mi. Jak co roku, nie zabraknie "palenia gum", konkursów: mister zlotu, zawody, konkurs na najlepszego wirtualnego kierowcę losowanie nagród dla publiczności i wiele innych. Oprócz tego kiermasz tuningowy, wystawcy z Europy, liczne prezentacje, koncerty, mnóstwo ciekawych atrakcji. bmw_beer

oficjalna strona TUNINGOWISKA: www.tuningowisko.pl

(istnieje możliwość dokonania rezerwacji sektora dla naszego klubu)

zapraszam <bmw_2>

LISTA:

1 Rafałs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rafał, poza twoją wypacykowaną becią to czyja jeszcze nadaje się do pokazywania?

Każda powgniatana, poobijana...

No chyba że kolega Enzo swoje monstum wystawi...

Poza tym te obślinione paluchy na szybach... ja chyba wolę parking z boczku :mrgreen:

Chyba że zrzucimy się i wynajmiemy panią która zrobi odpowiednią reklamę maxbmmerowi - np jeśli będzie owinięta tylko we flagę maxbimmera :mrgreen:

Jak się bawić, to na całęgo ah?

Ja na 1mln % będę.

zatem

LISTA:

1.Rafałs

2.harry71

3. Borsuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gril: zawsze moze byc. harry jak dobrze pamiętam to ty sie za ofiarowałeś z flagą spoko to czekamy <bmw_1> moje BMW jest w planach wiec sie nie wciskam :wink: ale jak cos zyczę miłej zabawy i czekam na focie :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grila na betonie to powiem ze zawsze mi smakował bo jedzenie zawsze było podwędzane w dymie z palenia gum :mrgreen:

mamy też lodówkę na miejscu bmw_beer i oczywiście prąd 230V co by było można nasze filmiki ze spotów na laptopie pokazać ludziom :wink:

co do rezerwacji sektora to załatwię tą sprawę tylko muszę wiedzieć ile będzie aut... (mamy jeszcze czas)

a tak to uważam że ENZO to powinien być napewno.... <bmw_3> , może banan z czerwonym piekiełkiem w bagażniku, sebastianforys swoją e46, Tazunio i każdy kto ma ochotę!!! ( z tego co pamiętam to rok temu była jakaś duża grupa HOND i nie wszystkie były pomotane ale jak stały w grupie to duże zainteresowanie wzbudzały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no widze ze sie ciepo robi z tą impreza happy_bmw znalazłem filmik z ubiegłego roku

http://youtube.com/watch?v=x7jYv6052NM

ale koniec jest najlepszy :!: :!:

LISTA:

1.Rafałs

2.harry71 & Alaszi

3. Borsuk

4.kresek

5.kaspri

6.Mordulec & Pola

7.Kosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... niech no pomyśle :idea:

skoro harry jedzie to czemu i mój bymw miałby tam nie stanąć :P:P hehe

(bez urazy harry bmw_beer )

LISTA:

1.Rafałs

2.harry71 & Alaszi

3. Borsuk

4.kresek

5.kaspri

6.Mordulec & Pola

7.Kosa

8. banan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@N@N oglondałes ten filmik co podałem tam jest jakies 40% aut bez tuningu wiec co musisz miec bunie zrobiona fest aby sie pokazac styknie tylko twój "bagajer" i juz jest ok a harrego bunie to sie zrobi na "cacy" jak sie zegra wszystko tak myslimy :mrgreen: wiec mysle ze kazde BMW z MAXBIMMER-a bedzie tam pasowac :!: <bmw_3> :drunk:

LISTA:

1.Rafałs

2.harry71 & Alaszi

3. Borsuk

4.kresek

5.kaspri

6.Mordulec & Pola

7.Kosa

8. banan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... niech no pomyśle

skoro harry jedzie to czemu i mój bymw miałby tam nie stanąć :P hehe

(bez urazy harry )

co ty banan ja sie nie obuzam !! ale jak wszytko pujdzie po mojej mysli to stane kolo rafals-a i macha w gore :P ale to zobacze czy wytrobimy sie z Alaszim z czasem <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło mi ze Skarbimierzem bo miałem małą kontuzję barku i praktycznie nie nadawałem się do jazdy ale na to spotkanie się wybiorę.Oczywiście Karpacz w czerwcu tez jest aktualny.Pozdrawiam ekipę Maxbimmera :)

[ Dodano: 29 Kwiecień 08, 10:11 ]

LISTA:

1.Rafałs

2.harry71 & Alaszi

3. Borsuk

4.kresek

5.kaspri

6.Mordulec & Pola

7.Kosa

8. banan

9.Forest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
tak pomyślałem, że trzeba będzie zrobić dużo wizytówek i jakiś ulotek do rozdania na tuningowisku

Dobry pomysł z tymi ulotkami bmw_beer jest jeszcze czas mozna cos pokombinowac

na pewno zostało nam jeszcze troche kalendarzyków , cos sie dodrukuje do tego

i bedzie gitara :wink:

i każde auto powinno być oznakowane naklejką....

Naklejki beda , mielismy z tym lekkie problemy ale po łikendzie beda gotowe :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...