Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


TUNINGOWISKO 2008


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec

Proponuje zrobic cos takiego , tak do 13tej wszyscy powinni juz sie pojawic , jesli ktos

z forumowiczy bedzie na tuningowisku a nie wpisywał sie na liste to niech podejdzie

do nas na sektor jesli uda sie jakos zagospodarowac teren zeby zmiesciło sie wiecej

niz te 20 aut to bedzie mozna sie dołączyc do nas :gril: :drunk: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka hehe to tuningowisko przejdzie do historii była rewelka <bmw_1> działo sie a działo :mrgreen: najlepsze to było chyba wieczorkiem ławki parasol i te sprawy :twisted: (krązek odezwij sie) gorzej było rano jak ochrona wpadła ale co opałacało sie :) mam kilka fotek i dwa nocne filmiki z naszej orkiestry samochodowej <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie, super ekipa i atmosfera, i to wystarczy, aby impreza była udana <bmw_3> :drunk: :mrgreen:

Oczywiście najwięcej atrakcji było w nocy w sektorze maxbimmera ;) Prywatny ogródek, parasol, klakson+awaryjne, Żabki i nie żabki- generalnie było świetnie :mrgreen:

Wielkie podziękowania dla Rafała za zorganizowanie sektora i dopilnowanie sprawy do końca uklon_bmw <bmw_2>

Ps.

Goglinowi i Palkoszowi dziękuje za transport <bmw_2>

Ps1.

Dziękuje kolegom za pomoc w rozkładaniu namiotu <bmw_2> :mrgreen: :lol:

:gril: :drunk: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak... ja ze swoją skromną ekipą wpadlismy pod koniec imprezy w sobote i zostalismy na noc :) ogólnie impreza fajna tylko jedynym błedem jest to że piwo było drogie i trzebqa bylo zapierdzielac 1,5km w jedną strone do najbliższego sklepu :/ w sumie to żałuje że nie zostalismy do konca w niedziele :P ale na następne tuningowisko juz sie przygotujemy :) pozdrawiam ziomka od puszek z maxbimmera :) i pewną panią z jelcza :) aha no i nie dało by sie nie wspomniec o nocnej "orkiestrze" :D fajnie to wyglądało :) pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dzieki koledze za pozyczke klucza do parasola bo ciezko by było bez instrukcji obsługi :lol: ciekawe co pomysleli własciciele ławek i stolika rano jak wszystko było na naszym sektorze :twisted: W karpaczu tak samo powinno byc maxbimmer da rade ale mnie nie bedzie to jeden warjat odpada :) (wescie tancerza ze soba on tam wszystkich podbije) :lol: uklon_bmw :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

...

"sekuritate 1" : kurwa dzwonimy po policje ...

"sekuritate 2" : i co im kurwa powiemy ? ze odpalają silniki ?

...

"Kosa" : dziendobry , poprosze 17 gyrosów ...

"Obsługa" : ileeeeee ??

"Kosa" : no 17 ...

"Obsługa" : a gdzie dowiezc ?

"Kosa" : no tu na zlot ...

"Obsługa" : a na jakiej to ulicy ?

"Kosa" : rakietowa , odbierzemy z bramy

Juz dawno sie tak nie usmiałem , sobotni wieczorek mega rewelacja az mnie głowa

bolała ze smiechu , akcja z parasolem mistrzowska oczywiscie pozdrowienia dla

Toczka , vel Krążek i wszystkich którzy byli na zlocie uklon_bmw bmw_beer :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! to ja Toczek vel Krążek impreza była super, będzie co wspominać, pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów <bmw_1> kiedy jakaś ustawka we wrocławiu może jakaś jazda nocna, szkoda ze wyjazd do karpacza jest 13 akurat w moje urodziny, ale w wakacje będzie dużo okazji spotkać się i napić się piwka bmw_beer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądałem część filmu z tuningowiska ( jeszcze nie zmontowany) ale odjazd szczególnie wieczór z tancerzem !!!! i nie radziłbym tego puszczać przed 22 bo raczej film dla dzieci sie nie nadaje. :oops: :twisted:

Szkoda Kosa że nie zgrałeś tej trzeciej płytki na laptopa bo to jest najlepszy materiał !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa chłopakowi który był z nami na tuningowisku rąbneli BMW E- 36

numer rejstr. DWR 03250 to ta która miała maskę podpartą rurkami co ochroniarze chcieli zabrać na lawetę bo nie miała naklejki jak ma ktoś jej zdjęcie to niech wrzuci na forum i rozglądajcie się po ulicach.

Beemke ukradli dzisiaj w nocy !!!

podaje nr telefonu do Krzyśka 782-026-816

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...