Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


TUNINGOWISKO 2008


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
komus sie chyba za bardzo spodobała albo ochroniarze ją kur** zajeb** po złości

Czekajcie ale skad ukradli tą bume , moze troche wiecej informacji bo z tego co

napisał Mariusz to rozumiem ze została skradziona z niedzieli na poniedziałek czyli

nie na tuningowisku.

Jak ktos znajdzie fote to wrzucicie na imageshack to puscimy maila do wszystkich

ze została skradziona :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekajcie ale skad ukradli tą bume , moze troche wiecej informacji bo z tego co

napisał Mariusz to rozumiem ze została skradziona z niedzieli na poniedziałek czyli

nie na tuningowisku.

Jak ktos znajdzie fote to wrzucicie na imageshack to puscimy maila do wszystkich

ze została skradziona :?

no tak nie na tuningowisku ale co za problem pojechać za furą i zobaczyć gdzie staje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chlopaki to ja krzysztof poszkodowany dzis juz mi z bmw zostala tylko koszulka klubowicz i kluczyki i pilot do radja a cupejke mi ukradli wiec jestem juz bez auta :cry:

[ Dodano: 9 Czerwiec 08, 21:11 ]

A BYLA TAKA SLICZNA CO ZA PEDAL JA UKRADL ZEBYM TYLKO GO DORWAL TO BYM INACZEJ Z GOSCIEM POGADAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chlopaki to ja krzysztof poszkodowany dzis juz mi z bmw zostala tylko koszulka klubowicz i kluczyki i pilot do radja a cupejke mi ukradli wiec jestem juz bez auta :cry:

[ Dodano: 9 Czerwiec 08, 21:11 ]

A BYLA TAKA SLICZNA CO ZA PEDAL JA UKRADL ZEBYM TYLKO GO DORWAL TO BYM INACZEJ Z GOSCIEM POGADAL

Ja bym z nim nie gadał.Po prostu rozpierd...bym mu głowę kluczem do kół i załatwiłbym świadka który poświadczyłby,że gnój mnie zaatakował.Oczywiście nie nakłaniam nikogo do przemocy :twisted: I nie łam się Krzysiek,Buma była charakterystyczna więc jest szansa,że się odnajdzie.Czego Ci oczywiście życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta odnaleść się pewnie nie uda.. (czego Ci nie życzę) ale.. sprawdzaj części do swojej na allegro, tak da się odnaleść winnego, wtedy chociaż satysfakcja z załatwienia gościa.

p.s: puściłem info znajomym

Liczba wyświetleń strony: 910

sporo osób wie,

zmień zdjęcie główne ogłoszenia na takie gdzie widać np przód i kawałek felgi (pierwsze najbardziej rzuca się w oczy)

aha i jeszcze jedno jakby ktoś kupował coś 325 to bądźcie uważni. mógłbyś podać nr vin auta jak ktoś kupuje coś od handlarzy częściami może zerknie, prawdopodobieństwo małe ale zawsze jakieś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM KOLEDZY NARAZIE JESZCZE NIC NIE WIEM NA TEMAT AUTA MOJEGO ALE DALEM OGLOSZENIE NA ALEEGRO I OTO MOTO WIEC MOZECIE LUKNAC ZOBACZYC

NAJGORSZE ZE NAGLOSNIENIIE NAPEWNO BEDA SPRZEDAWAC ZLODZIEJE NA GIEDZIE RADJO PANASONIC ZJERZDZANY PANEL ANIMACJE MOC 4X70 MODEL NAZYWA SIE TAK CQ-C7703N , ZMACNACZ MAGNATA RX-44 ,TUBA JVB 500W , GLOSNIKI OWALE GTO 300W GLOSNIK BASOWY 2 DROZNY 1400W JESLI CKODZI O CAR AUDIO TO WSZYSTKO ONA CALA BYLA ZAZNACZONA WACHACZE TYLNIE PRZEDNIE CALE ZAWIESZENIE BYLO KILKA RAZY MALOWANE W CHROM WIEC NAPEWNO WRZUCI SIE W OCZY .ELEMENTY SILNIKA TAKZE BYLY MALOWANE W CHROM WIEC DA SIE POZNAC POZDRAWIAM CHLOPAKI I JAK COS TO DAJCIE ZNAC

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ! impreza sie udala szczegolnie w nocy , ale z rana trzeba bylo sie zwijac bo z tej nocnej szarrzy pekla chlodnica.ale juz wszystko ok do karpacza bendzie chulac.Trzymam kliuki za kolege ktoremu zwineli autko mam nadzieje ze sie odnajdzie <bmw_2> taki tylko lapy poucinac :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitam wszystkich! :D

na Tuningowisku zrobiłam fajną fotkę wnętrza naszej bmkowej kolumny ;) może Wam się spodoba...

Obrazek

do zobaczenia w Karpaczu, tym razem będziemy na dwa compacty :party:

pozdrowionka Magda

bmw_beer Fotka daje rade , niezły tunel sie zrobił <bmw_1>

... a co to po drodze rozdwoiły sie compacty ze przyjedziecie do karpacza stereo :?: <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

- panowie ale odniescie ten parasol na miejsce

- ykhm ... nie mamy klucza 13-tki

- jak juz to 19-tki ... ale po co wam ten klucz ?

- no jak po co , zeby odkrecic parasol od krążka

- ale tego nie trzeba odkrecac ...

- jak nie trzeba ?? ..... (gosc podnosi parasol do góry )

... <deski> :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitam wszystkich! :D

na Tuningowisku zrobiłam fajną fotkę wnętrza naszej bmkowej kolumny ;) może Wam się spodoba...

Obrazek

do zobaczenia w Karpaczu, tym razem będziemy na dwa compacty :party:

pozdrowionka Magda

hahaha na tej fotce nawet Rafals sie w lusterku zmieścił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo ;D

a no czasem fajnie jest sobie tak stereo pośmigać po mieście, szczególnie jak każde z nas w którymś momencie jedzie w inną stronę... :mrgreen:

jest szansa że inwazję zielonych klonów będziecie mieć już w sobotę wieczorem...

P.S. a fajowe zdjątko jest na stronie głównej na dole - to z kolumną BMW w lusterku <bmw_2> dla autora...

do zobaczyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo ;D

a no czasem fajnie jest sobie tak stereo pośmigać po mieście, szczególnie jak każde z nas w którymś momencie jedzie w inną stronę... :mrgreen:

jest szansa że inwazję zielonych klonów będziecie mieć już w sobotę wieczorem...

P.S. a fajowe zdjątko jest na stronie głównej na dole - to z kolumną BMW w lusterku <bmw_2> dla autora...

do zobaczyska...

a scigacie się czasem ? kto jest lepszy ?? ale kobieta chyba ma pierszeństwo ha ha ha !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie, przecież to oczywiste że zawsze ustepuje swojej życiowej partnerce, chociażby z szacunku dla mniejszych 318ti musi ustąpić 316i :mrgreen: Tak baj de łej napiszcie mniej wiecej czy planujecie spac w sobote w nocy bo koncze robote koło 23 wiec koło północy moglibyśmy sie przyłączyć :) Wielko pozdro dla kierowców Compactów... no i innym Beemek też (szczególnie tych wg Rafałsa dziwnych cupejek :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mniej wiecej czy planujecie spac w sobote w nocy bo koncze robote koło 23 wiec koło północy moglibyśmy sie przyłączyć

O 23 to bedziemy dopiero kolacje robic :drunk: bmw_beer spokojnie mozecie

przyjechac , zapraszamy <bmw_3> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy ponownie, we wtorek udało się znależć alufelgi na allegro z Krzysia skradzionej BMW . Fele znalazły się u gościa we Wrocławiu na Maślicach więc mamy proźbe, może ktoś zna te tereny lub zna tam kogoś kto chandluje częściami do BMW .?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? <bmw> ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...