Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Powtórka z rozrywki czyli j. Nyskie 11-13.07.08


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Mając jeszcze w pamięci wrażenie po ostatnim spocie plenerowym w Nysie,

zdecydowaliśmy zrobić powtórkę akcji "NYSA" ;)

termin: 11-13.07.08

miejsce: j. Nyskie

tak się działo 28-29.06

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics10/spot-bmw-28-29-czerwiec-nysa-vt8262,60.htm

fotki:

http://www.fotosy.maxbimmer.pl/thumbnails.php?album=51

myślę, że tym razem dojedziemy krótsza trasą oraz biorąc małe poprawki zaczynamy już od piątku:

nysa-2008-034.jpg

Lista

1. Kosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lista

1. Kosa

2. harry,Alaszi + Pamela

3. Mordulec & Pola

4. Banan :D

do wszystkich co nie byli ostatnio to skieruje tylko takie info żee...... TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bmw_beer :drunk: :gril: happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiur spoko ja też pracuje w piątek. jeszcze nie ma konkretnej informacji ale będziemy tam jechać pewnie tak jak do Karpacza ok 17/18. Tak przynajmniej mi sie wydaje bo zapewne nie jesteśmy wyjątkami które pracują w piątek :D

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek może tym razem dojdziesz do domku :) hehehe

a raczej żona powinna cie zaprowadziś bo znów dojdziesz na brzeg i do auta :mrgreen:

bmw_beer bmw_beer

[ Dodano: 3 Lipiec 08, 19:33 ]

aha no i może tym razem jak jedzie Sebastian to fajnie by było jak by sie znów pojawił wezyr, żutnik no i powtórka z Karpacza. Karaoke itp. :D

a kozacko by było jak by sie zdążyły zmontować klipy z Tuningowiska, Karpacza, i Nysy 28/29 to byśmy sobie pooglądali :mrgreen:

mam tylko nadizeje że Rafals pojedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę, że nie brakuje chętnych do dobrej zabawy :D niestety tym razem raczej nie będę miał przyjemności spotkania się z Wami (taka praca) prawdopodobnie pojawi się kilka osób z OPRowa, więc życzę dobrej zabawy :party: bmw_beer

aaaaa .... zostawcie jeszcze trochę energii na sierpień :mrgreen: planujemy kolejne spotkanie mam nadzieję, że w waszym towarzystwie <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
niestety tym razem raczej nie będę miał przyjemności spotkania się z Wami (taka praca)

Kurcze to pechowo , ale moze jednak jakos urwiesz sie na troche z roboty i wpadniesz

np wieczorkiem w sobote albo w niedziele :drunk: bmw_beer

prawdopodobnie pojawi się kilka osób z OPRowa, więc życzę dobrej zabawy
No to super , zawsze to kilka beemek do imprezowania wiecej :gril: bmw_beer :drunk:
aaaaa .... zostawcie jeszcze trochę energii na sierpień planujemy kolejne spotkanie mam nadzieję, że w waszym towarzystwie

Hehe ja jestem ZA , tylko w sierpniu to chyba jakos wspolnie do torunia sie wybierzemy

ale moze jakos da rade tez wcisnac Nyse zeby sobie pogrilowac :gril: bmw_beer :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista

1. Kosa

2. harry,Alaszi + Pamela

3. Mordulec & Pola

4. Banan

5. Madziulka&Krzysiek

6. Piotr + Beata + 2 osoby

7. Sebastian + Sandra

8.leszek&jadzia

9. Paweł + Karolina & ??

My na 100% pokój, Leszku ty ostatnio chyba miałeś pokój? Jakbyś miał jakieś info odnośnie pokoju z łazienką blisko pola namiotowego to będziemy wdzięczni za info. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam dzisiaj do Nysy, aby zarezerwować nam miejsca na namioty. Pan powiedział, że pola namiotowego nie trzeba rezerowac, że mają cały czas dostepne :mrgreen: :gril:

Pytałam się tez o domki bądź pokoje i tu może być problem :| Gościu powiedział, że pokoje w drugiej połowie sierpnia, a domki to dopiero na wrzesień :cry:

Paweł nie wiem może Wy spróbujcie zadzownić- rezerwacja pod nr 077-431 00 78.

Albo może polecą coś w pobliżu, gdzie jeszcze jest miejsce.

Pozdrawiam :drunk: happy_bmw :party: <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...