Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW Klub Wrocław -Nysa Samer Patrol 3.0- 29-31 sierpnia 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

pogoda dopisała, było superaśnie

pomijając fakt że z tej całej listy zapisanych były osoby z nr 1, 3, 6, 7, 13 i Kosa zajrzał w sobote i Mat wpadł kontrolnie pochwalić sie nową furą.

Tak na przyszłość to fajnie by było poinformawać kogoś że sie nie przyjedzie a nie że czekamy ponad godzine a tu itak nikt nie przyjechał.

No ale to tylko taki mały szczegół.

My sie dobrze bawiliśmy a Ci co sie przestraszyli pogody to niech żałują :P:P:P:P:P

<bmw_2> bmw_beer :drunk: :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe BMW ASTRA rządzi :drunk: bmw_beer

Imprezka super wyszła , kto wydygał w piatek przed deszczem to jego strata bo w

Nysie nic nie padało a sobota i niedziela słoneczko :drunk: bmw_beer

Alaszi & Sliwa TEAM zagwarantowali kosmiczne teksty , szczeka boli od smiechu :lol: :lol: :lol:

Na kamerce mam 40 minut z imprezy wiec cos sie poskłada na klipa :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopnę się do przedmówców- było super :drunk: :gril: Ekipa swietna, pogoda dopisala, tylko ta dzisiejsza 'zielona' woda była niepotrzebna :mrgreen:

Banan odpalanie czarnej <bmw> z górki jest udokumentowane :wink:

Pozdrowionka bmw_beer :drunk: :mrgreen: <bmw>

[ Dodano: 31 Sierpień 08, 22:49 ]

Ps. Paweł czekam na zdjęcia <bmw_3> Pozdrowienia dla żonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety tylko na chwile bo dzień wcześniej bylem po bumę i trochę mało spałem ale obiecałem ,że wpadnę więc wpadłem. Ogólnie większość to poniszczona trochę była.

Na następny już na pewno wpadnę na dłużej a co wy na to ,żeby zrobić jakiś spocik na mieście pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apokalipsa!Na koniec niezly wycisk po takim baja bongo pchanie czarnej damy,dobrze ze od ognicha papierzaki od podeszf nam sie poodklejaly.czadowo bylo pa

Hehe Śliwa odspiewał gorzekie żale nad papierzakami i gitarka była :lol: :lol: :lol:

poniszczona w sensie ,że dzień wcześniej trochę chyba się przało bądź mała ilość snu niestety nie widziałem.

Cooo Tyyy Gadaszzzzzzzzzz jak przyjechałes to własciwie kazdy był w "dobrej" formie

wydaje mi sie ze bardziej porobieni bylismy poprzednim razem nie mowiac juz o

1-szej Nysie gdzie ja pewnych rzeczy do dzis nie pamietam :drunk: :P :lol:

PS: Zdjecia ładuja sie na serwer , jutro z rana powinny byc dostepne .... a klipek

to pewnie jakos po niedzieli zmontuje bo teraz troche mam deficyt czasu bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Goglin chcesz tak to my Ci załatwimy z bananem mamy ten fach w reku i jakies 10 min roboty oczywiscie na dopalaczu :mrgreen:

Ale spocik był :arrow: :drunk: i wszystko jasne szkoda ze ostatni w Nysie bo jednak tam imprezy wymiatały :twisted:

czekam na film o ile bedzie :?: :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...