Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogos kto by mi zalozyl baranki od E36 ktora mam razem z portkami i dospawal koncowke portek do wydechu :) wszystkie czesci mam lacznie z uszczelkami, trzeba tylko odkrecic baranki zakrecic nowe i pospawac dwie rurki.bmw_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos kto by mi zalozyl baranki od E36 ktora mam razem z portkami i dospawal koncowke portek do wydechu :) wszystkie czesci mam lacznie z uszczelkami, trzeba tylko odkrecic baranki zakrecic nowe i pospawac dwie rurki.bmw_2

CzAaKs?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

już tak od dłuższego czasu tam smigam i jakoś nie było gdzie napisać, ale śmiało mogę polecić BM Garage w Długołęce

Michał z Bartkiem ogarniają robotę bardzo sprawnie, nie boją się nowych aut a i te starsze mają w małym palcu(przez dłuższy czas "mirek-handlarz" przywoził im tłuste fury, do poskładania, wieć mieli się na czym dokształcać)

sami śmigają bumerami, to E60, E38, czasami sam już za nimi nienadążam:mrgreen:, ich najnowszy projekt to grube E36 z turbniką od MAN-a:)

ogólna mechanika, od ponad 1.5 roku serwisują moje E61 535d, mają dojście do gostka, który ogarnia im turbiny, obok jest też blacharz/lakiernik, oczywiście też zajmują się innymi autkami :) skodzinę mojej żonki znają na wylot

Terminy rozsądne i zawsze coś wykombinują

zawsze odbiorą, śmiało można powołać się na mnie:wink:

telefon do Bartka xywa"alojzy":)

603301302

Polecam

Wicik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Hej,

szukam lakiernika który pomalował by mi felgi NIE PROSZKOWO. Wybrałem sobie lakier z palety BMW i trzeba psiknąć pistoletem :)

Dzieki.

SztukaLakierowania.pl trzyma poziom. Są w kilku miastach: Białystok, Ełk i Warszawa. Nie są najtańsi, ale robią dobrą robotę, moim zdaniem.

Edytowane przez hanSAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

siemano :)

Znacie we Wro kogoś kto by mi zakończył montaż wideo rejestratora? Jakiegos elektronika? Przeciągnąłem sobie kabel od lusterka podsufitka przez słupek, zmontowalem sobie stabilizator impulsowy i teraz zostało sie gdzieś wpiąć, aby po przekreceniu kluczyka kamerka sie wlaczała. Znalazłem kable zeby sie wpiąć w stacyjke, ale wole aby ktos kto sie zna to zrobił bo potem mi sie jeszcze cos spali i dopiero bedzie. 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pany
Musze pomalować kilka rzeczy w aucie. Kolega ma tez do malowania oraz parchy do usuniecia. Dlatego najlepiej byloby o blacharza- lakiernika. Zalezy mi na tym aby nie jeździć na poprawki. Cena adekwatna do wykonanej pracy ( tylko bez cen jak z aso)
Ktoś coś?

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołączam się do powyższego pytania. Pan Robert na ul. Robotniczej niestety ma terminy w czerwcu, Majkel po świętach (nie jest źle). Szukam lakiernika, który mi w tym tygodniu, lub najpóźniej jednak do 12.04 dobrze pomaluje maskę w e87 (kolor A35) za w miarę normalną cenę (byle nie 600 zł), bo jadę w trasę w przyszłym tygodniu. Clear zszedł mi po myciu Karcherem w miejscach odprysków i wygląda to tragicznie.

Edytowane przez bonsai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy proszę o poradę.

 

Gdzie pojechać z błędem airbaga i następującymi błędami zczytanymi na kompie?

 

Auto bylo uderzone w prawy bok, drzwi nie były jednak klepane tylko założono nowe. Z tego powodu zakładam, że same poduchy są w tych nowych drzwiach.

 

Znacie jakiś warsztat gdzie dobrze się tym zajmą i zlikwidują problem bez naciągania mnie na zawyżone koszta?

 

 

IMG_20170520_101718.jpg

IMG_20170520_101710.jpg

Edytowane przez Bronkmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szocha1991 napisał:

Albo tych poduch już tam nie masz :) 
A wszelkie sprawy komputerowe, kasowanie błedów, kodowanie to tylko i wyłącznie Kamcio. Naczelny ogarniacz całego forum. +48 725 141 299

No może być tak jak mówisz, jednak jestem raczej optymistą. Dzięki za namiary, z pewnością skorzystam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...