Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie, tylko że we Wrocławiu potrzebuję kogoś godnego polecenia do wymiany sprzęgła... (Jak się cenią?)

Przy okazji mogę polecić Tłumikarzy z Góralskiej - to Ci sami co byli na górze na Robotniczej... Goście mają fach w ręku. Są szybcy i solidni! Namiary:

ul.Góralska 46

tel. 071/781 85 85

kom. 0601 397 301, 0607 399 380

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję kogoś godnego polecenia do wymiany sprzęgła... (Jak się cenią?)

Jak już byłeś na góralskiej, to wjeżdżasz w prawo (teren archimedesu) przez bramę firmy ABC i walisz w lewo. Po paru metrach będziesz mieć "Auto Serwis". Mogę śmiało polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam AUTO SERWIS na Robotniczej, na terenie byłego Archimedesa.

Po wjeździe na teren Archimedesa trzeba skręcić w lewo i jechać prawie do końca, jak się minie po lewej stronie szyby,chyba JAAN to już jest się prawie na miejscu.

Za szybami po lewej jest placyk i są dwa warsztaty, jeden ten po lewej robi tylko francuzy, ten po prawej to właśnie AUTO SERWIS :)

Chłopaki robią dobrze w bardzo dobrych cenach, a co ważne nie próbują naciągać.

Jeśli jest coś innego do zrobienia niż sądzimy to najwyżej wezmą 20zł za diagnozę. Uratowało mi to już kilka stówek ;)

Właściciel ma na imię Jarek, nr tel do niego:602 667 913.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już byłeś na góralskiej, to wjeżdżasz w prawo (teren archimedesu) przez bramę firmy ABC i walisz w lewo. Po paru metrach będziesz mieć "Auto Serwis". Mogę śmiało polecić!

...to moi sąsiedzi bo pracuje w ABC :lol: oni są tam od niedawna, ale nie miałem okazji jeszcze podpytać.

dj_drops a wymieniałeś u nich sprzęgiełko z wymianą płynu hamulcowego? bo z tego co słyszałem to dość delikatna sprawa... :?:

...byłem u nich i jak powiedziałem, że BMW to kręcili nosem :|

EDiT:

...i do tego drogo!!!! 400zł za wymiane sprzęgła, do tego termin "na za tydzień albo półtora..." ale to u wiekszości słyszałem :?

Zrobiłem sprzęgiełko u gości na Robotniczej. 300zł, zero problemu z terminem... 2 Dni puzniej autko już miałem zrobione... Adresu dokładnie nie znam ale to jest kolo Centrozłomu, przy torach po lewej jadąc od Świebodzkiego. Młode chłopaky ale wiedzą co w trawie piszczy! Z czystym sumieniem mogę polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

...to moi sąsiedzi bo pracuje w ABC :lol: oni są tam od niedawna, ale nie miałem okazji jeszcze podpytać.

Dokładnie, są od niedawna, ale od zawsze na archimedesie (chyba od zawsze)

...i do tego drogo!!!! 400zł za wymiane sprzęgła

szczerze powiem czy nie wiem czy drogo czy tanio bo nie miałem jeszcze potrzeby wymiany sprzęgła ani w poprzedniej buni ani w obecnej...

do tego termin "na za tydzień albo półtora..." ale to u wiekszości słyszałem :?

no to nic dziwnego, sezon jeszcze trwa ;)

Zrobiłem sprzęgiełko u gości na Robotniczej. 300zł

no rozumiem że to jest 100zł różnicy, ale nieraz się więcej przepłaca... a jak wyglądała cena w innych warsztatach których się pytałeś ?

zero problemu z terminem... 2 Dni puzniej autko już miałem zrobione...

Heh... to muszą mieć duży ruch - ciekawe czemu :->

Nikogo nie będę namawiał - jeżdżę poprostu tam gdzie mojej buni robią "dobrze" :]

co do terminów to faktycznie teraz chłopaki mieli urwanie głowy i nie wyrabiali się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak w temacie: szukam dobrego i uczciwego mechanika na Śląsku, nie znam się kompletnie na autach i nie chciałbym przepłacić - sami wiecie, jak jest. Mam popychacze do wymiany i chcę to zrobić jak najszybciej i jak najlepiej, w dobrej cenie. Może ktoś z forumowiczów zajmuje się swoją bunią po godzinach i zna się na rzeczy? Proszę o kontakt i pozdrawiam,

Kidzius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poszukuje dobrego fachowca co by mi zderzak przedni posklejał. na parkingu przy borowskiej wjechałem na jakiś pręt ukryty w trawie. byłem już w auto-gregor przy buforowej. mogę o nich powiedzieć, ze raczej uczciwi ( gość popatrzył i stwierdził, że zrobi, ale gwarancje da do bramy wyjazdowej ), albo nie chciało mu się babrać. polecił kupno używki na allegro . co wy na to , znacie kogoś godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chciałem trochę z innej beczki napisać, typu NIEPOLECANE WARSZTATY http://www.autospeedway.pl/ Pod żadnym pozorem proszę tam nie wjeżdżać, kolesie na niczym się nie znają nic nie umieją, nawet porządnie śrubek w aucie skręcić. Mógłbym wymienić kilkanaście rzeczy, ale nie chce sobie juz o nich przypominać.

Natomiast jeśli chodzi o POLECANE warsztaty to polecam warsztat Auto Serwis Sokólski w Wałbrzychu koło Mc'Donalda - w W-CH jest tylko jeden Mak. :) Z terminami normalka 1-2 tygodnie, ale nigdzie nie oddaje swojego auta. Zresztą robię u niego 3 samochody. Jego brat ma sklep z częściami, także nie trzeba samemu chodzić i ich kupować. Czy jest drogi to nie wiem, bo nigdy nie oddawałem auta to innego mechanika. Robi mechanikę, elektrykę, elektronikę. Naprawia tylko koncern VW, Merce i BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym wszystkim polecić warsztat oraz stację diagnostyczną na ul. Stalowej 76. Nazwa "Autoserwis PROMOTORS".

Właściciel jest zapalonym fanatykiem BMW. Pracuje u niego magik od elektryki który kilka lat pracował w ASO BMW. Kilka dni temu kupiłem autko i odstawiłem do nich na cały dzień na sprawdzenie co i jak. Facet nic nie wymieni jeżeli wcześniej do Ciebie nie zadzowni i nie poda ceny. Następnie czeka na Twoją decyzję.

Poniżej podam co robili i za jaką kasę.

- nowe tarcze wentylowane ATE

- klocki hamulcowe ATE

- szczęki hamulcowe ATE

- filtr powietrza

- uszczelka pod zaworem jakimś (coś ciekło - nie znam się na tym. Ale ślady zostawiało więc było coś nie tak)

- dwie żarówki :D

- podłączenie do komputera i diagnostyka

- diagnostyka zawieszenia (amory itp)

- rozebranie panelu od klimy (po wyłączeniu silnika było slychać że ciągle coś chodzi. Wyczyścił jakieś tam zapadki. Coś je blokowało)

- naprawa ręcznego - podciągnięcie linki.

Teraz ceny: za materiały ok. 700zł za robociznę 500zł. Razem 1200zł i autko śmiga jak nie wiem.

Facet ma rabat w jakiejś hurtowni na części 30% i daje po tej cenie klientowi. Dał faktury do wglądu.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to dogadałem się że dla klubowiczów na hasło "od sąsiada z Mosiężnej" będzie również rabat.

Właściciel nazywa się Jerzy Przybylski. Kom 601 763 549 lub na serwis 071 361 70 29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ROBAK miesci sie przy ulicy Kurkowej 34

POLECAM:

Marek Floryn ul. Ślężna 146/148 (za stacja Shell) Geometria oraz naprawa zawieszenia.

Jesli ktos potrzebuje dokladnie przejrzeć zawieszenie - Chrysler na bielanach wroclawskich ul. Wroclawska 1

Ryszard Mazurek ul. Powstancow Śląskich 210 (za budynkiem dawnego technikum energetycznego) naprawa zawieszenia hamulce wymiana oleju

AUTOTRONIK ul. Gnieznienska 4 - diagnostyka, naprawa sterownikow alternatorow rozrusznikow, alarmy

Jan Mucha ul. szwajcarska - elektromechanika

polecic rowniez moge warsztat przy ul.jeleniogorskiej 44a (LESNICA) - naprawa automatycznych i manualnych skrzyn biegow oraz silnikow w samochodach zachodnich i nietypowych. z braku czasu robilem u nich jette dziewczyny. najtaniej bylo u nich. do tego solidnie i szybko. znajomy tez tam kiedys robil i sobie chwalil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam gumiarza z Chwalibożyc,kilka kilometrów za Oławą w kierunku Grodkowa.Kupiłem dziś u niego piękne oponki Bridgestone Potenza 255/40/17 z 2007 roku,bieżnik około 75%.Za dwie opony,wymianę z wyważeniem i montażem zapłaciłem 350 zł !!! Koleś ma na imię Daniel,ma zajebisty wybór opon,naprawdę ma ich mnóstwo,do tego duży wybór felg.Wie o co kaman,moim zdaniem prawdziwy fachowiec.POLECAM.Dostałem namiar na niego od ludzi z pracy,jak się okazało bardzo wiele osób kupuje u niego opony.I wszyscy są bardzo zadowoleni.Numer kontaktowy - 697 852 363.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega prosił by zareklamować jego myjnię.Oferuje kompleksowe usługi dotyczące mycia auta,polerowania nadwozia,prania tapicerki,itp.Używa wysokiej jakości środków chemicznych.Pełen pakiet mycia który obejmuje :

- mycie ręczne

- nałożenie warstwy wosku

- mycie plastików wewnętrznych i zewnętrznych

- mycie szyb

- odkurzanie wewnątrz

- czyszczenie dywaników

- czyszczenie alufelg i chromowanych końcówek wydechu

- zaczernianie opon

kosztuje u niego 50 zł.Dla członków klubu maxbimmer oferuje 10% zniżki.Nie wiem jakie są ceny we Wrocławiu ale twierdzi,że ma najniższe.Zamieszczam ulotkę reklamową z mapką dojazdu.Jeśli ktoś ją odwiedzi niech wyrazi opinie.Pozdrawiam

[ Dodano: 17 Kwiecień 09, 12:59 ]

Zapomniałem o jednym szczególe.Od czerwca lub lipca (zależy od pogody) mają tam myć autka dwie panie w bikinii (z jakąś opaską na udach by nikogo nie urazić). <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukacie elektryka który:

1. jest elektrykiem a nie piekarzem czy hydraulikiem.

2. jest elektrykiem który ma fach w reku

3. jest elektrykiem który myśli i naprawia z głową

4. jest elektrykiem który wie co robi i nie ściemnia.

5. jest elektrykiem który nie oskubie Ciebie z ostatniej monety

Dzwońcie do niego: Mirek 505 592 259 ul.Stalowa 94

Polecam z własnej autopsji gdzie dojście co i jak wymagało naprawdę fachu w reku,doświadczenia i trzeźwego myślenia...

aha....

terminy są czasem długie ale warto oddać autko i czekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak z innej bajki: podłączenie pod kompa mojej e32 z diagnozą 60 PLN!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli ktos chce robic klime, to polecam warsztat zaraz przy wjeździe do Wrocka od strony Oławy i Brzegu po lewej stronie, ładny budynek z parkingiem.

Robiłem klime i jestem zadowolony, kolesie sie znają, pełna kultura, można im patrzeć dosłownie na ręce. Ludzie naprawde dobrymi furami przyjeżdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowo otwarty warsztat w Zgorzelcu AUTO-Romutek.

Warsztat znajduje sie na terenie starostwa powiatowego (sam koniec placu w lewym rogu).

Wascicielem i mechanikiem jest moj kolega, naprawde dobry fachowiec z duzym doswiadczeniem.

Zaklad typowo mechaniczny, bez mozliwosci diagnostyki komputerowej.

Regenerecje zawieszen, wymiany uszczelek pod glowica, serwisy okresowe itp. - ma to w malym palcu.

Na haslo MAXBIMMER lub BMW Klub Wroclaw beda znizki.

Polecam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli chodzi od klime... nie pisałem bo dawnoe mnie nie było:(

Juz podaje Ato Hel Wrocław Opolska 195 tel- 071 311 74 05, 0604 44 55 35, 601 05 55 39.

czynne 9 - 17. ja za nabicie i spawdzenie zaplacilem 130 zl, za wymiane wentylatora z robocizna 380 ale wszystko hula. Facet dał mi gwarancje i jakby co ta mam dzwonić.

Byłem i okazało sie ze nie chodzil wentylator od klimy - szybka diagnoza - i dlatego mialem za dużę cisnienie w układzie coś ok 25 atm, facet powiedzial mi ze powinno maks 16 atm. Mówil, ze dobrze przyjechałem ciśnienie mogłoby rozsadzić spęzarke, a potem koszty sa znacznie wyższe ok 2500zl!!!!. A klima niby chodziła ok. Dlatego lepiej pojechać i sprawdzić tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym polecić dobry warsztat w OŁAWIE

Może nie maja specjalizacji BMW , ale znaja się na rzeczy jeśli chodzi o zwykłe naprawy .

Mają dostęp do tanich części . Ceny też sa bardzo przystępne .

- diagnostyka

- serwis ogumienia

- wymiana oleju

- pomoc drogowa 24h

Zmieniałem u nich oponki i wymieniałem klocki w BMW , a w dostawczaku uszczelniali mi silnik .

ABC serwis OLAWA ul. BACZYŃSKIEGO 7 ( przy tej drodze za szpitalem )

609981970 667947826

Na hasło " od Michała " można dobrą cenę wynegocjować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie w kwestii gazu. musze oddać auto do gazownika na regulacje i likwidacje nieszczelności, mam na oku 2 warsztaty - jeden na braniborskiej koło lidla, 2-gi na fabrycznej za przejazdem kolejowym , jadąc w strone robotniczej. na ten drugi kierują mnie panowie z auto-chipa, nie wiem tylko na ile jest to wynikiem przyjaźni miedzy warsztatami , a na ile ci gazownicy są solidni. jeśli mieliście do czynienia z którymś z tych warsztatów napiszcie swoją opinie na ich temat <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...