Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Warsztat JALE przy ul. Smetnej we Wrocku. Kolesie sa dosc tani i przede wszystkim uczciwi! Robie u nich samochody od lat. Od razu powiem, ze nie sa specami od BMW, zajmuja sie kazdym samochodem, czyli jezeli macie jakis skomolikowany problem typowo beemkowy, to mysle, ze dobrze jest podjechac do kogos kto sie specjalizuje w tej marce. Chociaz jezeli mowa o amory, luzy, zawieche i wszystkie inne "standardowe" usterki, to jak najbardzie polecam. Jedyny minus, ze sa malo zorganizowani, tzn, maja full klientow i czasami sie troche gubia (przeciaga im sie troche.. :) ). No ale coz, gdyby byli kiepscy to wolnego czasu mieliby sporo..

Wlodek i Andrzej

71 372 90 71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co do kierownicy to polecam tego gościa:

http://allegro.pl/item912881061_prof...nic_firma.html

jestem bardzo zadowolony, nie droga profesjonalna usługa - czas realizacji około 1 tygodnia

masz link do tematu z obszyciem kiery:

http://www.maxbimmer.pl/threads/9891-Koszt-obszycia-kierownicy

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam nowo otwarty warsztat w centrum wrocławia. ul. Kazimierza Wielkiego 27 wjazd obok salonu komórkowego PLAY. koleś zna sie na bmw bo sam ma kilka,i mówi ze jezdzi bawarkami od małego ;] ale ogólnie robi wszystkie marki,

Wymieniał mi sprzegło w mojej buni, a przy okazji podpiał pod kompa i wyszło ze mam padnietą sonde(dlatego nierówno pracował i wiecej palił), a kolega malował u niego maske i błotnik w volvo v40 i robota perfekcyjna.

Co do ceny to ma przystepne i zawsze mozna sie dogadac. Prowadzi tam mechanike blacharke i lakiernictwo. nr kom do niego 793035040 koleś nazywa sie Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowo otwarty warsztat w centrum wrocławia. ul. Kazimierza Wielkiego 27 wjazd obok salonu komórkowego PLAY. koleś zna sie na bmw bo sam ma kilka,i mówi ze jezdzi bawarkami od małego ;] ale ogólnie robi wszystkie marki,

Wymieniał mi sprzegło w mojej buni, a przy okazji podpiał pod kompa i wyszło ze mam padnietą sonde(dlatego nierówno pracował i wiecej palił), a kolega malował u niego maske i błotnik w volvo v40 i robota perfekcyjna.

Co do ceny to ma przystepne i zawsze mozna sie dogadac. Prowadzi tam mechanike blacharke i lakiernictwo. nr kom do niego 793035040 koleś nazywa sie Jarek.

Ile zapłaciłes za wymiane tego sprzegła ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Oławe to polecam hutrownie motoryzacyjną i sklep w jednym - SAPOL na ul. 3 Maja jadąc od strony ZUS-u trzeba skręcić w prawo obok kiosku z gazetami i wjechac w podwórze.

Solidna obsługa i znają sie na temacie - jak czegoś nie ma, jest jutro.

W ofercie mają oleje, kosmetyki do auta, filtry i inne części motoryzacyjne - od elementów elekt. po elementy zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam warsztat na Legnickiej - koło Magnoli nazyw się "BEBEEN" właścicielem i głównym specem jest Janusz człowiek naprawdę zna się na Bumach :) naprawiam u niego cały czas - ceny przystępne i co najważniejsze nie naciąga

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ile zapłaciłes za wymiane tego sprzegła ??
300zł

To duzo czy malo?

To ja sie doczepie i zdecydowanie polece warsztat przy ul. Sleznej we Wrocku. Jest to warsztat uzytkownika czerwonastrzala. Bylem u niego wczoraj na wymiane odmy, uszczelek i milion innych dupereli. Jest fanem smigla na masce (ma przepiekna e30 z m52b28 pod maska) i jak nabardziej w temacie tej marki. Ceny bardzo przystepne, rowniez zajmuje sie swapami. Polecam.

Kontakt:

Tomek, 501295178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak wiadomo czas to pieniądz i zawsze go za mało, nie lubię się umawiać na naprawy a już szczegónie na wymianę oleju, chcę jechać , wymienić i mieć z głowy :)

więc jak lubię tak zrobiłem, Valvoline MaxLife w bagażniku, filtra brak i jadę na wymianę oleju w ciemno a że mam po drodze NorAuto na Bielanach to:

- miłe zaskoczenie zrobią od ręki

- koszt wymiany oleju przy swoim oleju: 30,00 , jesli kupimy u nich to kolo 25 zł

- koszt wymiany filtra: 11,00 zł jeśli kupimy u nich - filtr do M20 to koszt: 23,00

POLECAM szybko i sprawnie i

UWAGA nie uwierzycie - kasowanie inspekcji oraz sprawdzenie błędów z kasowaniem GRATIS :D:D

wymiany dokonywał nasz user: samael (Krzysiek - biała E34 M50 ) stąd ten gratis,

WIELKIE dzięki za inspekcję i błędy uklon_bmw

trochę pogadaliśmy :)

POLECAM mimo swego rodzaju małego niegroźnego wypadku ale o tym przy okazji kolejnego spotkania

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo czas to pieniądz i zawsze go za mało, nie lubię się umawiać na naprawy a już szczegónie na wymianę oleju, chcę jechać , wymienić i mieć z głowy :)

więc jak lubię tak zrobiłem, Vavoline MaxLife w bagażniku, filtra brak i jadę na wymianę oleju w ciemno a że mam po drodze NorAuto na Bielanach to:

- miłe zaskoczenie zrobią od ręki

- koszt wymiany oleju przy swoim oleju: 30,00 , jesli kupimy u nich to kolo 25 zł

- koszt wymiany filtra: 11,00 zł jeśli kupimy u nich - filtr do M20 to koszt: 23,00

POLECAM szybko i sprawnie i

UWAGA nie uwierzycie - kasowanie inspekcji oraz sprawdzenie błędów z kasowaniem GRATIS :D:D

wymiany dokonywał nasz user: samael (Krzysiek - biała E34 M50 ) stąd ten gratis,

WIELKIE dzięki za inspekcję i błędy uklon_bmw

trochę pogadaliśmy :)

POLECAM mimo swego rodzaju małego niegroźnego wypadku ale o tym przy okazji kolejnego spotkania

to ja juz ustawiam sie w kolejke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nowo otwarty warsztat na ul. Karwińskiej. Koleś pracował w ASO. Sam załatwia części i od razu proponuje części OE a nie jakieś taniochy. Wymieniałem u niego chłodnicę silnika i wiatrak do chłodnicy silnika. Skasował mnie 150 zł. Chyba nie dużo. Widziałem jak pracuje - przy składaniu mojej niuni i wszystko bardzo fajnie robi. Adres do stronki internetowej warsztatu.

http://www.garaz4x4.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Polecam nowo otwarty warsztat w centrum wrocławia. ul. Kazimierza Wielkiego 27 wjazd obok salonu komórkowego PLAY. koleś zna sie na bmw bo sam ma kilka,i mówi ze jezdzi bawarkami od małego ;] ale ogólnie robi wszystkie marki,

Wymieniał mi sprzegło w mojej buni, a przy okazji podpiał pod kompa i wyszło ze mam padnietą sonde(dlatego nierówno pracował i wiecej palił), a kolega malował u niego maske i błotnik w volvo v40 i robota perfekcyjna.

Co do ceny to ma przystepne i zawsze mozna sie dogadac. Prowadzi tam mechanike blacharke i lakiernictwo. nr kom do niego 793035040 koleś nazywa sie Jarek.

Dobrze wiedzieć że ma kompa i ktoś to poleca bo mam tam blisko z roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc byłem dzisiaj u wspomnianego Jarka i powiem że jest bardzo pozytywnie (nie wliczając pani która otwiera szlabanik :/ ). Zapinałem mojego E32 do kompa coby jakieś diagnozy porobić i ew ustawić przepustnice. Za podpięcie do kompa, kasowanie błędów i lekkie wyrównanie (nie do końca bo łapie lewe powietrze z kolektora) dałem 100PLN :) Więc przystępnie i fachowo. Również polecam tylko trzeba się wcześniej ustawić bo chłopak robotą zawalony okrutnie. Kolega Iceman wyżej podawał nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,m że robi dobrze, dobrych jakościowo preparatów używa i się zna. Nie wiem jak się nazywa, ale podam numer 508-071-848 - facet od klimatyzacji.

A macie jakieś warsztaty blacharskie, które dobrze walczą z rudzielcami no i oczywiście dobrze malują. Dobrze y znali się również na składaniu BMW do kupy, choćby szyberdach, żeby dobrze złożyć.

Edytowane przez sulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiś magików od klimatyzacji... ważne żeby byli uczciwi i na średnim poziomie cenowym.. Macie kogoś takiego?

Polecam Auto-Hel Opolska 195, tel 071 311 74 05, robiłem u nich dwa razy klime i hula bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdazylem napisac przed wyjazdem na wakacje, ale Panowie, zdecydowanie polecam. Krzysiek z Brzegu. Zrobil mi rozrzad, zawieszenie i pare innych rzeczy przy samochodzie. Jak najbardziej profesjonalne podejscie. Nawet zakonczyl tym, ze po robocie oddal samochod na myjnie zeby zrobili w srodku i na zewnatrz, zeby samochod byl czysty jak go odbiore. Jak najbardziej polecam!

tel: 692633533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sulek jak potrzebujesz powalczyc z rdza a potem pomalowac i chcesz niedrogo to tak jak pisałem wczesniej, jedz do Jarka na kazimierza wielkiego, kolesiowi malował maske i błotnik i jest bardzo ładnie. Koleś ma tam mechanike blacharstwo i lakiernie wiec cały komplet mozna u niego zrobić a do cen też sie mozna dogadac. Tel do niego podałem wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...