Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW NAJT EDYSZYN + AKŁA PATROL 09.11.08


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak mi dacie wykaz stacji z LPG po drodze od krakowa do wrocławia to też będę :D

Tankujesz w krakowie :arrow: lecisz autobanem do wrocka :arrow: zjezdzasz z A4 i

wjezdzajac do miast masz po drodze co najmniej 4 stacje z gaziorem :wink:

A co do tego mitingu pod Aqua Parkiem to mysle ze 18:00 ewentualnie 18:30 bedzie

w sam raz 2 godziny pływania w zupełnosci styknie w kudowie pływalismy niecałe 1,5h

i było całkiem spoko bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no banan cale szczescie nie bedziesz musial sie tłuc tramwajem.Potwierdzam me przybycie na dach swiata (galeria dominikanska)GODZ 15 00 zgadza sie czy sa jkies zmiany pozdro :cool:

[ Dodano: 8 Listopad 08, 16:40 ]

tak tak mordulec nie zadlugo bo benda zmarszczki za duze na palcach happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi dacie wykaz stacji z LPG po drodze od krakowa do wrocławia to też będę :D

Tankujesz w krakowie :arrow: lecisz autobanem do wrocka :arrow: zjezdzasz z A4 i

wjezdzajac do miast masz po drodze co najmniej 4 stacje z gaziorem :wink:

A co do tego mitingu pod Aqua Parkiem to mysle ze 18:00 ewentualnie 18:30 bedzie

w sam raz 2 godziny pływania w zupełnosci styknie w kudowie pływalismy niecałe 1,5h

i było całkiem spoko bmw_beer

do wrocka mam jakies 250km tyle robie na pełnym baku coprawda na trasie powinna spalić mniej ale jest ryzyko bo jak mi braknie to lipa bo na benzynce nie chodzi a poza ty w poniedziałek do pracy i niestety wczesnie wstaję, może następnym razem najlepiej piątek lub sobota pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest było super, dużo wody i w dodatku mokro :mrgreen:

no i jak zawsze nie obyło sie bez chorych akcji :D tym razem BMW Astra znów została stuningowana. happy_bmw jak ktoś ma foty to może do Tedego do OPT wysłać będzie miec murowane miejsce na końcu odcinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocik extra aqua rewelka szczegolnie zolta rora i skocznia pozdro dla wszystkich co byli, pyszny gyrosik u turasow no na koniec oczywiscie ziomoska firma odpicowala bryke tajsoniksa.Jesli ktos jest zainteresowany tuningowa przerobka autka prosimy o kontakt :mrgreen: :cool: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze nie obyło sie bez chorych akcji :D tym razem BMW Astra znów została stuningowana.

Taaaak BMW Astra tradycyjnie budzi największe zainteresowanie wśród "tjunerów"

Dokładnie el_banano, tak jak piszesz 8) lepszy tuning niż "Please MTV pimp my ride" :lol:

Hehe załoga tuningowa dała rade, ale widać było że w Nysie %% lepiej im szło tuningowanie 8) bmw_beer :drunk:

W Aquaparku pierwszy raz byłem - było super z całą ekipą 8) :wink:

Krzysiek, dzięki za przeprowadzenie mnie przez miasto pod Magnolie i oczywiście gratuluje auta bmw_beer

Było SUPER!! A kto nie był niech żałuje :!: happy_bmw

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik na wypasie zwłaszcza patent z akfa parkiem w takiej ekipie to strzał w dyszke

niezła HAHAWA wyszła jak to Alaszi mówi :lol:

Szacuneczek dla Pawła i Karoliny oraz Mariusza i Norberta ze sie przejechali pare

kilosków aby sie z nami spotkac :drunk: no i oczywiscie WIELKI szacuneczek dla

Tajsona który jak widac sie z nami juz niezle zintegrował i wbrew przeciwnoscią losu

przyjechał na spota uklon_bmw bmw_beer :drunk:

Ogólnie imprezka bajerancka plener prawie jak w nysie wyszedł , oby wiecej takich

spotów :drunk:

Jak ktos ma zdjecia i chce sie nimi podzielic to podeslijcie do mnie na maila

:arrow: mord@go2.pl :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla nas sama przyjemność spędzić czas w tak miłym towarzystwie, aż się do domu nie chciało wracać bmw_beer Aqua park też super, a zwłaszcza bujanko na falach,mała się tak wyciszyła, że dopiero na drugi dzień dała kopniaka mamie.

Podziękowania dla Kasi i Kosy za eskortę i szybkie opuszczenie Wrocławia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAWA wyszła jak to Alaszi mówi :lol:

oj HAHAWA była fajnie było ale ja bym tam jeszcze raz poszedł :!: :!: :!:

dzieki Tajson za możliwość ćwiczenia tuningu.... <bmw_2> bmw_beer

i danke danke tym co byli za miło spędzony czas :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko następmym razem już nie będę błądził do wrocka nie jest daleko:)

[ Dodano: 12 Listopad 08, 23:49 ]

tak wogóle to widać że BMW-astra jest podatna bardzo na tjuning i chyba na tym razie to się nie skończy !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...