Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja też słabo to widzę.

Ludzie nie przepadają za takimi "odświeżeniami". To tak jak próbowano zrobić new bettle i nowe schirocco.

To co było to było. I jak mawiają nasi południowi sąsiedzi "To se ne wrati"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

[ATTACH=CONFIG]23558[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23559[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23560[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23561[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23562[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23563[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23564[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23565[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23566[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23567[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23568[/ATTACH]:bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

JA PIER...... TO TAKI SZMELC JEST WŻUCANY JAKO AUTO W FORUM E30 JAKO AUTO PRZYKLADOWE A MOJA TC BAUR OT TAK ZOSTALA WYCIETA BO MA ZDERZAKI RIEGER I Ż NIBY WIOCHA. I CO TU MOWIC O WOLNOSCI SLOWA. JEDNEJ ALBO DWUM OSOBOM SIE NIE SPODOBALO I WYKASOWALI. SKORO POWSTAL TEMAT BMW/CORSA . CO NIC NIE MA WSPOLNEGO Z FORUM BMW TO DLACZEGO MOJA BEMKA ZOSTALA TAK POTRAKTOWANA. TROCHE NIE WPORZADKU. DLA SCISLOSCI TO JEST BMW ZE ZDJEC BMW E30 . TO JEST DOPIERO KUR.... GNIOT. BO U MNIE PRZYNEJMNIEJ TEN TYŁ NIE WYGLADA JAKBY GO SPYCHACZ PIRED... WSZAK ZE MOJA JESZCZE NIE DOKONCZONA . ALE PRZY MOIM KALECTWIE CIEZKO MI JEST TROCHE . I ROBIE NA RATY.

Edytowane przez darecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...