Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


I Najtowy spocik 2009


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Może chodziło panom z 7er o sceny które miały miejsce na parkingu przed Magnolią.Moim zdaniem można pofisiować na lotnisku w Skarbimierzu a kręcenie bączków między autami na parkingu w obszarze którego obowiązuje normalny ruch drogowy to faktycznie wiocha.Zresztą wiocha zaczęła się już na Galerii gdy pewien młodzieniec w czerwonej e30 o mało nie rozpierd*** drugiej bo chciał sie pochwalić przyśpieszeniem.Generalnie walczymy ze steorotypem idioty w BMW...nie wiem czy takie akcje w tym pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma się co przejmować. Jak się komuś nie podoba to po prostu nie przyjedzie na następnego spota. :P Ale przynajmniej by koleś nie kłamał

[Dzisiaj 21:41] Rondel:  taaa palilem gume razem z ziomalami z maxbimmera 

Bo jak Forest zaznaczył walczymy ze stereotypem i nikt z ekipy Maxbimmer'a nie robi takich jazd na spotach ( nie licząc skarbiego oczywiście :) ). Nie możemy przecież odpowiadać za każdego który przyjedzie na spota i próbuje pokazać co potrafi. Szkoda że nas nie było :( no ale na następnego na pewno się zjawimy <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kręcenie bączków między autami na parkingu w obszarze którego obowiązuje normalny ruch drogowy to faktycznie wiocha.

Akurat tam gdzie ktoś się kręcił nie było auto i było naprawdę full miejsca... nie to żebym kogoś usprawiedliwiał, ale na pożegnanie sam zrobiłem 360 i jakoś nie poczułem się jak na wiosce :roll:

Jeżeli chodzi o gości z 7er, hmmm... nie oceniam innych klubów/ludzi/aut ale facet trochę mnie wkurzył taki gadaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest się czym przejmować :lol: za wszystkich odpowiadać nie możemy,

po drugie primo fajnie że nasz kolega był tam na SB i nie zareagował

po trzecie primo mógł jechać na obiadek

po czwarte primo jeżeli komuś na następnym spocie zacznie tak odpier....niczać jak panu w czerwonej E30 z pękniętą przednią szybą to dostanie śnieżką w czoło

taaaaaaka wiocha była ;) :

snc00044vt8.jpg

snc00045hk3.jpg

snc00046iy6.jpg

snc00047th0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
No ładnie. Mordulec i po co 7kę kupiłeś? Swoją drogą nie wiedziałem,że można swoją miłość do marki ograniczyć do jednej serii.

Heh tez sie zastanawiam :lol: nastepna bedzie 540i 6-gang manual :lol:

Zresztą wiocha zaczęła się już na Galerii gdy pewien młodzieniec w czerwonej e30 o mało nie rozpierd*** drugiej bo chciał sie pochwalić przyśpieszeniem.Generalnie walczymy ze steorotypem idioty w BMW...nie wiem czy takie akcje w tym pomogą.

Ja sie troche spozniłem , własciwie przyjechałem na sam koniec na galerie jak juz sie

powoli wszyscy zbierali , a kto cudował w tej czerwonej , ktos z naszych znajomych ?

jakies blachy / nick z forum ??

Nie ma się co przejmować. Jak się komuś nie podoba to po prostu nie przyjedzie na następnego spota. Ale przynajmniej by koleś nie kłamał Kod:

[Dzisiaj 21:41] Rondel: taaa palilem gume razem z ziomalami z maxbimmera

Bo jak Forest zaznaczył walczymy ze stereotypem i nikt z ekipy Maxbimmer'a nie robi takich jazd na spotach ( nie licząc skarbiego oczywiście ). Nie możemy przecież odpowiadać za każdego który przyjedzie na spota i próbuje pokazać co potrafi. Szkoda że nas nie było no ale na następnego na pewno się zjawimy

Wiesz inna sprawa , skoro była taka "wiocha" na galerii to tak sie zastanawiam po

kiego wała pojechali jeszcze na magnolie :?:

Ja odnosze wrażenie ze byłem na jakims innym spocie bo w sumie po przejezdzie

pod magnolie siedzielismy do 19tej z hakiem na kawie i sobie pogadalismy a to ze

ktos tam sobie cos swirował na sniegu to mi to dynda i powiewa (generalnie

raczej jest to standard na magnolii jak snieg popada zazwyczaj w wykonaniu

aut róznych marek)

To co kiedy nastepny wiejśki spot na galerii ?? :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 16 Luty 09, 09:20 ]

Nie ma się co przejmować. Jak się komuś nie podoba to po prostu nie przyjedzie na następnego spota. Ale przynajmniej by koleś nie kłamał Kod:

[Dzisiaj 21:41] Rondel: taaa palilem gume razem z ziomalami z maxbimmera

No ja własnie żałuje ze sie nie załapałem na to palenie gumaka , normalnie jak pech

to pech :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tam gdzie ktoś się kręcił nie było auto i było naprawdę full miejsca... nie to żebym kogoś usprawiedliwiał, ale na pożegnanie sam zrobiłem 360 i jakoś nie poczułem się jak na wiosce :roll:

Niechciałem nikogo urazić moją wypowiedzią.Jeśli tak się stało to serdecznie przepraszam.Generalnie nie ma co biadolić,spot się udał,wszyscy żyją,auta całe, :P jest OK <bmw_2>

Michu mi coś wspominał o jakimś marcowym wylocie na Karpacz.Zna ktoś szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem pierwszy raz i podobało mi się , niestety musiałem na 17 do pracy i po galerii zerwałem się , bardzo mi z tego powodu przykro bo pewnie na Magnolii było przyjemnie ;)

Na kolejny spot postaram się wpaść z większą ilością czasu :roll:

Co do gościa w czerwonej e30 to nie było przypału nie przesadzajcie , mnie bardziej podobał się przypadkowy pan w białej e34 , gość miał pod 50 lat do tego 3 babcie jakieś z nim w aucie a jak zobaczył że same bejki stoją i kupa ludzi to do 5tyś rozkręcił swoją białą rakietę , to się nazywa podatność na wpływ otaczającego społeczeństwa , ha ha ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe też pamietam tego gościa 525 :) a jak sie cieszył:P:P ja wychodze z założenia że jesli komus sie nie podoba i nawywa to " wieś " to niech nie przyjezdza.... chyba proste ?? wieś to by była jak by kazdy palił kapcie i odpalał " subufery " na fuul... a takich sytuacji nie było ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci dopiero ... ;) Generalnie takie opinie mnie już nie ruszają- każdy jeżdzi tam gdzie lubi- nie podoba się, nie przyjeżdzaj.

Nie widziałam, kto przyczynił się do nazwania całego maxbimmera "wiochą" ale generalnie zdanie kogoś, kto tak nas generalizuje, wkładam sobie głęboko do ....

Fajnie było mimo, że byłam troszkę zmeczona po pracy :D

Co do korzystania z uroków zimy i ślizgania się- wszystko w granicach rozsądku i dobrego smaku i będzie okej :wink:

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy spot maxbimmera )) jak dla mnie zajebiście !:) fajne autak i miłe towarzystwo.Na nastepnym bede na bank. pozdro dla was
Fakt pogoda była do bani

Ale miło było poznac nowych klubowiczów

No jak sie okazuje nie wszystkim się podobało , co więcej pewien zacny Pan zapewne

w jeszcze bardziej zacnej 7demce (nie mam pojecia której bo nie widziałem) określił

w dosc specyficzny sposób nasze dzisiejsze spotkanie na galerii mianowicie :

"fragment SB na 7er"

[Dzisiaj 21:39] Rondel:  Jest tu ktos na SB z maxbimmera? czy moge mowic jak bylo na ich spocie  [Dzisiaj 21:39] czarek 730:  Dawaj  [Dzisiaj 21:40] czarek 730:  śmiało  [Dzisiaj 21:40] Bezi:  Rondel...poslizgales sie????????[Dzisiaj 21:41] Rondel:  ogolnie, to nie wiedzialem, ze na dachu galerii mamy wies   [Dzisiaj 21:41] Bezi:  sylwekk to trenuj,jak na spot wpadne to jak podepniesz kompa co????  [Dzisiaj 21:41] Rondel:  taaa palilem gume razem z ziomalami z maxbimmera  [Dzisiaj 21:42] Bezi:  oj no co...mlodzi sa i majamniej elektroniki w autkach hehe[Dzisiaj 21:44] Rondel:  Bezi szkoda, ze pojechales, bo wybralismy sie po szpitalu do Podkowy na zajebiaszczy obiad[Dzisiaj 21:44] Bezi:  http://moto.onet.pl/1531957,2254,artykul.html[Dzisiaj 21:45] Bezi:  a kto placil?[Dzisiaj 21:46] Rondel:  jak to kto Grabarz, sezon caly tok trwa, to ma facet kase[Dzisiaj 21:53] Rondel:  http://www.smog.pl/wideo/...wa_wymiataczka/[Dzisiaj 22:08] Bezi:  sylwek przeczytaj moj wpis z SB kilka wierszy wyzej o Idrivie...!!!!!!!!!![Dzisiaj 22:14] sylwek7:  czytalem. podpytam[Dzisiaj 22:16] Bezi:  oki dzieki[Dzisiaj 22:18] sylwek7:  http://www.smog.pl/txt_gf..._ma_cha_we_wsi/[Dzisiaj 22:22] Rondel:  widzialem, dobre  [Dzisiaj 22:27] grabarz:  bardzo fajny byl dzisiejszy spot..d;[Dzisiaj 22:28] Rondel:  tzn. bardzo fajny jak juz w swoim towarzystwie siedzielismy  [Dzisiaj 22:28] Michu:  fajnie było  [Dzisiaj 22:30] grabarz:  nie badzmy 7wymi rasistami:d[Dzisiaj 22:32] Rondel:  nie no nikt tu nie jest rasista  [Dzisiaj 22:32] grabarz:  ale wiocha byla[Dzisiaj 22:33] Bezi:  oki dobranoc i do juterka[Dzisiaj 22:33] Bezi:  grabarz pozdrow kogo tam trzeba odemnie  [Dzisiaj 22:34] grabarz:  ciekawe kiedy zlot opel calibra

Rozumiem ze komus moze się nie podobac , ale z wsią to już przegięcie , zresztą

pozostawiam to każdemu do oceny ... widac jak ktos ma "siudeme" (celowo napisałem przez "u") to kazda inna beeemka to "wieś" itd itp

na szczescie nie brałem przykładu z Katarzyłki i nie skrobałem tego
spoko, wszystko było pod kontrolą :twisted:

... sądząc po minie Kosy to ....................................... na pewno pod kontrolą :lol: :P

hmmm weź pod uwagę ,że nie musiał czytać całego sb, jak dla mnie było pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż kolegom z 7er możemy co najwyżej współczuć tak ograniczonego akceptowania otoczenia. Mi sie podobało, dużo ludzi, sporo nowych twarzy, tylko fakt kolega z czzerwonej e30 mógł sie zachować troche spokojniej, ale nic sie nie stało i to najważniejsze:)

a tak na przyszłość dla nowych forumowiczów przyjerzdzających na spoty taki wątek http://www.forum.maxbimmer.pl/topics10/bezpieczenstwo-na-spotach-vt6975.htm może najpierw przeczytać tu co i jak zapytać sie a potem zawitać na spocie.

pozdro bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi głupio że tak napisali , z rozmów wynikało że jest ok . Mnie osobiście też nie podoba się takie wściekanie na terenie gdzie są kamerki i obcy ludzie .

Przyznam że nie czytałem całego SB

Uważam że na spocie było fajnie i tyle w swojej obronie :mrgreen: uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie czytałem całego SB

Uważam że na spocie było fajnie i tyle w swojej obronie :mrgreen: uklon_bmw

Michu to nie twoja wypowiedz była tak kontrowersyjna wiec nie masz co sie tłumaczyć czy coś, gośćbył pierwszy raz nie w swoim otoczeniu to chociaż z czystej kultury i szcunku dla innch mógłby zaakceptować nas i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako współzałożyciel 7er.pl bardzo przepraszam wszystkich , którzy poczuli się urażeni za jednokierunkowe (subiektywne) podsumowanie spotu maxbimmer przez klubowiczów 7er.pl cytowanych wyżej.

Sytuacja wywołana na SB 7er.pl nie powinna w ogóle mieć miejsce. Jeszcze raz Wielkie dzięki za spot i Wielkie -> Przepraszam.

Paweł (Olejus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako współzałożyciel 7er.pl bardzo przepraszam wszystkich , którzy poczuli się urażeni za jednokierunkowe (subiektywne) podsumowanie spotu maxbimmer przez klubowiczów 7er.pl cytowanych wyżej.

Sytuacja wywołana na SB 7er.pl nie powinna w ogóle mieć miejsce. Jeszcze raz Wielkie dzięki za spot i Wielkie -> Przepraszam.

Paweł (Olejus)

Pokój <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...