Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rozpoczęcie Sezonu z BCC - 26.04.2009 - Lotnisko Skarbimierz


PiterOKL

Rekomendowane odpowiedzi

Alaszi i co wkoncu ktos Cie spakował do bagażnika , za to nawijanie :?: :lol: :P

No co ty gadaszzzzzzzzzzz :lol: uklon_bmw jakie nawijanie :twisted: :arrow: była normalka <bmw_3>

Normalka nie normalka , jeszcze bys troche ponawijał makaron a Patryk juz sie szykował

do spakowania Cie w bagażnik , zresztą chyba Paweł by mu pomógł :lol: :lol: :lol:

Spocik ogólnie zajebiaszczy , sezon grilowy mozna uznac za otwarty bmw_beer :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Normalka nie normalka , jeszcze bys troche ponawijał makaron a Patryk juz sie szykował

do spakowania Cie w bagażnik , zresztą chyba Paweł by mu pomógł

hehehe :lol: Ja mówiłem co tam sie stałosie :P to Wy ze nie i co wyszło na moje :mrgreen: Nie no wiadomo ludzie sie dorabiają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare fotek

[ Dodano: 27 Kwiecień 09, 09:10 ]

...

[ Dodano: 27 Kwiecień 09, 09:11 ]

....

[ Dodano: 27 Kwiecień 09, 09:12 ]

...

[ Dodano: 27 Kwiecień 09, 09:17 ]

Jeden z pierwszych filmików z tego co się działo na głównym pasie lotniska

A co do tego wypadku motocykla z passatem to taki opis jest na serwisie brzeginfo :

Rozpędzony motor Suzuki zderzył się z VW Passat Combi, w wyniku czego pasażerka motocyklu została przewieziona do Brzeskiego Centrum Medycznego. Kobieta doznała złamania ręki oraz urazu kolana, przez co pozostała w szpitalu.

Kierującego motocyklem ukarano mandatem karnym za brak uprawnień do prowadzenia pojazdu oraz spowodowanie wypadku drogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Co ja mogę napisać,o 15 mieliśmy sie zawinąć do domu, 23.30 dojechaliśmy. Autko najwidoczniej polubiło zloty i nie chce ode mnie odejść,zrobi wszystko żebym jej nie sprzedał. Dzięki ogromne dla Kosy za full czasu poświeconego mi i mojemu japońcowi, Pawłowi za mega ekonomiczny dojazd z Wrocka do Łagiewnik-linka dała radę, Forestowi za klucze na lotnisku, Dzikiemu za pomoc i zawsze dobre WD-40 :mrgreen: a na koniec Alaszi-gadał, gadał ale jego 3/4 pomogło nam dojechać do domu o własnyh siłach. Jakby ktoś pytał to pompa paliwa w ISie jest taka sama jak w 320i. Kosa pompy może robić z zamknietymi oczami,w nocy w szczerym polu mając do dyspozycji tylko śrubokręk, dzięki! kosa pozdrów mamę i podziękuj za kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon grilowy rozpoczęty :gril: <bmw_3> :drunk: Dobra ekipa/dobra pogoda/ przygoda Patryka :)

Po wielu manewrach ale fajnie ,że udało się ożywić japończyka i dojechaliście do domu o "jeszcze przyzwoitej porze" :drunk:

O pompie do 320 wiemy już chyba wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, że nie byłem (miałem w planach mimo wszystko przyjechać, lecz... ehhh noc wcześniej obie opony stwierdzały że pokażą mi druty - w niedziele już nie załatwiłem nowych :( ). Widzę tz. czytam, że działo się sporo i było super ;)

E34-Patryk mam nadzieje, że furka już śmiga jak nowa :)

Szkoda że miał miejsce taki wypadek z tym motorem i vw :shock:

Kosa, jak będę miał problemy z pompą to dzwonie do ciebie od razu i bez wahania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, spocik udany :mrgreen: Narobiłem trochę zdjęć, ale nie chciało mi się ich wszystkich wklejać więc dostępne są tutaj--> http://img21.imageshack.us/gal.php?g=skarbi051.jpg

Niecierpliwie czekam na następne choć jak znam życie to ze względu na moja pracę rzadko będę mógł gościć :cry:

pzdr 4 all :wink:

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy raz na zlocie z Maxbimmerem i powiem, że Forest nie kłamie:):)Ekipa świetna, dobra zabawa, piękne fury, emocji nie brakowało, czego więcej chcieć od życia??W sumie zrobiłem z 330km ale BYŁO WARTO! W drodze powrotnej miałem spotkanie trzeciego stopnia z DZIURĄ w asfalcie i coś mi stuka ale poza tym było pięknie. Do zobaczenia na kolejnym wypadzie. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...