Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rozpoczęcie Sezonu z BCC - 26.04.2009 - Lotnisko Skarbimierz


PiterOKL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ważne info!! Zapowiada się bardzo duży zlot... Swoje przybycie zapowiada bardzo duzo klubow tuningowych z calej srodkowej i poludniowej Polski. Wiadomo ze kazdemu z nas zalezy na wspolnym bezpieczenstwie i wspanialej zabawie. Dlatego pilnujmy się nawzajem, proszę o nie szalenie miedzy ludzmi (szczegolna prosba do motocyklistow). Caly dzien będą odbywac się wyscigi, każdy może się poscigac i nie róbcie tego poza miejscem do tego wyznaczonym. Chcesz spalic gume? Będzie na to wyznaczony czas i miejsce, dlatego nie zagrazajcie nikomu bo każdy z nas ma auto, zdrowie i zycie. Jeżeli nie jestes pewien swoich umiejetnosci to nie demonstruj ich bo komus z nas może stac się krzywda...

Pozdrawiam, Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne info!! Zapowiada się bardzo duży zlot... Swoje przybycie zapowiada bardzo duzo klubow tuningowych z calej srodkowej i poludniowej Polski. Wiadomo ze kazdemu z nas zalezy na wspolnym bezpieczenstwie i wspanialej zabawie. Dlatego pilnujmy się nawzajem, proszę o nie szalenie miedzy ludzmi (szczegolna prosba do motocyklistow). Caly dzien będą odbywac się wyscigi, każdy może się poscigac i nie róbcie tego poza miejscem do tego wyznaczonym. Chcesz spalic gume? Będzie na to wyznaczony czas i miejsce, dlatego nie zagrazajcie nikomu bo każdy z nas ma auto, zdrowie i zycie. Jeżeli nie jestes pewien swoich umiejetnosci to nie demonstruj ich bo komus z nas może stac się krzywda...

Pozdrawiam, Piter

No to standardowo trzeba miec oczy dookoła głowy na kamikadze w Fiestach Matizach i

innych kosiarkach (marki wymienione przypadkowo)

Jak ktos ma grilla to prosze ze sobą zabrac , jak ktos ma drewno kominkowe jakies

palety i inne rzeczy drewniane ktore nadaja sie na ognisko to również prosze

zabrac i napisac na forum bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne bo BCC jak piszesz corocznie to organizowal-wiec tak jak na naszym tak i na innych forach pojawily sie info o organizacji takiego zlotu.Zawsze w przypadku zlotu tunningowych aut wypadaloby spodziewac sie wiekszej ilosci aut niz w przypadku zlotu jednej marki.Wydaje mi sie,ze liczono i porzadano wielkiej frekwencji na zlocie a teraz sytuacja przerasta.Rozumiem ze organizacja zlotu z wielka frekwencja to kłopot zwłaszcza jak sie to robi nielegalnie i z wlasnego niesponsorowanego zaplecza ale trzeba wziasc wiele pod uwage.Teraz na pasie bedzie balagan i to w wersji full.Nie bedzie nawet tego co w tamtym roku a wiec tasm i wydzielonych miejsc wiec samopas.

[ Dodano: 23 Kwiecień 09, 17:49 ]

Wypowiedz do posta sprzed edycji Pitera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter nie należysz do BCC wiec nie wypraszaj sobie tylko weź pod uwagę w przyszłości to ze zamieszczajac u nas info o zlocie i podbudowując atmosferę wokół zlotu niejako "podkładasz się"(nie znalazłem innego porównania).Proponował bym byś sprawy klubu BCC zostawił klubowi BCC.Gdyby ten zlot organizował KLB który współtworzysz to wtedy bylbys adresatem jakichkolwiek pretensji ale teraz nie dziw sie ze wyrazamy pewien niesmak. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie sobie pisać co chcecie, fakt jest faktem jest Rozpoczęcie jest odwołane, nie znacie powodów, ani sytuacji, więc powinniście zrozumieć pewne kwestie, zawsze organizowaliśmy rozpoczęcie i zakończenie sezonu różnie to wychodziło raz dobrze raz źle.

Więc jeśli to odwołujemy to musi być jakaś istotna przyczyna, a nie błachostka

Tyle chciałem napisać na ten temat BCC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,zapomnijmy więc o BCC.Lecimy tam w niedzielę sami czy odpuszczamy?Ja i tak nie miałem innych planów na niedzielę więc jestem za.Jak napisał Dziki,BCC zamieściło info na wielu forach więc może tam sie pojawić sporo aut a bez organizacji może to wyglądać bardzo niebezpiecznie.Może stworzymy nową listę?Czy zostajemy przy starej i nic nie zmieniamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie sobie pisać co chcecie, fakt jest faktem jest Rozpoczęcie jest odwołane, nie znacie powodów, ani sytuacji, więc powinniście zrozumieć pewne kwestie, zawsze organizowaliśmy rozpoczęcie i zakończenie sezonu różnie to wychodziło raz dobrze raz źle.

Więc jeśli to odwołujemy to musi być jakaś istotna przyczyna, a nie błachostka

Tyle chciałem napisać na ten temat BCC

Mysle ze tak jak napisał Duchu cos wiekszego musi byc na rzeczy bo na zakończeniu

chłopaki sobie dali rade z ogarnieciem całej imprezy , fakt impreza została za bardzo

wypromowana i i podejrzewam ze tym razem jeszcze wiecej ludzi by sie zajwiło.

Tak czy siak ja na kiłebache z grila się wybieram , najpewniej ustawimy się na bocznym

pasie zeby na spokojnie sobie pogrilowac bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież nie jedziemy tam dlatego, że ktoś jedzie (czy nie jedzie) ale dlatego żeby się spotkać, pogadać, posmażyć itp...

Nie ma się co obrażać i kłócić tylko trzeba pakować się i jechać. Do zobaczenia! <bmw_1>

P.S. Ja jadę też pochwalić się odnowionymi felami :lol: Przy okazji - KOSA wielki uklon_bmw dla ciebie. Koleś z Żórawiny wie jak się zająć felami :wink:

Tylko zobacz:

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics27/17-szprycha-oryg-bmw-e32-pytanie-vt10949.htm#85371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...