Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


automat e32 3.0 V8


Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie ,mam do wziecia e32 jak w temacie. Tylko problem w niej jest taki ze ponoc automat nie zawsze dobrze biegi zmienia. Dokladniej to ma zaskoki ze wogule nie zmieni,a czasem jest spoko. Co to moze byc???

Wiecie autko jest nad morzem i troszke lipa wycieczke sobie zrobic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi ci o to auto http://moto.allegro.pl/item587803992_bmw_730i_v8_pelna_sekwencja_bardzo_ladna.html to jezeli stan ogolny nie budzi zastrzeżeń to ja bym sie nie zastanawiał. Skrzynia nie jest żadnym problemem, można ja kupić za niewielkie pieniądze lub naprawić jeżeli to ona jest uszkodzona. Mozna tez wymienić kompa od skrzyni który znajduje sie nad głośnikiem przy nogach pasażera, bo możliwe ze on ponosi wine skoro po odłączeniu akumulatora usterka znika. <bmw_1>

Skrzynia do tego auta to smieszne 750 zl wiec chyba raczej kazdego stac http://moto.allegro.pl/item575180639_skrzynia_biegow_bmw_e34_v8.html ?????????????????

Co do przełączania skrzyni w tryb awaryjny to chciałbym sie tego od ciebie nauczyć Fabian Turala, jak to sie robi bo z tego co ja wiem to jak cos ona przełącza sie sama w przypadku błędu lub uszkodzenia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem mechanikiem ale miałem przypadek ze nie chciała ruszyc mam kolesia ktory jest mechanikiem i on mi to robił wiem ze jest mozliwosc wprowadzenia recznie w tryb awaryjny jak nie chce samo załapac a moze mialem cos zepsute wiec do konca nie wiem dlaczego sama nie chciala przejsc w tryb awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no ja musze sie skontaktowac z kolesiem i sie spytac jak on na gazie spala tylko 14 litrow na setke w miescie. mam ten sam silnik w lzejszej e34 i mi bierze 17. Ale musze przyznac, autko godne uwagi. Ladny srodek, elektryka pelna. Warto sie nia zainteresowac. Zreszta ladny silniczek, polecam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, duza szansa ze ta usterka jest do rozwiązania za małą kase, wydaje mi sie , ale nie chce cie wprowadzić w bład, ze to usterka w bloku hydraulicznym, czasem wymaga to tylko przemycia bloku i zmiany oleju, mnie podobna akcja kosztowała 550 zł. jesli to ciezsza sprawa to moze być taśma hamulcowa w skrzyni, jak chcesz moge dać ci namiary na konkretnego gościa od ASB tylko nie we wro, duza szansa ze zadzwonisz do niego i powie ci przez telefon co jest grane i od razu, jaka kasa za naprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...