Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36 1.8 m40 przybyło lekko oleju


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanko i kolejny problem ost wymieniłem uszczelkę pod klawiaturą i od tego momentu przybyło mi prawie cm oleju na bagnecie jest parę mm ponad max , przy czym myślałem ze to może uszczelkę pod głowicą wywaliło ale płynu nie ubywa , auto nie dymi na biało , pod korkiem oleju sucho nie ma białej mazi chyba ze krótki odcinek zrobię to parę kropelek wody się znajdzie, olej czysty trochę rzadszy się zrobił ale zrobiłem na nim 13 tys ,przejeździłem około 200 km i dalej jest lekko ponad maks ale już niedobowa , wiec co o tym myślicie??? sad się mógł podnieś ten stan oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko i kolejny problem ost wymieniłem uszczelkę pod klawiaturą i od tego momentu przybyło mi prawie cm oleju na bagnecie jest parę mm ponad max , przy czym myślałem ze to może uszczelkę pod głowicą wywaliło ale płynu nie ubywa , auto nie dymi na biało , pod korkiem oleju sucho nie ma białej mazi chyba ze krótki odcinek zrobię to parę kropelek wody się znajdzie, olej czysty trochę rzadszy się zrobił ale zrobiłem na nim 13 tys ,przejeździłem około 200 km i dalej jest lekko ponad maks ale już niedobowa , wiec co o tym myślicie??? sad się mógł podnieś ten stan oleju?

jeśli nie woda.... płyn... to paliwo... a co za tym idzie z silnikiem nie jest najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare mm ponad max?-raczej nieciekawy poziom.Między min a max jest prawie 1L oleju różnicy.Napewno nie dolewałeś oleju?Jeśli autko dlugo stało nieużywane to jest czas zeby cały olej sciekł do miski olejowej ale nie jesli używasz auta codziennie.

Zrob test:weź husteczke higieniczna i na nią puść z bagnetu tylko jedna krople oleju.Jeśli zobaczysz ze szybko rozchodzi sie na husteczce i zewnetrzna cześć jest jaśniejsza od środka to znak źe masz juz sporo benzyny w oleju a to z kolei kapliczka z pierścieniami.A nie smierdzi benzyną olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...