Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


VII Spot Maxbimmera = 23 Kwietnia (niedziela) =


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

jak zobaczycie clip,to bedziecie pewni,ze nikt nie musial odskakiwac

jakby kazdy stal,jak pien na swoim miejscu,to i tak nikogo bym nie ruszyl...

zanim ktos odpowie na to,to prodsze obejrzec na filmie..

pozdro <bmw_1>

Czerwienny zobaczysz to co ja nagrałem na kamere (stałem przed samą Z4) i sam ocenisz

ze 2 razy musialem zwiewac (widac to na nagraniu) bo nie wiele brakowało a bym dostał ,

a stojąc jak "pien" to juz bym mial 2 nogi w gipsie i pewnie jakies żeberka w kawałkach na grila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i sam ocenisz

ze 2 razy musialem zwiewac (widac to na nagraniu) bo nie wiele brakowało a bym dostał ,

a stojąc jak "pien" to juz bym mial 2 nogi w gipsie i pewnie jakies żeberka w kawałkach na grila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurde powiem wam tyle , czytajac kazdego posta w tym temacie odechciewa mi sie nawet MYSLEC o przyjechaniu na kolejnego spota :roll: :x <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja nie zdazylem rekina z garazu wyprowadzic, ale 7 maja najprawdopodobniej bedzie juz zmigal po wroclawskich (dziurawych:/ ) drogach :)

A co do tematu krecenia bakow palenia gumy i tym podobnych rzeczy robionych na pokaz (mi to osobiscie nie imponuje a jak juz sie sam bawie to raczej staram sie zeby nie bylo gapiow ;) ) to owszem jesli ktos to lubi to niech robi, ale nie moze byc sytuacji ze narazasz wlasnosc i zycie innych. Moim zdaniem wykazales sie ogromnym brakiem wyobrazni.

Mysle ze spoty sa po to aby przyciagac ludzi a nie po to zeby sie pokazywac z jak najgorszej strony.

A propo kiedy kolejny zlot? :D Bo palnuje sie pojawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wydarzyło się na ostatnim zlocie pozostawiam subiektywnej ocenie uczestników.Jednak w mojej opini takie zachowania doprowadzą do tego,ze przez postronnych obserwatorów będziemy postrzegani jak stereotypowi posiadacze BMW,czyli krótko mówiąc w sposób nie najlepszy.Mając na uwadze dobre imię naszego Klubu chyba nie chcielibyśmy do tego doprowadzić.Wydaje mi się,że swoje umięjetności możnaby zaprezentować w troszkę odmienny sposób.Może wartoby pokusić się o zorganizowanie jakiejs próby sprwanościowej na zamkniętym terenie.Ciekaw jestem waszych opinii. Pozdrawiam Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie bardzo spodobał pomysł z próbą sprawnościową. Kiedyś myślałem o takim czymś, ale trzeba by to naprawde zorganizować. Raz że glupie pachołki troche kosztują, to znalezienie placu lub toru będize stanowiło problem. Kto wie jakie są tory kartingowe lub wyścigowe wokół wrocławia? Może przy okazji jakiegos większego spota lub zlotu można by sie wybrać. Mam nadzieję, że dojazd ok 60km nikogo bardzo nie zniechęci kiedy będą jakieś atrakcje. Słyszałem o jakims torze kartingowm koło Zielonej Góry, ale to chyba dla nas za daleko. Jak ktoś ma informacje to proszę najlepiej na PW bo w internecie to takich informacji jest jak na lekarstwo. Albo! Albo w Automobilklubie Wrocławskim coś się można dowiedzieć. Ogólnie bardzo się podjarałem jak widać... :mrgreen: Tydzień mnie teraz nie będzie bo bedę leniuchował to wrócę z nową dozą energii i napewno się coś da zorganizować.

PS. Ja nie widziałem całego tego zajścia z Czerwiennym w roli głownej bo mnie nie było na spocie, więc oceniał nie będę. Pamiętajcie jednak wszyscy, ze swoim zachowaniem na jakimkolwiek zgrupowaniu świadczycie o całej grupie. Czasami nieodpowiedzialne zachowanie jednej osoby może rzutować na opinię o całej grupie, więc proszę o myślenie zanim podejmie się jakiś "spontan" na spocie. Wiem, że przemyślany spontan to juz nie to samo, ale nie jesteśmy sami i na innych też trzeba uważać. Proszę mnie nie zrozumieć źle... do Czerwiennego nic nie mam i nie piję tu do Ciebie, bo nie widziałem nic. Wyrażam tylko swoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spox

kazdy moze mies swoje zdanie

a jezeli chodzi o spot z atrakcjami,to mozna by sie dogadac z kierownictwem motodromu na niskich lakach (tam,gdzie nauke jazdy prowadza i gdzie smigalem na "popularkach" za malolata)

za np 100zl mogli bysmy wynajac na pare godzin caly teren (tor) i se poszalec bezpiecznie

jak ktos jest za,to prosze pisac,a ja podjade i zobacze,co da sie zrobic :D <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podjade i zobacze,co da sie zrobic

cięzko sie z gościem dogadac w tej budce tam, godizna własnym autem to 5zł.

W niedziele czynne tylko po 14 bo do 14 robi motodrom jako parking na plac.

OT

Czerwienny jak jezdizleś tam w popularkach to kojarzysz moze zółte 126p,z halogenami dalekosieznymi na glebie, później granatowe 205 na białych felgach GTI,

a na końcu bordowego Kadetta GSI N3?

(chodiz mi o to czy kojarzysz kierowce :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podjade i zobacze,co da sie zrobic

cięzko sie z gościem dogadac w tej budce tam, godizna własnym autem to 5zł.

W niedziele czynne tylko po 14 bo do 14 robi motodrom jako parking na plac.

OT

Czerwienny jak jezdizleś tam w popularkach to kojarzysz moze zółte 126p,z halogenami dalekosieznymi na glebie, później granatowe 205 na białych felgach GTI,

a na końcu bordowego Kadetta GSI N3?

(chodiz mi o to czy kojarzysz kierowce :wink: )

z gosciem nie trzeba,bo mozan z kierownikiem tego osrodka pogadac..

troche to dawno bylo i nie kojarze,zwlaszzca,ze potem mialem przerwe...

a gdy tam byly organizowane popularki,to jeszce nie startowalem.. przyjezdzalem pokibicowac kumplom ... Michala Kazmierczaka chyba znasz... i musisz pamietac pomaranczowego malca oklejonego w logo WROSTAR... raz,to prawie dachowal na nawrocie.. chwile postal na dwoch kolkach,ale udalo mu sie wrocic na 4 kola :D

pozniej przeniesli na karmelkowa na gielde rolna i tam startowalem czasami.. nawet raz tak dla jaj wystartowalismy kumpla wozem...uwaga!!! VOLVO 244 2,5 diesel... ale byl ubaw :) bylismy przedostatni (za nami byl tylko polonez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA sie wypowiem chociaz mnei nei bylo.

Tak z fotek i filmiku :)

Powiem szczerze fajnie ise tam bawicie, mysle ze troche palenia i bakow nei mzoe zabraknac, ozcywscie w maire rozsadku i bezpieczenstwa, bo zdrowko najwazniejsze :)

gadale mz czewriennym ,ze ta zla nawierzchnia i itp, ale mysle, jednak ze dalbym rade tam Drifta zapodac :)

Musze keidys wpasc :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele(23) byl spot...we wtorek(25) wyslalem na serwer do Byq gotowy clip zmontowany na szybko..

no mialem nadzieje,ze Byq przesle go na FTP klubowe... ale tego nie zrobil...

do tej pory(29 kwietnia) nie ma zadnego innego(jakbym pracowal w takim tempie,jak ludzie clipy montuja,to bym na chleb nie zarobil),wiec dla tych,ktorzy nie mieli mozliwosci zdobyc mojego pendrive z clipem wrzucilem go na pewna stronke,zeby mozna bylo obejrzec...

niestety musialem go obciac,gdyz moglem wrzucic clip o maxymalnej dlugosci 10 minut (caly ma 14 minut) i kilka fajnych scenek,ktore sa w clipie nie zobaczycie tutaj...

to link do clipu mojego autorstwa z VII spotu:

(zeby sie nie cielo,to prosze dac PAUSE i odczekac kilka minut,zeby clip sie zaladowal,po czym kliknac na PLAY)

i powracajac do tematu (ktos wczesniej mi napisal,ze gdyby sie nie usunal,to bym mu nogi polamal-to niby,ze niebezpiecznie jezdzilem) to prosze mi powiedziec,w ktorym to momencie bylo (jak krecilem,to kontrolowalem wzrokowo to,co bylo wokol mnie i nie zauwazylem,zebym byl za blisko czegos lub kogos i to samo po obejrzeniu nakreconych scen) :) chodzi mi o slowa poparte czyms konkretnym,a nie samo gadanie,ze bylem po 3 piwkach(przyjechalem calkowicie trzezwy i mialem osobista "kierowniczke" do dalszej jazdy po miescie) i wogole przegialem czy cos... bo bylem,ale nie uwazam (i nie tylko ja),zeby ta zabawa byla rzeczywiscie niebezpieczna...

a bajera o tym,ze mogla mi wystrzelic opona i wtedy moje auto zrobilo by,co chcialo i pozabijalo tysiace ludzi,to jest mniej prawdopodobna,niz szansa,ze na ludzi na spocie spadnie kometa... ale w sumie troche humoru o oponach-mordercach musi byc :D

a teraz pare szczerych slow ode mnie; jak ktos nie umie plywac,to nie kuma,jakie plywanie jest latwe-jak ktos nie umie panowac nad swoim wozem,bo mu zal opon na treningi,czy boi sie zaczac stawiac auto bokiem na PUSTYCH wiejskich drogach przy wiekszych predkosciach,bo ma "kompleks" przydrozych drzew,to niech zamilknie i nie zabiera zdania na tematy,ktorych do konca nie kmini...i nie pisac mi o wypadkach itp,bo nawet najostrozniejszym kierowcom sie zdarzaja i jak ma w podpisie jeden z kolegow forumowiczow; niech rajdy beda z wami...

nie mam nic do forum,klubu..ale znam osobiscie wielu posiadaczy aut i wiem,ze ci,ktorzy nic nie potrafia,to zawsze maja najwiecej do powiedzenia o jezdzie innych...

na baletach balujacych krytykuja tyko ci,ktorzy siedza przy stolikach pijac browce i tylka nie rusza,bo wstydza sie wyskoczyc na parkiet,nie wspominajac juz o pobalowaniu z nieznajoma kobieta-nie ma,jak pseudocwaniactwo :D

pozdrawiam i oczekuje obiektywnych opini <bmw_1>

PS. znajac zycie,to po moim poscie ktos moze szybko zamknac ten temat.. ale czas pokaze... bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No filmik spoczko , dlugo mi sie laduje w laptopie na necie z IDEI :mrgreen:

Jak mi dawales przez skype , rano bylo 60 % a pozniej wylaczyles kompa chyba :mrgreen:

P.s

Widze ze ktos byl Kombiakiem E30 czarnym , jak moj :D

Ktos sie podczepil ? w Trakcie zabawy waszej ? :>

Widze ze beda dwie podobne kombiaczki we wroclawiu , niech no ja tylko znajde borbeciki :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dawales przez skype , rano bylo 60 % a pozniej wylaczyles kompa chyba :mrgreen:

ja kompa nie wylaczam prawie nigdy... skype ma czasem takie zajawki,ze przerywa np w polowie :/

:D:):o :shock: :? 8) :lol: :cry: :oops: :P :twisted: <bmw_3> <bmw_2> bmw_beer pytanie_bmw happy_bmw <bmw_4> :idea: :roll: :wink: :arrow: uklon_bmw :?: :mrgreen: :| :!: :P :? :):( <bmw_4> :idea: 8) :lol: :cry: :arrow: <bmw_1> uklon_bmw <bmw> :|:P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Czerwienny wrzucił swój klip do mnie na serwer, mój prywatny serwer zresztą.

Dostępny był przez jakiś czas ale teraz kompa wywiozłem do kobiety i przez długi weekend nie da rady ściągnąć. Dopiero od czwartu.

Kompa normalnie na noc wyłączam, ale jak ktoś powie że chcę przez noc ściągać to nie ma problemu.

Na serwer klubowy nie wruzciłem tego klipu bo najzwyczajniej w świecie nie mam na niego namiarów a jeśli bym miał to zapewne nie mógłbym nic wrzucić........

Także od czwartku będzie można klip Czerwiennego ściągnąć z mojego prywatnego FTPa, namiary podałem gdzieś powyżej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...