Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


VII Spot Maxbimmera = 23 Kwietnia (niedziela) =


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rozumiem. tylko juz nie wspomne o tym ze o ile dobrze widzialem robiles te ewolucje po piwie... ale spoko, kazdy sie bawi tak jak lubi.

Chyba jednak nie mam czego zalowac ze mnie nie bylo :roll:

jak zobaczysz clip,to zmienisz zdanie... bylo fajnie... a piwka,to duzo przeciez nie wypilem ;)

a tak wogole,to ja zajechalem na spot,a jak wypilem,to tylko na parkingu krecilem,bo potem moja "kierowniczka" dalej prowadzila (to tak,zeby nie bylo,ze jezdze na dwoch gazach) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem na spociku bo w tamtym miesiącu musiałem być w pracy i musze przyznać że było super mimo że prawie mi głowa z bólu pękła hehe :cry:

Ale jedno wim na pewno że od tej pory raczej nie opuszcze żadnego zlotu bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Konrad został gwiazdą chyba najwiecej jego jest na fotkach zaraz po Z4

Sie ma ten wdziek i urok osobisty hehehehehe :mrgreen: :oops: :mrgreen: <bmw_1>

no to akurat nie ulega wątpliwości ty mój przystojniaku :mrgreen: a piwo i tak cie nie minie :wink: następnym razem hehe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota rodzinna u mnie na FTPie i kilka filmików też ;-)

Zdjęcia, które są u mnie są też w galerii więc zwróćcie uwagę co ściągacie.

Fotki z mojego aparatu, w tym rodzinne :D, nazywają się "VII spot BMW 06.04.23.....)

Pozdrawiam <bmw_1>

Hyhyhyhy....

Tylko namiarów zapomniałem podać :D

host: 156.17.235.178:1981

login/pass: bmw/bmw

Logujcie się w trybie pasywnym.

W razie problemów piszcie na priv'a, dzisiaj w nocy i jutro cały dzień komp będzie hulał więc ściągąć ile wlezie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma zdjecia ktore chce dołączyc do galerii na stronie to przesyłajcie na maila do

Krzyska bo jeszcze FTP dla forumowiczów nie został postawiony wiec jak cos to

krzysiek@maxbimmer.pl i fotki wyląduja w galerii <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma zdjecia ktore chce dołączyc do galerii na stronie to przesyłajcie na maila do

Krzyska bo jeszcze FTP dla forumowiczów nie został postawiony wiec jak cos to

krzysiek@maxbimmer.pl i fotki wyląduja w galerii <bmw_1>

poczekam na FTPka,bo ma wszystko wazy troche

jak cos,to daj znac na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota rodzinna u mnie na FTPie i kilka filmików też ;-)

Zdjęcia, które są u mnie są też w galerii więc zwróćcie uwagę co ściągacie.

Fotki z mojego aparatu, w tym rodzinne :D, nazywają się "VII spot BMW 06.04.23.....)

Pozdrawiam <bmw_1>

Hyhyhyhy....

Tylko namiarów zapomniałem podać :D

host: 156.17.235.178:1981

login/pass: bmw/bmw

Logujcie się w trybie pasywnym.

W razie problemów piszcie na priv'a, dzisiaj w nocy i jutro cały dzień komp będzie hulał więc ściągąć ile wlezie :mrgreen:

fajnie,ale jakie haslo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocka poszla sie j***,ale clip na biegu zmontowalem :D

a wiec po pierwsze,to mam zmontowany (kiepsko,bo pilem i sie spieszylem) clip z VII spotu

14 minut,79MB w formacie wmv, podklad muzyczny w podobnym stylu,jak w moim clipie z VI spotu, wrzucone troche fotek

jak sie spodoba,to na stronke,a jak nie,to delete

po drugie,to jak ktos jest zainteresowany,to moge przeslac przez SKYPE (przez nocke pewnie sie przesle)

czesc forumowiczow moze go dostac za pomoca pendrive

clip moze nie jest extra super hiper,ale za to jest juz,a nie za tydzien :)

i dziekuje Byq za udostepnienie foto i clipow,ktorych czesc wykorzystalem w moim clipie <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkoncu mam jak napisac posta po spotowego :lol:

Generalnie imprezka fajoska , kto byl ten wie o co chodzi a kto nie byl musi ograniczyc

sie do fotek <bmw_1>

Super wyszedł przejazd przez miasto taka spokojna rundka przez ostatni grosz i nawrót

na milenijny , ekstra wyglada jak na kazdym pasie przed toba i za toba stoi Beemka :lol:

No a akcja Ecika z tym ZAAAAAAAAPALCIE DŁUUUUGIE byla niezła bmw_beer , chwilowo

nikt nie wiedzial o co biega ale pozniej sie wyjasniło :lol: happy_bmw

Inna sprawa ze , nie wiem kto wpadł na pomysł z tymi klaksonami ???? no moim i nie tylko

moim zdaniem zrobił sie mega festyn na drodze o ile z tymi długimi swiatłami to byl spoko

pomysł tak te klaksony to troche lipa wyszła :|

Co do tego "wysiadania" z auta czerwiennego to przyznam szczerze ze lubie popatrzec

jak bumy lataja bokami ale ten popis nie mial nic wspolnego z przyjemnym ogladaniem

(z kim bym nie rozmawiał to podobnie to odebrali ludzie obecni na spocie)

a napewno nie byl bezpieczny i tłumaczenie ze panowalem nad autem w tym wypadku

nie ma kompletnie sensu bo do Ztki zabrakło moze 2 metrów wiec jesli by np zewnetrzna

oponka strzeliła to byłby spory wydatek bo napewno 5tka by sie przytuliła do Ztki i pewnie

jeszcze dwóch sąsiednich beemek :|

Jesli chodzi o najlepszego drifta i przypalenie to chyba tajemniczy nieznajomy ktory pojawił

sie pod koniec spota na osobowicach srebrna E30 (jak na 2.0 to ładnie wymiatał) odstawił

jeden z lepszych pokazów , bylo na co popatrzec dymku dosc sporo a przedwszystkim w

bezpiecznej odległosci od ludzi i zaparkowanych Beemek , szacuneczek z tego miejsca dla

niego <bmw_1>

Podsumowując spocik fajny , sporo aut atmosferka przednia bo najwytrwalsi zostali do

19:30 i grupowa fota pod samym mostem niezle wyszła , nie wiem czy juz jest w galerii

ale jesli jeszcze nie ma tej partii zdjec wrzuconej to do wieczora powinna sie juz pojawic :wink:

Juz raz to pisałem , jesli ktos ma jeszcze jakies zdjecia ktore chce wrzucic do galerii to

wysylajcie na krzysiek@maxbimmer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego "wysiadania" z auta czerwiennego to przyznam szczerze ze lubie popatrzec

jak bumy lataja bokami ale ten popis nie mial nic wspolnego z przyjemnym ogladaniem

(z kim bym nie rozmawiał to podobnie to odebrali ludzie obecni na spocie)

a napewno nie byl bezpieczny i tłumaczenie ze panowalem nad autem w tym wypadku

nie ma kompletnie sensu bo do Ztki zabrakło moze 2 metrów wiec jesli by np zewnetrzna

oponka strzeliła to byłby spory wydatek bo napewno 5tka by sie przytuliła do Ztki i pewnie

jeszcze dwóch sąsiednich beemek :|

[/b]

...jakby babcia miala wasy,to byla by dziadkiem... :D

no moze mamy troszke inne pojecie o zyciu... troszke extream czasem wnosi do naszego zycia pozytywnej energii... i czasem warto zrobic cos innego,moze zwariowanego...

jak sie jezdzi na rowerze,desce,to tez powinno sie czasem napelnic odrobina adrenaliny...

bo co my mamy z tego zycia,jak sobie sami atrakcji nie zapewnimy??

a jakby opona strzelila i bym przywalil,to bym dooooobreeee oswiadczenie napisal i kazdy bylby happy (prawdopodobnie) ;)

ogolnie,to chyba kazdy nieraz na miescie strzela sobie boki... wtedy tez cos sie moze stac przeciez,ale jednak lubimy sobie czasem poszalec :) <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby opona strzelila i bym przywalil,to bym dooooobreeee oswiadczenie napisal i kazdy bylby happy (prawdopodobnie) ;)

czy Ty sam wierzysz w to co mowisz????

po terapii wstrzasowej wysokim napieciem,to sam nie wiem :D

ludziska...wyluzujcie troche... takie gdybanie jest bez sensu... przeciez nic zlego sie nie stalo...

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...