Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ciekawy artykuł ;)


AWV

Rekomendowane odpowiedzi

NO nie powiem. Ciekawy przypadek....

Ja na miejscu kenijczyka dostała bym momentalnie zawału gdyby mnie pyton zaatakował, a nie myslała bym o dzwonieniu po pomoc i gryzieniu takiego "obrzydlistwa". Chociaz moze w takim szoku i bym go gryzła :) he he <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co bym zrobił jak by mnie takie bydle zaatakowało... :shock:

Na szczęście dobrze się skończyło, tylko nie chce mi się wierzyć, że wąż uciekł ;)

Bił bym gada w łeb ... była by piękna skóra w BMW... na kierownicy chyba ze na cos jeszcze wystarczyło haha :lol: uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Powinni jeszcze od razu oddać strzały ostrzegawcze gdyż on mógł mieć zamiar ucieczki. Może nawet rozmyślał o zwyzywaniu ich. Albo wręcz zrobił to! Wtedy trzeba go oskarżyć o znieważenie funkcjonariusza...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że każdy kto posiada przy sobie zamknięty alkohol może dostać mandat za usiłowanie. Pytanie moje brzmi co grozi komuś kto nosi przy sobie nóż? Trochę się niepokoje bo zawsze w samochodzie wożę nóż (w razie gdybym musiał ciąć pasy). Nóż zabieram tez na wyprawy motocyklowe (przydaje się do survivalu). O co mogę zostać oskarżony za posiadanie noża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak ubezpieczalnie zapowiadają zwiększenie o 100% stawek ubezpieczenia dla rhd. Bo przecież jak będziesz jeździł takim autem to na pewno chcesz spowodować wypadek. To jeszcze pewnie i policja zacznie wystawiać mandaty za próbę usiłowania...

Mój kraj, taki piękny

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dlatego mając nawet więcej kasy nie spieszy mi się z przesiadką na nowsze modele wolę tą kasę zainwestować w starą ale z charakterem Bawarkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...