Rekomendowane odpowiedzi

NO nie powiem. Ciekawy przypadek....

Ja na miejscu kenijczyka dostała bym momentalnie zawału gdyby mnie pyton zaatakował, a nie myslała bym o dzwonieniu po pomoc i gryzieniu takiego "obrzydlistwa". Chociaz moze w takim szoku i bym go gryzła :) he he <bmw_4>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja nie wiem co bym zrobił jak by mnie takie bydle zaatakowało... :shock:

Na szczęście dobrze się skończyło, tylko nie chce mi się wierzyć, że wąż uciekł ;)

Bił bym gada w łeb ... była by piękna skóra w BMW... na kierownicy chyba ze na cos jeszcze wystarczyło haha :lol: uklon_bmw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że spokojnie na cały fotel kierowcy i kiere by starczyło - wężyk musiał być wielki skoro wciągnął kolesia na drzewo ;)

No i na pasek do zegarka BMW jeszcze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

też bym mandatu nie przyjął bez względu na czas poświęcony na sąd , ktoś tą samowolę musi próbować ukrócić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinni jeszcze od razu oddać strzały ostrzegawcze gdyż on mógł mieć zamiar ucieczki. Może nawet rozmyślał o zwyzywaniu ich. Albo wręcz zrobił to! Wtedy trzeba go oskarżyć o znieważenie funkcjonariusza...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wychodzi na to, że każdy kto posiada przy sobie zamknięty alkohol może dostać mandat za usiłowanie. Pytanie moje brzmi co grozi komuś kto nosi przy sobie nóż? Trochę się niepokoje bo zawsze w samochodzie wożę nóż (w razie gdybym musiał ciąć pasy). Nóż zabieram tez na wyprawy motocyklowe (przydaje się do survivalu). O co mogę zostać oskarżony za posiadanie noża?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To tak samo jak ubezpieczalnie zapowiadają zwiększenie o 100% stawek ubezpieczenia dla rhd. Bo przecież jak będziesz jeździł takim autem to na pewno chcesz spowodować wypadek. To jeszcze pewnie i policja zacznie wystawiać mandaty za próbę usiłowania...

Mój kraj, taki piękny

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To teraz strach kupić alkohol na zakupach i wieź go w samochodzie, bo zatrzymają i powiedzą, że miałeś zamiar pić i ci zatrzymają prawko :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Charakter charakterem, ale nowszy nie znaczy że lepszy:) jedne co pewno to na pewno droższy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No to mamy prze***ane!!!

PILNE: System PKW zyskał samoświadomość i przejął kontrolę nad polską armią | ASZdziennik.pl

Dobre :dance:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta