Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


>>TUNINGOWISKO 2009 WROCŁAW<<


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też wróciłem cały i w jednym kawałku. Relacja myślę ,że słowa tego nie oddadzą mimo 2 incydentów było mega, Ci co nie byli mają czego żałować. Wrażeń nie zabrakło, nawet DJ mieliśmy :D Wetetetete też wyszło pierwsza klasa. Krótko mówiąc uważam ,że część nocna imprezy była nasza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wetetetete też wyszło pierwsza klasa. Krótko mówiąc uważam ,że część nocna imprezy była nasza :D

Mi każdy cos na silniku kładł i patrzył jak tańczy hehehe :D:D a kolega ział we mnie ogniem :P:P ale akcje zrobilismy pierwsza klasa:D az sie ludzie zbiegli:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim tym którzy byli a tym co nie byli powiem tylko ŻAŁUJCIE :!: :!: :!:

impreza na kozaku, sponsor pewnie też zadowolony bo widziałem że zainteresowanie preparatami było

jeśli chodzi o impreze nocną to cała reszta sie schowała, zniszczyliśmy wszystkich, DJ grał strobo też zrobiło swoje a moja akcja o 22 ( łetetete, awaryjne i klakson) przyszły już chyba do tradycji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A tak w ogóle to z tego co pamiętam :mrgreen: to z karaoke lipa wyszła :? a szkoda bo sporo ludzi sie dopytywało, ale co sie odwlecze to nie uciecze :mrgreen:

niedługo zaczniemy sezon Summer Patrol wiec nadrobimy bmw_beer

P.S. Jeszcze wielkie dzieki dla tych co blokowali rondo jak jechaliśmy do wjazdu <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Jesli chodzi o samo tuningowisko to wlasciwie nie miało ono zbytnio wiekszego wpływu

na naszą impreze w gruncie rzeczy bardziej mi sie podobało poprzednio czyli 9 zlot

nie wiem co w tym 10 miało byc takiego szczególnego , jakis Gines mial przyjechac

ale chyba nie dotarł , moze korki były na hallera ... :lol:

Ogólnie sama impreza sredniawa , nic specjalnego co by mnie jakos zaskoczyło sie

nie działo , ot zwykłe palenie kapcia (słaba widocznosc chyba ze ktos miał drabine :lol: )

KJSy troche przeciągniete w czasie i tez jakos tak bez polotu bo wlasciwie dobrych

szoferów to nie było za wielu , sam fakt ze goscie subarynami wykrecali czasy o 2 sek

lepsze niz gosc w maluchu (dla ktorego duzy szacuneczek za umiejętności uklon_bmw )

Do dobrze jeżdzących mozna jeszcze zaliczyc goscia ze srebrnej CRX , zielonego

CIVICA coupe i czarnego corrado , natomiast totalna porażka ludzi ktorzy mieli

przeszło 200 kucy , napęd na 4 buty a czasy krecili na poziomie malucha 126p :|

Wojna północ-południe no trudno to nazwac wojną raczej taka potyczka bym powiedział

jakichs szczególnie zbajerowany autek nie było ( opel combo jedynie mi sie podobał )

nie pamietam ktore miejsce zajął ale był niezle zrobiony z zewnatrz i fajnie "sapał" uklon_bmw

Aaa i mielismy niezłą polewke z auta o kryptonimie jesli sie nie myle D7 AMG

ktore było zwykłym mietkiem z siatexowymi zderzakami i zegarami do 260kmh

ale postalismy z 5oul'em przez chwile to ludzie sobie foty robili podniecając sie jakiż to

piekny łoryginalny AemGie w sumie to jak dla mnie to tylko to Gie sie zgadzało z

rzeczywistością :lol:

No ale starczy narzekania , rewelacji jak na jubileuszową impreze nie było ale

dramatycznej lipy tez nie było , impreza raczej taka średnia :wink:

Natomiast jesli chodzi o nasz sektor to mielismy najwiekszy na całym tuningowisku

zapełniony praktycznie w 100% (w sobote rano były lekkie problemy z zaparkowaniem

wszystkich ale sie udało) przez 2 dni przewineło sie przez nasz sektor około 60 beemek

wiec mozna smiało napisac ze jako MARKA zdominowalismy całą impreze ,

hondziawek i vw było sporo ale jednak mocno rozproszone po całym terenie.

A co do imprezy po imprezie to tak jak rozmawialismy z Martą gdyby ktos przyjechał

jako wolny strzelec(bez klubu) i gdzies tam sie rozlokował to od 18tej nie miał by

kompletnie nic do roboty .... a u nas dopiero impreza sie rozkreciła koło 21

polecialy klipy , zagrał DJ , potem przerodziło sie to w lekkie disko-miks-polewka-party

Śliwa w dresiorze i okularach a'la kierowca PKSu wymiatał , mozna powiedziec

ze został jednogłośnie okrzykniety królem parkietu (w sumie to był asfalt i kostka )

ale nie detronizujmy naszego króla uklon_bmw :drunk:

Do nowych kolegów i koleżanek - jak się spotykamy to śmiało podchodzic i siadac z nami,nie trzymac się na uboczu,my naprawdę nie gryziemy

No tak jak Forest pisze , wiadomo pierwszy raz bywa trudny bo to wyskoczy taki

Śliwa dresiarz i sie nowi ludzie powystraszą , ja raczej z kazdym kto przyjechał

do nas na sektor sie przywitałem i zamieniłem pare słów , jesli kogos pominełem

to nie było to celowe a z kim sie nie przywitałem to WITAM się teraz i

dzieki za wspolną zabawe <bmw_2> bmw_beer :drunk:

jeśli chodzi o impreze nocną to cała reszta sie schowała, zniszczyliśmy wszystkich,

Faktycznie Najt-Part wyszło konkretnie , raczej tylko u nas cos sie działo i sporo

osób tez zaglądneło i troche sie u nas pobawiło przy dzwiekach Filaaaa i nie tylko :lol:

a moja akcja o 22 ( łetetete, awaryjne i klakson) przyszły już chyba do tradycji

Banan o ile mnie pamiec nie myli to Alaszi zaczął sie bawic w odcinke a pozniej to

potoczyło sie jak domino i w pewnym momecie wiekszosc aut leciała na łytytyty

ogólnie trudno opisac wrazenia z czegos takiego , to poprostu trzeba przezyć bmw_beer

Co do materiału z imprezy to mam około 40 minut na kamerze , niestety tym razem

byłem bez aparatu wiec licze na reszte obecnych i prosiłbym o podesłanie

fotek do mnie na maila -> mord@go2.pl z góry dzieki wielkie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan o ile mnie pamiec nie myli to Alaszi zaczął sie bawic w odcinke a pozniej to

potoczyło sie jak domino

No zgadza sie że alaszi bo jemu pierwszemu powiedziałem żeby już zaczynał.

Ja to zapoczątkowałem rok temu też o 22 i w tym roku już rano mówiłem że takie coś znów będzie miało miejsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Banan o ile mnie pamiec nie myli to Alaszi zaczął sie bawic w odcinke a pozniej to

potoczyło sie jak domino

No zgadza sie że alaszi bo jemu pierwszemu powiedziałem żeby już zaczynał.

Ja to zapoczątkowałem rok temu też o 22 i w tym roku już rano mówiłem że takie coś znów będzie miało miejsce :wink:

No własnie mnie to zastanawiało po jaką cholere tak wcześnie zaczynamy , tradycją

zawsze było łetetete o godzinie 0:00 tak jak pierwszy raz miało to miejsce pare lat temu w

hradecu na matador tuning party i na zlotach w toruniu w sierpniu.

A w zeszłym roku na tuningowisku to z tego co pamietam to własnie czekalismy do 0:00

z łetetete <bmw_1> bmw_beer

Banan a Ty wogule masz odcinke w dizlu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem wszystkim podziekowac za wspólną zabawę <bmw_2>

Jak dla mnie było swietnie... wszystko wyszło tak jak sobie wyobrażałem :mrgreen:

Tylko mały problem koło 3 w nocy mnie dobił (mój bezpiecznik) ale szybko znalazł sie nowy i wszystko ruszyło dalej :wink:

Co do samego łeeen teee teeeeee to nie da się tego opisac- dobrze że Mordulec to nagrał :D czekam juz na filmik i do zobaczenia w >>>> NYSIE OCZYWIŚCIE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan a Ty wogule masz odcinke w dizlu ?

no raczej że mam :mrgreen:

też robiłem łetetete i taka czarna plama została za moim autem :mrgreen: hehehe

ale rok temu też o 22 było łetetete bo do 0:00 nie wszyscy by dotrwali.

rok temu było o 22 i o 0:00 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec a kiedy zrobisz filmik ? ja wiem że to jest dużo roboty i czekasz na fotki od wszystkich, ale juz sie doczekac nie moge jak i pewnie cala reszta obecnych... :wink:

[ Dodano: 8 Czerwiec 09, 14:07 ]

I tak przy okazji chciałem podziękowac firmie BLASCAR (GLARE) za miłą współpracę i za zrobienie nam paru autek... myśl że wszystko wyszło dobrze, a i zainteresowanie nie było małe :D

W IMIENIU KLUBU CHCIAŁEM PODZIĘKOWAC ZA CAŁĄ FLAGĘ I BANER <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dzięki za super zabawę <bmw_2> ekipa maxbimmera nie zawiodła ale jak są super ludzie to i zabawa jest the best :drunk: co do tuningowiska to jak pisał Mordulec

w zeszłym roku jakoś bardziej mi się to widziało ten rok niczym nie zachwycił tym bardziej że to jubileusz ale może kryzys miał wpływ i na Tuningowisko

Niech żałują ci co nie byli Ja i Ela bawiliśmy się świetnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bmw_beer

a to namiastka tego co się działo resztę zdjęć około 150 wyśle Mordulcowi na maila

co by bałaganu nie robić :D

[ Dodano: 8 Czerwiec 09, 14:53 ]

jeszcze kilka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same tjuningowiska bez rewelacji zadnych atrakcji a co do imprezy maxbimmera to ci co byli to wiedza i powiedza ze czadowa szkoda tego karaoke ale nic nie bylo stracone.Nocne baletki pierwsza klasa.Wielkie dzieki dla Pawła Orzechowskiego za podwozke klucze i pomoc a dla reszty za udana impreze pozdrowionka i czekamy na nyse oj sie bedzie dzialo :mrgreen:

[ Dodano: 8 Czerwiec 09, 16:07 ]

a jeszcze jedno kierownik sklejaj cos jakis klipik bo musze to zobaczyc he he he problem jakis 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mały problem koło 3 w nocy mnie dobił (mój bezpiecznik) ale szybko znalazł sie nowy i wszystko ruszyło dalej :wink:

Rafał, w tym miejscu za bezpiecznik trzeba podziękować kolegom (chyba) z GT Nemesis <bmw_1> Jesteś pewny, że to była 3 w nocy? myślałem, że to było wcześniej ale z drugiej strony to mój stan wskazywał na nadmierne sporzycie alkoholu w zbyt krótkim czasie :D więc wszystko możliwe <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mały problem koło 3 w nocy mnie dobił (mój bezpiecznik) ale szybko znalazł sie nowy i wszystko ruszyło dalej :wink:

Rafał, w tym miejscu za bezpiecznik trzeba podziękować kolegom (chyba) z GT Nemesis <bmw_1> Jesteś pewny, że to była 3 w nocy? myślałem, że to było wcześniej ale z drugiej strony to mój stan wskazywał na nadmierne sporzycie alkoholu w zbyt krótkim czasie :D więc wszystko możliwe <bmw_3>

Racja to było chyba koło 23:D pamietam jak śliwa jeszcze szukał takiego u siebie w aucie chyba:D chyba ze padł jeszcze raz to tego juz nie pamiętam:D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...